Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Sedna


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwia

Witam . W maju zaczynam realizacje projektu sedna . Czy jest ktos kto juz ma ten domek wybudowany?

Hej my też zaczynamy w maju ... mogę prosić maila ? Mam parę pytań ... sylwiagrz44@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam . W maju zaczynam realizacje projektu sedna . Czy jest ktos kto juz ma ten domek wybudowany?
Hej my też zaczynamy w maju ... mogę prosić maila ? Mam parę pytań ... sylwiagrz44@gmail.com

witam podaje e-mail adamcichy55@wp.pl chętnie odpowiem na parę pytań (o ile będę znał odpowiedz.My budujemy na podkarpaciu,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dzień dobry,

Jak wygląda przestrzeń w projekcie opisana jako pralnia na poddaszu? Chodzi głównie o skosy. Zastanawiamy się czy istnieje możliwość przerobienia jej na 2 łazienkę? 

Jeśli istnieje możliwość, serdecznie proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku na adres ulabro7@gmail.com 

 

Pozdrawiam,

Ula

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Jak wygląda przestrzeń w projekcie opisana jako pralnia na poddaszu? Chodzi głównie o skosy. Zastanawiamy się czy istnieje możliwość przerobienia jej na 2 łazienkę? 

Jeśli istnieje możliwość, serdecznie proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku na adres ulabro7@gmail.com 

 

Pozdrawiam,

Ula

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość monika

My już zaczęliśmy budowę Sedny ;-) w chwili obecnej mamy fundamenty i prace trwają. Budujemy odbicie lustrzane, dodaliśmy tez dwustanowiskowy garaż i powiększyliśmy kuchnie.

Mogłabym prosić o przesłanie na maila zdjęć z budowy? My jesteśmy na etapie modyfikacji projektu. monika.denst@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Agnieszka

Mogłabym prosić o przesłanie na maila zdjęć z budowy? My jesteśmy na etapie modyfikacji projektu. monika.denst@o

Przepraszam ,ale nie widziałam tego posta, prześlę aktualne zdjęcia z budowy, mamy uwieczniony każdy etap ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Dominika

Przepraszam ,ale nie widziałam tego posta, prześlę aktualne zdjęcia z budowy, mamy uwieczniony każdy etap ;-)

Witam,

Czy ja również mogłabym prosić o zdjęcia z budowy? Razem z Mężem zastanawiamy się nad powiększeniem kuchni :) dominika.hajduk91@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mogłabym prosić o przesłanie na maila zdjęć z budowy? My jesteśmy na etapie modyfikacji projektu. monika.denst@o
Przepraszam ,ale nie widziałam tego posta, prześlę aktualne zdjęcia z budowy, mamy uwieczniony każdy etap ;-)

Można prosić o zdjęcia ? Zakupiliśmy już projekt ale mamy ochotę na małe poprawki - zdjęcia będą pomocne :) mail - gocha1018@gmail.com będziemy wdzięczni !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam jesli ktos potrzebuje fotki z realizacji to moge przeslac . Moja sedna juz nakryta
Prosimy o wrzucenie kilku fotek tu na forum, bądź przesłanie ich do nas na adres mailowy pojekty@dobredomy.pl. Umieścimy je na stronie www i tu na forum.   Pozdrawiam

Witam,także poproszę o zdjęcia z budowy Sedny: jaceknowi28@wp.plDziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jesli ktos potrzebuje fotki z realizacji to moge przeslac . Moja sedna juz nakryta ?
ja poproszę: adres: dawid-madrzynski@wp.pl dziękuję

Witam ja tez poproszę sylwiagrz44@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam jesli ktos potrzebuje fotki z realizacji to moge przeslac . Moja sedna juz nakryta ?

Witam. Jeśli to możliwe proszę o zdjęcia z realizacji Sedny. Zastanawiam się nad wyborem tego projektu. Ciekawa jestem jak w rzeczywistości wygląda domek. Zdjęcia proszę wysłać na adres monia.sup@interia.pl.  Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...