Jump to content
Forum dobredomy.pl
Redaktor

Projekt Lukrecja III

Recommended Posts

5 godzin temu, Gość lukrecja 3 napisał:

Witam,jestem zainteresowany kupnem  projektu Lukrecja 3 ,proszę o przesłanie rysunków szczegółowych na adres;  bogdan.kolor@op.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Guest Leonard

Dzień dobry. Jestem z okolic Bydgoszczy. Jaki jest orientacyjny na dzisiaj koszt wykonania ław i stóp fundamentowych Lukrecji III  ?

6 godzin temu, Gość Leonard napisał:

Dzień dobry. Jestem z okolic Bydgoszczy. Jaki jest orientacyjny na dzisiaj koszt wykonania ław i stóp fundamentowych Lukrecji III  ?

Dzień dobry,

według kosztorysu opracowanego w I kwartale 2017 roku cena wykonania fundamentów wraz z izolacjami wynosi 39588 zł.

Pozdrawiam

Guest Sebcio3

Witam,jestem zainteresowany kupnem  projektu Lukrecja 3 ,proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i dokładnych wymiarów budynku, pomieszczeń, dachu, a także poszczególne rysunki bądź rzuty fundamentów, parteru i poddasza jeśli to możliwe na adres sebusiek3@wp.pl

21 godzin temu, Gość Sebcio3 napisał:

Witam,jestem zainteresowany kupnem  projektu Lukrecja 3 ,proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i dokładnych wymiarów budynku, pomieszczeń, dachu, a także poszczególne rysunki bądź rzuty fundamentów, parteru i poddasza jeśli to możliwe na adres sebusiek3@wp.pl

Dzień dobry,

wszystkie dostępne darmowe materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Guest Marek

Witam.

Jestem zainteresowany kupnem projektu Lukrecja III. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i wymiarów na email: marekm96@interia.eu

Pozdrawiam

15 godzin temu, Gość Marek napisał:

Witam.

Jestem zainteresowany kupnem projektu Lukrecja III. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i wymiarów na email: marekm96@interia.eu

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Pozdrawiam

Guest Krystyna

Witam,

Jestem zainteresowana kupnem tego projektu. Czy mogłabym prosić o szczegółowe rysunki i kosztorys? Z góry dziękuję. Mój mail: kryy515@gmail.com  

11 godzin temu, Gość Krystyna napisał:

Witam,

Jestem zainteresowana kupnem tego projektu. Czy mogłabym prosić o szczegółowe rysunki i kosztorys? Z góry dziękuję. Mój mail: kryy515@gmail.com  

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Guest Piotr

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem  projektu Lukrecja 3, proszę o przesłanie szczegółowych wymiarów ( rysunków) na adres;  barteckipiotr@gmail.com

W dniu 25.09.2020 o 19:58, Gość Piotr napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem  projektu Lukrecja 3, proszę o przesłanie szczegółowych wymiarów ( rysunków) na adres;  barteckipiotr@gmail.com

Dzień dobry,

Pozdrawiam