Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kari


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.10.2018 o 08:56, Gość Joasia1985 napisał:
Jak juz pisałem zakupiliśmy ten projekt i w chwili obecnej jest on w trakcie adaptacji u architekta. Na wiosne ruszamy z budową. Także jakby ktoś zdecydował sie na ten projekt to goraco zapraszam do dyskusji na temat "Karinki"


Witam, My tez chcemy na wiosnę ruszyć przekształcamy działki zakup i adaptacja, moge prosic maila mam jedno pytanko dokladnie o strop. Moj mail: joasiac1985@gmail.com

luqaszek86@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

9 minut temu, Gość Anna Czerniak napisał:

Witam, Jaka jest szerokość ściany frontowej budynku? Nie licząc tarasu (na rzucie jest wliczony taras). Pozdrawia

Dzień dobry, szerokość ściany frontowej nie wliczając tarasu wynosi 1764 cm. Jeżeli potrzebuje Pani więcej informacji proszę zostawić adres email, wówczas wyślemy Pani materiały szczegółowe do projektu (rzuty, przekroje z dokładnymi wymiarami). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciej JG
Witam. A czy jest możliwość żeby w salonie i w garażu był normalny strop tak jak w całym domu ? Proszę również o wysłanie na e-mail lolek34820@wp.pl materiałów szczegółowych do projektu (rzuty, przekroje z dokładnymi wymiarami). Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Maciej JG napisał:

Witam. A czy jest możliwość żeby w salonie i w garażu był normalny strop tak jak w całym domu ? Proszę również o wysłanie na e-mail lolek34820@wp.pl materiałów szczegółowych do projektu (rzuty, przekroje z dokładnymi wymiarami). Pozdrawiam.

Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres. 

Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
6 minut temu, Gość Marcin napisał:

Witam - Prośba o przesłanie rysunków szczegółowych na maile marcin.bau@onet.pl Czy istnieje możliwość zrobienia pełnego stropu nad garażem oraz pomieszczeniem kotłowni?

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Jest możliwość zrobienia pełnego stropu- taką zmianę można zlecić architektom w naszej pracowni bądź architektowi adaptującemu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
2 godziny temu, Gość Karol napisał:

Mozna prosic zestawienie materialow i kosztorys na adres majlo.ice@gmail.com

Dzień dobry, w załączniku otrzymał Pan zestawienie natomiast kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość luqaszek
W dniu ‎02‎.‎01‎.‎2019 o 10:29, Gość BJ napisał:

Witam, Czy ktoś jest w trakcie realizacji tego projektu i chciałby podzielnic się doświadczeniami, zdjęciami z budowy? Pozdrawiam BJ

Siemka, właśnie ostatni etap papierologii i w czerwcu ruszamy z budowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu ‎02‎.‎01‎.‎2019 o 10:29, Gość BJ napisał: Witam, Czy ktoś jest w trakcie realizacji tego projektu i chciałby podzielnic się doświadczeniami, zdjęciami z budowy? Pozdrawiam BJ
Siemka, właśnie ostatni etap papierologii i w czerwcu ruszamy z budowa

Daleko od Warszawy jesteście? Można byłoby podjechać zobaczyć jak już będą ściany stały :) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Luqaszek
17 godzin temu, Gość BJ napisał:
Siemka, właśnie ostatni etap papierologii i w czerwcu ruszamy z budowa


Daleko od Warszawy jesteście? Można byłoby podjechać zobaczyć jak już będą ściany stały :) ?

No pewnie około 180 km. Zapraszamy w okolicach lipca/sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Joasia1985
17 godzin temu, Gość BJ napisał:
Siemka, właśnie ostatni etap papierologii i w czerwcu ruszamy z budowa
Daleko od Warszawy jesteście? Można byłoby podjechać zobaczyć jak już będą ściany stały ?
No pewnie około 180 km. Zapraszamy w okolicach lipca/sierpnia

ja mam nadzieje ruszyc jeszcze w marcu czekamy na pozwolenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość BJ napisał:
Siemka, właśnie ostatni etap papierologii i w czerwcu ruszamy z budowa
Daleko od Warszawy jesteście? Można byłoby podjechać zobaczyć jak już będą ściany stały ?
No pewnie około 180 km. Zapraszamy w okolicach lipca/sierpnia
ja mam nadzieje ruszyc jeszcze w marcu czekamy na pozwolenie

Joasia1985 a Wy skąd jesteście może trochę bliżej Warszawy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Luqaszek
W dniu 1.03.2019 o 16:34, Gość Joasia1985 napisał:
No pewnie około 180 km. Zapraszamy w okolicach lipca/sierpnia


ja mam nadzieje ruszyc jeszcze w marcu czekamy na pozwolenie

A Joasiu z jakiego wojewodztwa jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...