Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Jeżyna


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weronika

Podkarpackie

My ze świętokrzyskiego, to po sąsiedzku;) Czy w takim układzie gdyby Państwo wcześniej rozpoczęli prace budowlane, moglibyśmy z mężem zobaczyć Państwa budowę? Może nasunęły by nam się ewentualnie jakieś zmiany, nad którymi się zastanawiamy. A czy Państwo wprowadzili jakieś zmiany do projektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Krzysztof

Witam, mam pytanie czy w projekcie jeżyna konstrukcja dachu jest wykonana z tradycyjnej więźby czy są to wiązary? Jeżeli jest możliwość zastosowania wiązarów to czy konieczne jest wykonanie stropu czy wystarczy jedynie wieniec ? Pozdrawiam Krzysztof. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy w projekcie jeżyna konstrukcja dachu jest wykonana z tradycyjnej więźby czy są to wiązary? Jeżeli jest możliwość zastosowania wiązarów to czy konieczne jest wykonanie stropu czy wystarczy jedynie wieniec ? Pozdrawiam Krzysztof. 

Dzień dobry,

 

W projekcie Jeżyna została zastosowana tradycyjna, ciesielska więźba dachowa. Natomiast strop nad parterem jest żelbetowy. Nie mamy przygotowanego alternatywnego rozwiązania więźby prefabrykowanej dla tego projektu. Oczywiście chcąc zastosować w budynkach wiązary prefabrykowane nie stosujemy już stropu nad parterem. Wówczas dolny pas wiązara stanowi konstrukcję stropu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dorota

Dzień Dobry

Podaję maila budowadomu123@onet.pl

Proszę o odpisanie na maila to o wszystkim powiem gdzie co i jak ;)

 

Zmiany też mamy ale to już na maila

 

Pozdrawiam

Dorota

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Urszula

My budujemy ten dom w mazowieckim

Witam, my również będziemy budować ten dom, na razie jesteśmy na etapie załatwiania formalności...czy mogę zapytać jakimi materiałami Państwo budujecie dom, tymi zalecanymi jak w projekcie? i czy zdecydowali się Państwo na wentylację mechaniczną czy tradycyjną? dziękuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Milena

Witam,

jestem zainteresowana projektem Jeżyna.Czy byłaby możliwość wysłania kosztorysu, rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów na adres:milenaulanowska@wp.pl

Dziękuję i pozdrawiam,

Milena M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Krystian

Witam, jestem zainteresowany projektem Jeżyna.Proszę o przesłanie kosztorysu, rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów na adres: krystiansiek9@wp.pl
 

Pozdrawiam

Krystian S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Wojtek

Witam jestem zainteresowany projektem jeżyna. Chciałbym bym zapytać jakie wymiary ma wykusz w salonie i czy istnieje możliwość jego zlikwidowania? Prosił bym tez o szczegółowe rysunki na maila wojtasbpw@gmail.com pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany projektem jeżyna. Chciałbym bym zapytać jakie wymiary ma wykusz w salonie i czy istnieje możliwość jego zlikwidowania? Prosił bym tez o szczegółowe rysunki na maila wojtasbpw@gmail.com pozdrawiam

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe oraz odpowiedź. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Wstawię zdjęcia druga połowa maja jak będzie dach,narazie jesteśmy w trakcie murowania.

Czy mogę prosić o kontakt na mindmus@o2.pl? Również zakupiliśmy ten projekt i będziemy budować w okolicach Lublina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...