Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Sedna


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jesli ktos potrzebuje fotki z realizacji to moge przeslac . Moja sedna juz nakryta ?
Witam. Jeśli to możliwe proszę o zdjęcia z realizacji Sedny. Zastanawiam się nad wyborem tego projektu. Ciekawa jestem jak w rzeczywistości wygląda domek. Zdjęcia proszę wysłać na adres monia.sup@interia.pl.  Z góry dziękuję.

również poproszę na gocha1018@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Mariusz

Witam. Jak można to poproszę zdjęcia z realizacji. mariuszcyniak@wp.pl jak jest możliwość obejrzenia to również proszę o informację. Uwagi po realuzacji również mile widziane. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Damian

Witam, jestem zainteresowany tym projektem czy mógłbym prosić admina o podesłanie na maila szczegółowych szkiców oraz kosztorysu na maila kowalski.dk@onet.pl.

Mam rozumieć, że projekt jest dostępny od ręki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany tym projektem czy mógłbym prosić admina o podesłanie na maila szczegółowych szkiców oraz kosztorysu na maila kowalski.dk@onet.pl.

Mam rozumieć, że projekt jest dostępny od ręki?

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Projekt dostępny jest "od ręki".

 

Pozdrawiam

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 5 months later...
Gość Karolina W.-Ch.
Witam, jesteśmy z mężem w trakcie ocieplenia i komponowania elementów elewacji w tym projekcie. Zależy nam szczególnie by ten kamień elewacyjny wyglądał jak ten na zdjeciu. Czy można prosić informacje dotyczącą nazwy i producenta owego kamienia? mail: anwikabutik2@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gość Karolina W.-Ch. napisał:

Witam, jesteśmy z mężem w trakcie ocieplenia i komponowania elementów elewacji w tym projekcie. Zależy nam szczególnie by ten kamień elewacyjny wyglądał jak ten na zdjeciu. Czy można prosić informacje dotyczącą nazwy i producenta owego kamienia? mail: anwikabutik2@gmail.com

Dzień dobry!

Do tworzenia wizualizacji grafik wykorzystuje tekstury z bazy bibliotek programu. Są to jedynie sugestie co do wykończenia wnętrza i zewnętrza. Materiały trzeba dobrać wg własnego projektu.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam. Projekt sedna bardzo nas interesuje. Jest bardzo ciekawy. Czy mogę prosić o przesłanie na adres email dokładnych wymiarów pomieszczeń typu szerokość długość? Mój adres email kasia.bryl@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość kasia napisał:

Witam. Projekt sedna bardzo nas interesuje. Jest bardzo ciekawy. Czy mogę prosić o przesłanie na adres email dokładnych wymiarów pomieszczeń typu szerokość długość? Mój adres email kasia.bryl@vp.pl

Dzień dobry, dzisiaj otrzyma Pani materiały szczegółowe. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...