Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Arizona


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Remigiusz

Dzień dobry,


Bardzo proszę o przesłanie planów szczegółowych, szacunkowych kosztów budowy oraz jeśli są Państwo w posiadaniu zdjęć zrealizowanych projektów Arizona na adres remek.szymik@gmail.com

Pozdrawiam,
Remigiusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Remigiusz napisał:

Dzień dobry,


Bardzo proszę o przesłanie planów szczegółowych, szacunkowych kosztów budowy oraz jeśli są Państwo w posiadaniu zdjęć zrealizowanych projektów Arizona na adres remek.szymik@gmail.com

Pozdrawiam,
Remigiusz

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Wszystkie zdjęcia z realizacji naszych projektów, które posiadamy znajdują się na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bardzo proszę o przesłanie planów szczegółowych, szacunkowych kosztów budowy oraz jeśli są Państwo w posiadaniu zdjęć zrealizowanych projektów Arizona na adres ahurning@gmail.com. Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Anna napisał:

Bardzo proszę o przesłanie planów szczegółowych, szacunkowych kosztów budowy oraz jeśli są Państwo w posiadaniu zdjęć zrealizowanych projektów Arizona na adres ahurning@gmail.com. Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Wszystkie zdjęcia z realizacji, które posiadamy znajdują się na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Bardzo proszę o przesłanie planów szczegółowych, szacunkowych kosztów budowy i wszystkiego co panstwo posiadają odnosnie projektu Arizona

Adres: apapappa92@yahoo.pl

z góry dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Paps napisał:

witam

Bardzo proszę o przesłanie planów szczegółowych, szacunkowych kosztów budowy i wszystkiego co panstwo posiadają odnosnie projektu Arizona

Adres: apapappa92@yahoo.pl

z góry dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Gość Justyna

Dzień dobry, czy dom ten ze względu na duże okna w salonie (szklana ściana) sprawdzi się w opcji z salonem od północy? Od południa mamy ulicę, od północy ogromny ogród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Nie będę oryginalny ale też poproszę o przesłanie  materiałów - rysunków, kosztorysów (w formacie pdf i/lub dwg jakie są dostępne) dla tego projektu. Mój adres e-mail: daro.dk@wp.pl

z góry dziękuję.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Justyna napisał:

Dzień dobry, czy dom ten ze względu na duże okna w salonie (szklana ściana) sprawdzi się w opcji z salonem od północy? Od południa mamy ulicę, od północy ogromny ogród.

Dzień dobry,

dom można usytuować dowolnie jednak ze względu na wjazd od południa proponowałabym zapoznać się z podobnym projektem Dakota VII.  

Można również doprojektować okno w bocznej ścianie budynku co zapewni lepsze doświetlenie salonu.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Darek napisał:

Dzień dobry,

 

Nie będę oryginalny ale też poproszę o przesłanie  materiałów - rysunków, kosztorysów (w formacie pdf i/lub dwg jakie są dostępne) dla tego projektu. Mój adres e-mail: daro.dk@wp.pl

z góry dziękuję.

 

pozdrawiam

Dzień dobry,

wszystkie dostępne darmowe materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ARIZONA- BUDOWA

Witam,

Ja też nie będę oryginalny, ale też poproszę o przesłanie  materiałów - rysunków, kosztorysów (w formacie pdf i/lub dwg jakie są dostępne) dla tego projektu. Mój adres e-mail: hynoka@gmail.com

Dodatkowo pytanie do forum.

Czy ktoś już buduje Arizonę? 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Gość ARIZONA- BUDOWA napisał:

Witam,

Ja też nie będę oryginalny, ale też poproszę o przesłanie  materiałów - rysunków, kosztorysów (w formacie pdf i/lub dwg jakie są dostępne) dla tego projektu. Mój adres e-mail: hynoka@gmail.com

Dodatkowo pytanie do forum.

Czy ktoś już buduje Arizonę? 

 

pozdrawiam

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym przeliśmy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
15 godzin temu, Gość Witam napisał:

Witam,

czy można prosić o przesłanie szacunkowego kosztorysu na adres email szeli3_3@wp.pl ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

Dzień dobry,

pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
On 3/6/2020 at 9:17 AM, Guest Kasia said:

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa ma projekt Arizona lub już go buduje? Ewentualnie bardzo podobny? Bardzo prosiłabym o kontakt.

Pozdrawiam

Czesc, zaczelam realizacje Arizony - na dzien dzisiejszy skonczylam fundamenty. Do projektu wprowadzilam male zmiany np. Strop lany nie drewniany, pokoj z lazienka na gorze, salon polaczony z 'sypialnia' skladanymi, przeszklonymi drzwiami (ta sypialnia u mnie pelni funkcje domowego biora).

Prowadze swoj wlasny kosztorys prac i materialow wiec jesli ktos ma ochote zobaczyc jak to wyglada 'w praniu' chetnie sie podziele :) choc narazie skonczony jest tylko pierwszy etap...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...