Jump to content
Forum dobredomy.pl
Redaktor

Projekt Lukrecja III

Recommended Posts

poprosze o przesłanie kosztorysu na adres aneta.04@wp.pl

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego. 

Pozdrawiam

Guest dominika zalewska

witam czy tabela kosztorysu na stronie będzie uzupełniona interesują mnie szacunkowe koszty .

witam czy tabela kosztorysu na stronie będzie uzupełniona interesują mnie szacunkowe koszty .

Witam

Wyceny kosztorysowe dla domu Lukrecja III powinny być na stronie www jeszcze w tym tygodniu.

Pozdrawiam

Guest Agnieszka

Proszę o

przesłanie szczegółowych wymiarów pomieszczeń na adres pawloaga@wp.pl

Guest Damian

Witam jest zainteresowany kupnem projektu lukrecja III bardzo prosze o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami na adres e-mail : damian.kicilinski@gmail.com

Z gory serdecznie dziękuje i pozdrawiam

Witam jest zainteresowany kupnem projektu lukrecja III bardzo prosze o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami na adres e-mail : damian.kicilinski@gmail.com

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym otrzyma Pan rysunki. Pozdrawiam!

Guest Marzena

Witam serdecznie, jestem zainteresowana kupnem projektu lukrecja III . Prosze o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami na adres e-mail : marzenkalbk@wp.pl

Z gory serdecznie dziękuje.

Witam serdecznie, jestem zainteresowana kupnem projektu lukrecja III . Prosze o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami na adres e-mail : marzenkalbk@wp.pl Z gory serdecznie dziękuje.

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.

Pozdrawiam

Guest kinga

witam,poprosze o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami na adres e-mail : ejkinia@wp.pl

witam,poprosze o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami na adres e-mail : ejkinia@wp.pl Z gory serdecznie dziękuje i pozdrawiam

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Marcin

Witam serdecznie, jestem zainteresowana kupnem projektu lukrecja III ( garaż ze strony prawej). Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami na adres e-mail : markot@interia.pl. Dziękuję

Witam serdecznie, jestem zainteresowana kupnem projektu lukrecja III ( garaż ze strony prawej). Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami na adres e-mail : markot@interia.pl. Dziękuję

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Joanna

Witam, poproszę o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami na adres e-mail: joannalustig81@gmail.com. Z góry serdecznie dziękuję.

Witam, poproszę o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami na adres e-mail: joannalustig81@gmail.com. Z góry serdecznie dziękuję.

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Guest Anna

Witam serdecznie, jestem zainteresowana kupnem projektu lukrecja III, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami na adres e-mail : ankaleshugo@o2.pl Dziękuję

Witam serdecznie, jestem zainteresowana kupnem projektu lukrecja III, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami na adres e-mail : ankaleshugo@o2.pl Dziękuję

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Guest Rafał

Dzień dobry, jestem bardzo zainteresowany projektem. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i kosztorysu: rafal.cebo@gmail.com

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Dzień dobry, jestem bardzo zainteresowany projektem. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i kosztorysu: rafal.cebo@gmail.com Z góry dziękuje i pozdrawiam

Guest Marcin

Witam, poproszę o przysłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami i kosztorysu na adres e-mail: cinek9@op.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam, poproszę o przysłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami i kosztorysu na adres e-mail: cinek9@op.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.

Pozdrawiam

Guest Gosia

Witam. Bardzo podoba mi się ten projekt. Potrzebuję jednak rysunku rzutu wraz wymiarami. Mój adres dambik18@o2.pl. Pozdrawiam

Witam. Bardzo podoba mi się ten projekt. Potrzebuję jednak rysunku rzutu wraz wymiarami. Mój adres dambik18@o2.pl. Pozdrawiam

Guest Ola

Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami na adres e-mail: oleam@op.pl.

Dziękuję