Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Jasmina I


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

Witam . Jestem zainteresowany projektem Jasmina 1. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na adres michalmendyka@op.pl.

Dodatkowo mam pytanie czy możliwe będzie zwiększenie kąta nachyelnia dachu na 30stopni (wymogi MPZP)?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

15 godzin temu, Gość Michał napisał:

Witam . Jestem zainteresowany projektem Jasmina 1. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na adres michalmendyka@op.pl.

Dodatkowo mam pytanie czy możliwe będzie zwiększenie kąta nachyelnia dachu na 30stopni (wymogi MPZP)?

Pozdrawiam,

Dzień dobry, 

W dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Można wprowadzić wymienione zmiany do projektu.  Istnieją dwa warianty wprowadzenia zmian:
1) w naszej pracowni przed dokonaniem zakupu projektu. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.
2) po zakupie projektu, poprzez projektanta adaptującego. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
Gość Iwona

Witam serdecznie, jestem zainteresowana projektem Jasmina I. Proszę o rysunki szczegółowe.

Czy ktoś z Państwa jest w trakcie budowy tego domu? 

Pozdrawiam

iwona.golon@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Dnia 24.05.2018 o 09:00, Redaktor napisał:

Projekt domu Jasmina I

 

Szczegółowy opis projektu domu Jasmina I znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/jasminaI

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Zapraszamy do dyskusji!

Poprosił bym o szczgulowe rysunki , kosztorys i jeśli posiada ktoś jakieś zdjęcia z budowy bartek3868@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dzień dobry, zainteresował mnie projekt Jasmina 1.

Nie bardzo  wyobrażam sobie jak wygląda strop na takim rzucie. Czy moga Państwa przesłać rysunek stropu?

Chciałbym zobaczyc ile tam jest żelbetu  w belkach i płytach ,a ile stropu teriva. Jesli to mozliwe to prosze o rysunki na maila:  pasieka@pszczelarnia.eu

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Andrzej napisał:

Dzień dobry, zainteresował mnie projekt Jasmina 1.

Nie bardzo  wyobrażam sobie jak wygląda strop na takim rzucie. Czy moga Państwa przesłać rysunek stropu?

Chciałbym zobaczyc ile tam jest żelbetu  w belkach i płytach ,a ile stropu teriva. Jesli to mozliwe to prosze o rysunki na maila:  pasieka@pszczelarnia.eu

Pozdrawiam

 

Dzień dobry,

nie udostępniamy rysunków konstrukcyjnych przed zakupem projektu. Prześlemy rysunki poglądowe oraz zestawienie materiałów do projektu na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...