Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Jeżyna


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość Sylwester napisał:

Dzień dobry.

Czy mógłbym prosić o wysłanie bezpłatnych materiałów dotyczących projektu Jeżyna na adres e-mail sylwac@gmail.com?

Jeśli chodzi o poddasze, to w którym miejscu jest zaplanowane wejście? Rozumiem, że wejście poprzez otwierane schody?

Pytanie też mam odnośnie podniesienia ścian kolankowych o wysokość jednego pustaka- czy jest to możliwe bez zmian w projekcie?

 pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Składane schody strychowe znajdują się w korytarzu. Taką zmianę trzeba nanieść do projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
2 godziny temu, Gość barb napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowana projektem Jeżyna, jeśli to możliwe to proszę o przesłanie kosztorysu, rysunku z wymiarami, zestawienia materiałów na adres: bartwa@op.pl

pozdrawiam Barbara

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Dariusz

Witam, jestem zainteresowany projektem Jeżyna II.Proszę o przesłanie kosztorysu, rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów na adres: dptasznik@viaverde.com.pl

pozdrawiam

Darius

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Dariusz napisał:

Witam, jestem zainteresowany projektem Jeżyna II.Proszę o przesłanie kosztorysu, rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów na adres: dptasznik@viaverde.com.pl

pozdrawiam

Darius

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Mam prośbę czy ktokolwiek rozpoczą budowę  domu JEŻYNA ? Jeśli tak bardzo proszę o kontakt pod piotrlopuszynski1986@gmail.com, jestem bardzo zainteresowany obejrzeniem (oczywiście nie za darmo) domu jak i wysłuchania właścicieli odnośnie budowy.Gorąco pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, piotrlopuszynski1986@gmail napisał:

Witam Jestem zainteresowany tym projektem, proszę o przesłanie kosztorysu, rysunku z wymiarami, zestawienia materiałów na adres: piotrlopuszynski1986@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert Ś

   Dzień dobry,

Jestem zainteresowany projektem Jeżyna (lustro). Do wyceny robocizny fundamentowania  (na palach) potrzebuję szczegółowy rysunek z wymiarami fundamentów i siłę nacisku ściany na 1 metr długości ławy. Po za tym proszę o zestawienie potrzebnych materiałów. Z góry dziękuję!

Mój adres to brickman.urb@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Robert Ś napisał:

   Dzień dobry,

Jestem zainteresowany projektem Jeżyna (lustro). Do wyceny robocizny fundamentowania  (na palach) potrzebuję szczegółowy rysunek z wymiarami fundamentów i siłę nacisku ściany na 1 metr długości ławy. Po za tym proszę o zestawienie potrzebnych materiałów. Z góry dziękuję!

Mój adres to brickman.urb@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Nie udostępniamy przed zakupem projektu rysunków konstrukcyjnych. Wartość obciążeń na ławy wynosi od 70 do 95 kN/m.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość magda

Witam

Czy jest ktoś tutaj kto budował dom Jeżyna ??

Zaczynamy w tym roku i mam kilka pytań..

;) 

Bardzo proszę o wiadomość . Mój email: magda_j92@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
13 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Witam, jesteśmy zainteresowani projektem Jeżyna.Proszę o przesłanie kosztorysu, rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów na adres: marcinn83-1983@wp.pl

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Karolina
Dnia 11.04.2018 o 18:56, Gość Irena napisał:

My budujemy ten dom okolice Lublina

Pani Ireno, czy skończyli Państwo budowę? Czy jest możliwość obejrzenia domu z zewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...