Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kari


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
21 minut temu, Gość maryna191 napisał:

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych na adres maryna191@wp.pl. Kiedy kosztorys będzie dostępny? Każdy czeka z niecierpliwością :) Dziękuję i pozdrawiam!

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały. Kosztorys będzie dostępny w drugiej połowie września. Pozdrawiam.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Joasia1985 napisał:

Czy ja mogę prosić również o kosztorys joasiac1985@gmail.com pozdrawiam

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne - 305zł kosztorys stanu wykończonego, 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego. Bezpłatnie udostępniamy ogólne zestawienia kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego - proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl  na koniec przyszłego tygodnia. Wówczas będziemy mieli gotowe wyceny i będziemy mogli przesłać te podstawowe zestawienia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zdziwiony
Witam. A nie mogą Państwo na stronie internetowej zamieść kosztorysu, jak to jest w innych waszych projektach? Zainwestować samemu te parę złoty, żeby zachęcić innych, potencjalnych nabywców? Bo jak narazie od miesiąca jak nie dłużej co chwilę różne informacje w tym temacie typu kosztorys jest, nie ma, niedługo będzie, płatny darmowy itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2018 o 20:04, Gość Zdziwiony napisał:

Witam. A nie mogą Państwo na stronie internetowej zamieść kosztorysu, jak to jest w innych waszych projektach? Zainwestować samemu te parę złoty, żeby zachęcić innych, potencjalnych nabywców? Bo jak narazie od miesiąca jak nie dłużej co chwilę różne informacje w tym temacie typu kosztorys jest, nie ma, niedługo będzie, płatny darmowy itd...

witam

Jak tylko otrzymamy wycenę od kosztorysanta (została zlecona już jakiś czas temu) kwoty pojawią sie na stronie www przy prezentacji projektu. Powinny być już w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

czy istnieje możliwość budowy ścian z prefabrykatów keramzytowych oraz więźby z wiązarów prefabrykowanych ?

Proszę o podesłanie szczegółowych rysunków na adres obartek@gmail.com

 

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość orzech napisał:

Dzień dobry,

czy istnieje możliwość budowy ścian z prefabrykatów keramzytowych oraz więźby z wiązarów prefabrykowanych ?

Proszę o podesłanie szczegółowych rysunków na adres obartek@gmail.com

 

dziękuję

Dzień dobry,

Wszelkie zmiany można wprowadzić ze swoim architektem adaptującym, który podczas adaptacji sprawdzi konstrukcję po wprowadzeniu zmian. Jednocześnie jeżeli zmieni się szerokość budynku , wówczas na prośbę inwestora wysyłamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Rysunki zostaną wysłane w poniedziałek na podany adres.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukasz GNO

Witam czy byla by opcja rowniez dostac na emaila rzutu parteru? najbardziej chodzi mi i wymiary stolarki a mianowicie okna tarasowego?

i czy ktos moze sie orientowal z jakimi kosztami trzeba sie liczyc przy zakupie takiego okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość Lukasz GNO napisał:

Witam czy byla by opcja rowniez dostac na emaila rzutu parteru? najbardziej chodzi mi i wymiary stolarki a mianowicie okna tarasowego?

i czy ktos moze sie orientowal z jakimi kosztami trzeba sie liczyc przy zakupie takiego okna?

Dzień dobry!

W celu otrzymania rysunków szczegółowych proszę napisać do nas wiadomość na adres: info@dobredomy.pl lub podać e-mail kontaktowy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukasz GNO

Witam czy byla by opcja rowniez dostac na emaila rzutu parteru? najbardziej chodzi mi i wymiary stolarki a mianowicie okna tarasowego?

i czy ktos moze sie orientowal z jakimi kosztami trzeba sie liczyc przy zakupie takiego okna?  lukasz.przybysz88@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość Lukasz GNO napisał:

Witam czy byla by opcja rowniez dostac na emaila rzutu parteru? najbardziej chodzi mi i wymiary stolarki a mianowicie okna tarasowego?

i czy ktos moze sie orientowal z jakimi kosztami trzeba sie liczyc przy zakupie takiego okna?  lukasz.przybysz88@gmail.com

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisałem zakupiliśmy ten projekt i w chwili obecnej jest on w trakcie adaptacji u architekta. Na wiosne ruszamy z budową. Także jakby ktoś zdecydował sie na ten projekt to goraco zapraszam do dyskusji na temat "Karinki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Joasia1985
Witam czy byla by opcja rowniez dostac na emaila rzutu parteru? najbardziej chodzi mi i wymiary stolarki a mianowicie okna tarasowego? i czy ktos moze sie orientowal z jakimi kosztami trzeba sie liczyc przy zakupie takiego okna?

Udalo sie Panu uzyskać jakies zestawienie stolarki i jaka jest przyjeta do wyceny? Równiez interesuje mnie ten dom ale zaskoczyla mnie wstepna wycena domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Joasia1985
Jak juz pisałem zakupiliśmy ten projekt i w chwili obecnej jest on w trakcie adaptacji u architekta. Na wiosne ruszamy z budową. Także jakby ktoś zdecydował sie na ten projekt to goraco zapraszam do dyskusji na temat "Karinki"

Witam, My tez chcemy na wiosnę ruszyć przekształcamy działki zakup i adaptacja, moge prosic maila mam jedno pytanko dokladnie o strop. Moj mail: joasiac1985@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...