Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Arizona


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

17 hours ago, Dobre Domy said:

Dzień dobry

 

Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych bezpłatnych materiałów na adres asekita@wp.pl.

Proszę też o informację jaki byłby koszt zmiany w waszej pracowni w przypadku rezygnacji z poddasza i obniżenia dachu, tak jak w projekcie Dakota

Pozdrawiam Ania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Bardzo proszę o przesłanie dostępnych materiałów dotyczących tego projektu na adres malygeniusz@mgeniusz.pl.

Proszę też o zarys kwotowy kosztów zmian w projekcie w Waszej pracowni, dotyczących spłaszczenia dachu tak jak w projekcie Dakota i rezygnacji z adaptacji poddasza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gość Daria napisał:

Dzień dobry

Bardzo proszę o przesłanie dostępnych materiałów dotyczących tego projektu na adres malygeniusz@mgeniusz.pl.

Proszę też o zarys kwotowy kosztów zmian w projekcie w Waszej pracowni, dotyczących spłaszczenia dachu tak jak w projekcie Dakota i rezygnacji z adaptacji poddasza.

Pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. W sprawie wyceny zmian proszę napisać do nas zapytanie na adres info@dobredomy.pl. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek
Czy są już jakieś realizacje tego projektu?? można gdzieś zobaczyć wybudowany dom?? Zaczynam budowę Arizony w kwietniu i chętnie obejrzałbym gotowy dom, chociaż w stanie surowym, póki jeszcze jest czas na zmiany w projekcie itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gość Marek napisał:

Czy są już jakieś realizacje tego projektu?? można gdzieś zobaczyć wybudowany dom?? Zaczynam budowę Arizony w kwietniu i chętnie obejrzałbym gotowy dom, chociaż w stanie surowym, póki jeszcze jest czas na zmiany w projekcie itp.

Dzień dobry,

Niestety nie posiadamy informacji na temat postępów w budowie domów realizowanych na podstawie naszych projektów.

Zachęcamy do dzielenia się informacjami inwestorów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PAWEŁ
W dniu 1.02.2019 o 19:09, Gość Marek napisał:

Czy są już jakieś realizacje tego projektu?? można gdzieś zobaczyć wybudowany dom?? Zaczynam budowę Arizony w kwietniu i chętnie obejrzałbym gotowy dom, chociaż w stanie surowym, póki jeszcze jest czas na zmiany w projekcie itp.

Panie Marku w jakim rejonie Polski buduje Pan Arizonę?? Ja planuję rozpocząć w okolicach lipca - okolice Wrocławia. Proszę o kontakt -  okurde@poczta.fm - wymienimy doświadczenia :) Wprowadziłem kilka zmian w projekcie, chętnie się z nimi podzielę. Jestem na etapie adaptacji - za miesiąc liczę na pozwolenie na budowę.

 

Pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest szansa na zrobienie dachu i stropu z prefabrykatów?? Czy przy zastosowaniu wiązarów jest szansa na jakieś pomieszczenie/ strych na nieużytkowym poddaszu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość PB napisał:

Witam, czy jest szansa na zrobienie dachu i stropu z prefabrykatów?? Czy przy zastosowaniu wiązarów jest szansa na jakieś pomieszczenie/ strych na nieużytkowym poddaszu??

Dzień dobry,

Istnieje możliwość zastosowania wiązarów dachowych prefabrykowanych.

Uniemożliwi to jednak stworzenie dwukondygnacyjnego salonu i bardzo lub całkowicie ograniczy możliwość stworzenia przestrzeni użytkowej na poddaszu.

Aby uzyskać ciekawe rozwiązania wnętrz, takie jak prezentujemy na naszej stronie internetowej polecam zastosowanie tradycyjnej więźby dachowej.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dziękuję za odp.

Czy istnieje opcja rezygnacji z poddasza /i wiadomo schodów/ i tak przeprojektować dach aby zrobić z tego projektu parterówkę z jakimś ciekawym rozwiązaniem w salonie - aby nadal strop był otwarty i wysoki - najlepiej w przybliżonym kształcie jak w tym projekcie /antresoli nie musi być/?? Szukam oszczędności bo strop - nawet drewniany - plus ponad 300m2 dachu to spooory wydatek. Kąt dachu mogę mieć każdy - warunki zabudowy mi nic nie narzucają. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość P.B napisał:

Dzień dobry, dziękuję za odp.

Czy istnieje opcja rezygnacji z poddasza /i wiadomo schodów/ i tak przeprojektować dach aby zrobić z tego projektu parterówkę z jakimś ciekawym rozwiązaniem w salonie - aby nadal strop był otwarty i wysoki - najlepiej w przybliżonym kształcie jak w tym projekcie /antresoli nie musi być/?? Szukam oszczędności bo strop - nawet drewniany - plus ponad 300m2 dachu to spooory wydatek. Kąt dachu mogę mieć każdy - warunki zabudowy mi nic nie narzucają. 

Pozdrawiam

Dzień dobry,

oczywiście, 

Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil
Dzień dobry. Czy jest możliwość dostosowania tego projektu do technologii drewnianej (z bali)? Proszę również o szczegółowe rysunki na maila looxman@o2.pl. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Kamil napisał:

Dzień dobry. Czy jest możliwość dostosowania tego projektu do technologii drewnianej (z bali)? Proszę również o szczegółowe rysunki na maila looxman@o2.pl. Pozdrawiam

Dzień dobry,

nasza pracownia nie zajmuje się projektowaniem domów z bali.

Myślę, że najlepiej będzie zadać pytanie o możliwości budowy w tej technologii konkretnej, wyspecjalizowanej w tym firmie.

Rysunki zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Hubert

Witam, 

posiadam projekt Arizona i zastanawiam się nad opcją budowy na płycie fundamentowej ze względu na moje warunki gruntowe.

Czy jest możliwość dokupienia projektu płyty fundamentowej? jeśli tak to proszę o przesłanie oferty tamburyn@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Hubert napisał:

Witam, 

posiadam projekt Arizona i zastanawiam się nad opcją budowy na płycie fundamentowej ze względu na moje warunki gruntowe.

Czy jest możliwość dokupienia projektu płyty fundamentowej? jeśli tak to proszę o przesłanie oferty tamburyn@gmail.com

 

Dzień dobry, nie posiadamy projektu płyty fundamentowej. Tego typu zmiany może Pan wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proponuję najpierw wybrać firmę wykonującą płytę i rodzaj płyty a wykonawca sam zaprojektuje płytę zgodnie ze stosowaną technologią np zbrojeniem

Ja buduję Arizonę na płycie na XPS, mam już projekt i wyceny w kwietniu zaczynamy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...