Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kari


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.05.2019 o 10:57, Gość Luqaszek napisał:

Witam, zakupilem projekt jestesmy na etapie fundamentow. Mam pytanie odnosnie scian kazdej z garderob. Otoz w projekcie zasugerowano rozwiazanie w postaci drzwi przesuwanych chowanych w sciane. Pytanie brzmi czy sciany te sa murowane czy sa one w postaci plyt karton gipsowych osadzonych na kasecie drzwi?

Witam
Czy można się z Panem skontaktować w sprawie projektu e-mailowo?
podzdrawiamKarolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dnia 19.01.2020 o 10:23, Dobre Domy napisał:

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Witam
czy ja również mogłabym prosić o szczegółowe rysunki 

e-mail msruda89@onet.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgorzata
Dnia 25.09.2018 o 12:15, Gość Luqaszek napisał:

A nam tak spodobal sie projekt ze nie czekalismy na jego kosztorys i kupilismy go. Teraz czekamy az go dostaniemy. Czy ktos z lubelskiego zdrcydowal sie na ten dom?


Witam, z jakiego miasta w lubelskim Pan się budował? I czy można obejrzeć domek?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 25.09.2018 o 12:15, Gość Luqaszek napisał:

A nam tak spodobal sie projekt ze nie czekalismy na jego kosztorys i kupilismy go. Teraz czekamy az go dostaniemy. Czy ktos z lubelskiego zdrcydowal sie na ten dom?

Witam, czy jest możliwość zobaczenia tego domu na lubelszczyźnie? Mój mail: mafta@op.pl. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Dzień dobry,

jestem zainteresowany tym projektem i chciałbym prosić o udostępnienie domu do oglądania, gotowego lub w trakcie budowy. Mój adres mailowy to: bialasmat@gmail.com.

chciałbym, też prosić o przesłanie rysunków szczegółowych na podany powyżej adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość Mateusz napisał:

Dzień dobry,

jestem zainteresowany tym projektem i chciałbym prosić o udostępnienie domu do oglądania, gotowego lub w trakcie budowy. Mój adres mailowy to: bialasmat@gmail.com.

chciałbym, też prosić o przesłanie rysunków szczegółowych na podany powyżej adres.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Agnieszka

Dzień dobry,

poproszę o przesłanie wszystkich rysunków (rzutów) oraz innych materiałów dotyczących tego projektu na adres agewa@poczta.onet.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany projektem Kari i w związku z tym mam zapytanie: czy istnieje możliwość powiększenia salonu o 3 metry i garażu również o 3 metry. Jeżeli tak, to proszę o przysłanie szczegółowych rysunków i kosztorysu na adres: sudmar@op.pl 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gość Marek napisał:

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany projektem Kari i w związku z tym mam zapytanie: czy istnieje możliwość powiększenia salonu o 3 metry i garażu również o 3 metry. Jeżeli tak, to proszę o przysłanie szczegółowych rysunków i kosztorysu na adres: sudmar@op.pl 

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...