Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dolores


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Gość Jakub napisał:

Witam,

jestem zainteresowany projektem, czy można prosić o przesłanie szczegółowych materiałów, zestawienia materiałów i przedmiaru robót na adres kubabos@op.pl. 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, wszystkie dostępne darmowe materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
W dniu 12.05.2019 o 09:11, Gość ljay napisał:

Witam

Mogę poprosić dokumentację domku z wyceną włącznie? mój email: ljay.84@outlook.com

z góry dziękuję i pozdrawiam 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość M

Dzień dobry, czy istnieje możliwość powiększenia garażu w projekcie do 42 m2 ? I czy jest już ktoś w trakcie realizacji projektu i mógłby udzielić kliku praktycznych informacji ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Gość M napisał:

Dzień dobry, czy istnieje możliwość powiększenia garażu w projekcie do 42 m2 ? I czy jest już ktoś w trakcie realizacji projektu i mógłby udzielić kliku praktycznych informacji ? Pozdrawiam.

Dzień dobry, można wprowadzić taką zmianę od projektu. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam. Czy ktos buduje ten dom w odbiciu lustrzanym? Prosze o zdjecia oraz uwagi. Mam pytanie rowniez co do zmian, mianowicie czy mozna zrobic drzwi wyjsciowe z pomieszczenia gospodarczego na ogród i czy w pokojach na pietrze o wymiarach 14,1m i 12,2m,od strony poludnia mozna tam rowniez zrobic drzwi wyjsciowe na balkon. Z jednego pokoju bylo by to wyjscie na taras nad salonem a z drugiego pokoju na tzw. balkon nad tarasem. Prosze o wiadomosc , ewentualnie o uwagi , pomysly lub chciazby rysunki z takimi zmianami. Dziekuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Mirek napisał:

Witam. Czy ktos buduje ten dom w odbiciu lustrzanym? Prosze o zdjecia oraz uwagi. Mam pytanie rowniez co do zmian, mianowicie czy mozna zrobic drzwi wyjsciowe z pomieszczenia gospodarczego na ogród i czy w pokojach na pietrze o wymiarach 14,1m i 12,2m,od strony poludnia mozna tam rowniez zrobic drzwi wyjsciowe na balkon. Z jednego pokoju bylo by to wyjscie na taras nad salonem a z drugiego pokoju na tzw. balkon nad tarasem. Prosze o wiadomosc , ewentualnie o uwagi , pomysly lub chciazby rysunki z takimi zmianami. Dziekuje.

Dzień dobry, tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
2 minuty temu, Gość adka napisał:

Szanowni Państwo, bardzo proszę o udostępnienie szczegółowych rysunków oraz zestawienia kosztorysowego na e-maila: adrianna.zagdanska@gmail.com

Bardzo dziękuję.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Ryszard

Szanowni Państwo

Piękny i logiczny projekt, domek marzenie. Mam prośbę o przesłanie darmowej dokumentacji na adres temp@osadar.pl

Czy ten projekt można dostosować do wymagań domu pasywnego? Zamierzam zainstalować rekuperację, fotowoltaikę, nie będę korzystał z kominka, kominów, pieca gazowego czy olejowego, więc kominy są mi zbędne. Czy można od Państwa uzyskać taką formę projektu domu?

Z poważaniem

Ryszard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Ryszard napisał:

Szanowni Państwo

Piękny i logiczny projekt, domek marzenie. Mam prośbę o przesłanie darmowej dokumentacji na adres temp@osadar.pl

Czy ten projekt można dostosować do wymagań domu pasywnego? Zamierzam zainstalować rekuperację, fotowoltaikę, nie będę korzystał z kominka, kominów, pieca gazowego czy olejowego, więc kominy są mi zbędne. Czy można od Państwa uzyskać taką formę projektu domu?

Z poważaniem

Ryszard

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Decyzję o budowie domu pasywnego najlepiej podjąć na etapie adaptacji. Architekt adaptujący projekt gotowy może zaproponować szereg rozwiązań, których spełnienie daje gwarancję komfortowego użytkowania, przy zapewnieniu oszczędności.
 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...