Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Jasmina I


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witam, Czy można prosić o kosztorys. Prosilbym o przeslanie na adres hiho85@interia.pl

Witam

 

Projekt Jasmina aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przesłanie pełnego projektu i kosztorysu na adres mateusz.malinowski2@gmail.com

Witam

 

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Jasmina I. Projekt powinien być gotowy w II połowie września - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Godzinę temu, paweldubiel napisał:

Proszę o przesłanie pełnego projektu, kosztorysu oraz innych darmowych opracowań - jeśli będą już dostępne na adres paweldubiel@op.pl 

Witam
Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Jasmina. Projekt powinien być gotowy w na koniec września - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu ‎05‎.‎09‎.‎2018 o 14:56, Dobre Domy napisał:

Witam
Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Jasmina. Projekt powinien być gotowy w na koniec września - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

Pozdrawiam
 

Czy jest już możliwość otrzymania tych dokumentów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Katarzyna
Dzień dobry jestem zainteresowana zakupem projektu Jasmina I o pow. 162,30 m2 . Potrzebuje zwymiarowane rzuty projektu. Chodzi mi o wymiar wszystkich ścian nigdzie nie można ich znaleźć a to jest ważne zanim kupę projekt pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Gość Katarzyna napisał:

Dzień dobry jestem zainteresowana zakupem projektu Jasmina I o pow. 162,30 m2 . Potrzebuje zwymiarowane rzuty projektu. Chodzi mi o wymiar wszystkich ścian nigdzie nie można ich znaleźć a to jest ważne zanim kupę projekt pozdrawiam

Dzień dobry,

proszę o podanie adresu e-mail, na który będziemy mogli wysłać rysunki szczegółowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Łukasz
Witam Jestem zainteresowany zakupem projektu Jasmina I o pow. 162,30 m2 . Potrzebuje zwymiarowane rzuty projektu. Chodzi mi o wymiar wszystkich ścian nigdzie nie można ich znaleźć a to jest dla mnie ważne. Mój mejl lukasz_zaremba@op.pl Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Łukasz napisał:

Witam Jestem zainteresowany zakupem projektu Jasmina I o pow. 162,30 m2 . Potrzebuje zwymiarowane rzuty projektu. Chodzi mi o wymiar wszystkich ścian nigdzie nie można ich znaleźć a to jest dla mnie ważne. Mój mejl lukasz_zaremba@op.pl Pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...