Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Lukrecja III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem tego projektu, bardzo proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów, pozdrawiam. dawidkaniewski92@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem tego projektu, bardzo proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów, pozdrawiam. dawidkaniewski92@gmail.com

Witam

 

Projekt Lukrecja III aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Agnieszka

 

Witam

 

Projekt Lukrecja III aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Witam, a jak jest z rysunkiem szczegółowym ? Jak długo trzeba czekać ? jestem również zainteresowana zakupem tego projektu natomiast potrzebuję wiedzieć dokładnie na dzień dzisiejszy jaki jest czas oczekiwania ( aga75aga@wp.pl) . Pozdrawiam Agnieszka Zając 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Proszę o informację kiedy można spodziewać się dodatkowych informacji na temat tego projektu np rysunek szczegółowy . Jestem zainteresowana zakupem tego projektu na już. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a jak jest z rysunkiem szczegółowym ? Jak długo trzeba czekać ? jestem również zainteresowana zakupem tego projektu natomiast potrzebuję wiedzieć dokładnie na dzień dzisiejszy jaki jest czas oczekiwania ( aga75aga@wp.pl) . Pozdrawiam Agnieszka Zając 

Witam

Rozpoczęliśmy prace nad dokumentacją dla domu Lukrecja III. Planowany termin zakończenia prac - połowa marca 2017r. Wówczas dostępne będą szczegółowe rysunki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację kiedy można spodziewać się dodatkowych informacji na temat tego projektu np rysunek szczegółowy . Jestem zainteresowana zakupem tego projektu na już. Pozdrawiam

Witam

Rozpoczęliśmy prace nad dokumentacją dla domu Lukrecja III. Planowany termin zakończenia prac - połowa marca 2017r. Wówczas dostępne będą szczegółowe rysunki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń. rakoczy_artur@interia.pl

Witam

 

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Lukrecja III. Projekt powinien być gotowy w II połowie marca - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

jest już druga połowa marca :) czy można prosić wycenę? Jaki jest strop, jakie przewidziane ogrzewanie?

Witam

Niestety termin zakończenia opracowania dokumentacji projektowej dla Lukrecji III przesunął się na połowę kwietnia - za co bardzo przepraszamy.

Dopiero wtedy będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu.

W projekcie przewidziano strop gęstożebrowy Teriva, a ogrzewanie gazowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam jestem zainteresowany kupnem tego projektu ale potrzebuje rysunki ze szczegółowymi wymiarami .Mój adres to Rakoczy_artur@interia.pl
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Witam, ja również jestem zainteresowany projektem i czekam na rysunki szczegółowe. Jeśli są jużdostępne proszę o przesłanie na adres p.panek85@gmail.com. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...