Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Jeżyna


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

16 godzin temu, Gość Kasia napisał: Witam, czy mogę prosić o przesłanie materiałów szczegółowych projektu Jeżyna w wersji podstawowej na adres: fiedurka@interia.pl? Pozdrawiam.
Dzień dobry, Rysunki zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Witam, czy mogę prosić o przesłanie materiałów szczegółowych projektu Jeżyna w wersji podstawowej na adres: ista.sergiy@gmail.com? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Sergiy napisał:
Dzień dobry, Rysunki zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam


Witam, czy mogę prosić o przesłanie materiałów szczegółowych projektu Jeżyna w wersji podstawowej na adres: ista.sergiy@gmail.com? Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Rysunki zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marta napisał:

Witam

Mój adres martilu@o2.pl. Czy projekt Jeżyna III jest już gotowy? Jeżeli tak to prosiłabym o podobny zestaw dokumentów dot. Jeżyna III.

Pozdrawiam :)

Dzień dobry, 

w dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe natomiast projekt Jeżyna III jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 6-8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam, czy jest możliwość przesunięcia wykuszu w stronę kuchni (chodzi mi o trzpienie, które są w ścianie), w celu skondensowania strefy kuchenno-jadalnianej i powiększenia strefy pokoju dziennego? Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gość Kasia napisał:

Witam, czy jest możliwość przesunięcia wykuszu w stronę kuchni (chodzi mi o trzpienie, które są w ścianie), w celu skondensowania strefy kuchenno-jadalnianej i powiększenia strefy pokoju dziennego? Pozdrawiam!

Dzień dobry,

zmiany, o których Pani pisze są możliwe do zaprojektowania. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Monika

Witam. Jestem zainteresowana tym projektem, proszę o przesłanie kosztorysu, rysunku z wymiarami, zestawienia materiałów Ew. Zdjęć z budowy/realizacji jeśli Państwo posiadają na adres: monikaxxx19@poczta.fm Dziękuje


 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Monika napisał:

Witam. Jestem zainteresowana tym projektem, proszę o przesłanie kosztorysu, rysunku z wymiarami, zestawienia materiałów Ew. Zdjęć z budowy/realizacji jeśli Państwo posiadają na adres: monikaxxx19@poczta.fm Dziękuje


 

 
  •  

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Dorota i Michał
Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani tym projektem (jeżyna) i mamy pytanie, czy istnieje możliwość przesłania kosztorysu, rysunku wraz z wymiarami, zestawienie materiałów do budowy na adres: dm.budowa@wp.pl Dziękujemy i pozdrawiam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Gość Dorota i Michał napisał:

Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani tym projektem (jeżyna) i mamy pytanie, czy istnieje możliwość przesłania kosztorysu, rysunku wraz z wymiarami, zestawienie materiałów do budowy na adres: dm.budowa@wp.pl Dziękujemy i pozdrawiam,

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbyszek

Witam. Jestem zainteresowany projektem, proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów oraz rysunków na adres zbyszek.kurczyk@gmail.com. Jaki wymiar ma salon i wykusz?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Zbyszek napisał:

Witam. Jestem zainteresowany projektem, proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów oraz rysunków na adres zbyszek.kurczyk@gmail.com. Jaki wymiar ma salon i wykusz?

Z góry dziękuję.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). Wszystkie potrzebne wymiary odczyta Pan z rysunków, w razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Anido

Witam. Jesteśmy zainteresowana projektem domu Jerzyna. Czy mogę prosić o przesłanie bezpłatnych materiałów na maila anita.wdowska@gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...