Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Sedna


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Ciekawy projekt. Bardzo prodzę o przesłanie szczegółowych wymiarów,przekroju oraz kosztorysu na adres jaro042@op.pl

Witam

 

Projekt Sedna aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bardzo ładny projekt. Dla mnie na pierwszym i drugim zdjęciu brakuje jakiegos ozdobnika po lewej stronie bo tak pusto jakoś. Kiedy będzie gotowa wycena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny projekt. Dla mnie na pierwszym i drugim zdjęciu brakuje jakiegos ozdobnika po lewej stronie bo tak pusto jakoś. Kiedy będzie gotowa wycena?

Witam

Dziękujemy za uwagę - przyjrzymy się powyższym sugestiom.

Projekt Sedna aktualnie jest koncepcją - Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, kiedy ta koncepcja zostanie wdrożona?

Witam

Projekt Sedna aktualnie jest koncepcją - Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to dopiero koncepcja, to rozumiem, że wszelkie zmiany w tej koncepcji zanim staną sie projektem, bedą bezpłatne?

 

Dzień dobry. Dokumentacja projektowa powstanie na bazie koncepcji, dokładnie taka jaką umieszczono na stronie. Zmiany w projekcie można wprowadzać na etapie adaptacji u lokalnego architekta bądź przez naszą pracownię, jednak są one dodatkowo płatne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wskazać bardzo podobny projekt, który nie jest w fazie koncepcji i posiada wstępny kosztorys.

Dzień dobry. Znalezienie podobnego projektu do Sedny nie jest łatwym zadaniem. Wśród projektów, które w jakiś sposób są podobne mamy domy: Eris, Otis, Oliwia. Szacując koszt budowy tego domu kierowałabym się kosztorysami ww. projektów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Dzień dobry, jeżeli jest taka możliwość to prosił bym o przesłanie mi szczegółowych rzutów i przekrojów budynku w formacie JPG na adres pawel.ciak@wp.pl . Jestem zdecydowany na ten projekt, jednak potrzebuje szczegółowych wymiarów w celu dostosowania wielkości działki. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jeżeli jest taka możliwość to prosił bym o przesłanie mi szczegółowych rzutów i przekrojów budynku w formacie JPG na adres pawel.ciak@wp.pl . Jestem zdecydowany na ten projekt, jednak potrzebuje szczegółowych wymiarów w celu dostosowania wielkości działki. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ja także moglabym prosic o szczegółowe rzuty i przekroje budynku oraz prosiłabym o przykładowa aranżacje poddasza tak jak jest to pokazane na parterze. Jestem wzrokowcem i chciałam zobaczyć jak finalnie będzie wyglądać piętro domu. Bardzo proszę o wiadomość na maila monika.denst@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ja także moglabym prosic o szczegółowe rzuty i przekroje budynku oraz prosiłabym o przykładowa aranżacje poddasza tak jak jest to pokazane na parterze. Jestem wzrokowcem i chciałam zobaczyć jak finalnie będzie wyglądać piętro domu. Bardzo proszę o wiadomość na maila monika.denst@o2.pl

Dzień dobry,

oczywiście prześlemy dla Pani szczegółowe rysunki. Natomiast wszystkie dostępne aranżacje wnętrz są wstawione na stronie internetowej. Większość z nich przedstawia strefę dzienną - salon, jadalnię i kuchnię. Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam.

Jest już kosztorys do tego projektu? można prosić o przesłanie na jacinaa@gmail.com

 

pozdrawiam

Witam. Tak, kosztorys do projektu SEDNA jest już gotowy. Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie. W dniu dzisiejszym wyślemy bezpłatne zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Tomek

Dzień dobry, jeżeli jest taka możliwość to prosiłbym o przesłanie mi szczegółowych rzutów i przekrojów budynku na adres tomaszciurus@interia.pl Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...