Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dolores


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Prosze o rysunki szczegolowe odbicia lustrzanego na adres mkrakowski1993@gmail.com

Dzień dobry,

projekt Dolores stanowi jedną z naszych najnowszych koncepcji. Jego dokumentacja zacznie być opracowana w momencie zamówienia projektu przez pierwszego Klienta. Czas oczekiwania to około 6 tygodni.

Postaram się przygotować rysunek, z najważniejszymi wymiarami. Natomiast będzie on dotyczył wersji podstawowej.

Zachęcam do złożenia zamówienia, gdyż nie wiąże się ono z wpłacaniem zadatku ani zaliczki.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość janusz

Witam .

Można prosić o rysunki szczegółowe jestem zainteresowany tym projektem , chciałbym bardziej się zagłębić w temacie muszę zgubić gdzieś 8 cm z długości budynku .Pisałem wcześniej do Państwa. Dł działki 20.42m , na 32.81m szer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Można prosić o rysunki szczegółowe jestem zainteresowany tym projektem , chciałbym bardziej się zagłębić w temacie muszę zgubić gdzieś 8 cm z długości budynku .Pisałem wcześniej do Państwa. Dł działki 20.42m , na 32.81m szer.

Dzień dobry!

Tak, możemy przesłać rysunki. Projekt nie ma gotowej dokumentacji technicznej. Dlatego na chwilę obecną dostępny są jedynie zwymiarowane rysunki koncepcyjne. Czas oczekiwania na projekt od ewentualnego zamówienia przez pierwszego Klienta wynosi 6 tygodni.

Jeśli jest Pan zainteresowany takimi rysunkami, to proszę o kontakt pod adresem: info@dobredomy.pl lub podać swój adres mailowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam. Bardzo ładny dom. Interesuje mnie kosztorys dla tego domu. Czy za 400tys. można by było postawić Dolores na swojej działeczce.

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Dolores. Projekt powinien być gotowy w I połowie maja - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Janusz

Dzień dobry!

Tak, możemy przesłać rysunki. Projekt nie ma gotowej dokumentacji technicznej. Dlatego na chwilę obecną dostępny są jedynie zwymiarowane rysunki koncepcyjne. Czas oczekiwania na projekt od ewentualnego zamówienia przez pierwszego Klienta wynosi 6 tygodni.

Jeśli jest Pan zainteresowany takimi rysunkami, to proszę o kontakt pod adresem: info@dobredomy.pl lub podać swój adres mailowy.

Pozdrawiam

Dzień Dobry .

Czas mija,a ja nadal czekam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość janusz

Dzień Dobry . Czas mija,a ja nadal czekam .
Witam, czy wysłał Pan maila z prośbą o zwymiarowane rysunki z koncepcji na info@dobredomy.pl?

Witam Oczywiście że wysłałem ,dlatego piszę że czekam nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Weronika

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie kosztorysu tego domu. Czy jest możliwość udostępnienia jego czy dopiero po zakupie projektu jest możliwość wglądu do kosztorysu?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie kosztorysu tego domu. Czy jest możliwość udostępnienia jego czy dopiero po zakupie projektu jest możliwość wglądu do kosztorysu?? Pozdrawiam

Witam

Aktualnie kończymy opracowanie dokumentacji dla domu Dolores. Jak tylko będzie gotowa zlecimy dla niej opracowanie wycen kosztorysowych. Szacunkowe wyceny pojawią się na stronie www przy prezentacji projektu. Dostępne będą też na maila ogólne zestawienia kosztorysowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Weronika

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie kosztorysu tego domu. Czy jest możliwość udostępnienia tego kosztorysu czy dopiero po zakupie projektu otrzymuje się kosztorys?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie kosztorysu tego domu. Czy jest możliwość udostępnienia tego kosztorysu czy dopiero po zakupie projektu otrzymuje się kosztorys?? Pozdrawiam

Dzień dobry,

projekt Dolores ma właśnie zakończoną dokumentację techniczną. Kosztorysy są gotowe około 2 tygodnie później. Na początku czerwca też będzie uzupełniona tabelka na stronie www z kosztami.

Do projektu dołączamy bezpłatnie zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Natomiast kosztorysy są dodatkowo odpłatne i jest ich kilka rodzajów. Zachęcam do przeczytania: https://www.dobredomy.pl/informacje/co-zawiera-projekt-domu/

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam czy jest możliwość udostępnienia rysunku szczegółowego tak jak jest to oferowane w przypadku innych stron

Witam

Oczywiście możemy udostępnić szczegółowe rysunki oraz zestawienia kosztorysowe - proszę tylko o podanie adresu mailowego, na który będziemy mogli przesłać materiały.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulina

Witam czy jest możliwość udostępnienia rysunku szczegółowego tak jak jest to oferowane w przypadku innych stron
Witam Oczywiście możemy udostępnić szczegółowe rysunki oraz zestawienia kosztorysowe - proszę tylko o podanie adresu mailowego, na który będziemy mogli przesłać materiały.   Pozdrawiam

Witam bardzo bym prosiła o udostępnienie plików na e-mail :sebkos69@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Emilia Budziszewska

Witam,

Czy moglabym prosic o udostępnienie szczegółowych rysunkow oraz zestawienia kosztorysowe. Podaje adres mailowy, na który mozna przesłać materiały- emilia.bober@vp.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy moglabym prosic o udostępnienie szczegółowych rysunkow oraz zestawienia kosztorysowe. Podaje adres mailowy, na który mozna przesłać materiały- emilia.bober@vp.pl Pozdrawiam

Witam

 

Rysunki prześlemy w dniu dzisiejszym, na zestawienie kosztorysowe trzeba poczekać do końca czerwca.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam czy jest możliwość udostępnienia rysunku szczegółowego tak jak jest to oferowane w przypadku innych stron oraz kosztorysu, nawet wstępnego. Podaję adres rp.piekarz@gmail.com.

Dziekuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...