Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hiacynt


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia

Witam, prosze o informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów na katarzyna.dabrowska30@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Aneta

Witam, proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów na adres aneta.jedrzejczyk@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów na adres aneta.jedrzejczyk@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin G.

Witam, prosze o informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów na megabo77@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Joanna

Witam, proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów na adres j.orzylowska@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów na adres j.orzylowska@wp.pl

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszy prześlemy wszystkie bezpłatne informacje dotyczące projektu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania

Witam, proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów na adres ania.orzechowska2@op.pl

Jednocześnie proszę o informację czy byłaby możliwość wydłużenia salonu i jadalni ( tak aby cały dom był w kwadracie), a taras był poza budynkiem ( nie zadaszony).

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów na adres ania.orzechowska2@op.pl

Jednocześnie proszę o informację czy byłaby możliwość wydłużenia salonu i jadalni ( tak aby cały dom był w kwadracie), a taras był poza budynkiem ( nie zadaszony).

 

Pozdrawiam 

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Zaproponowane zmiany technicznie możliwe są do zrealizowania, jednak są to zmiany odpłatne. Jeśli jest Pani zainteresowana kosztem ich naniesienia na projekt przez naszych architektów proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl. Zmiany też można nanieść na projekt na etapie jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Klaudia

Dzień dobry. Również dołączam się do prośby o przesłanie kosztorysu i rysunków szczegółowych. Projekt jest świetny, a ja właśnie jestem na etapie szukania projektu. Przejrzałam już setki innych i żaden mi się nie spodobał tak, jak ten.

 

Ps. Czy Państwo zajmujecie się również kompleksową budową domów? Czy dysponujecie informacjami o sprawdzonych wykonawcach? Pytam, ponieważ do stanu deweloperskiego zamierzamy zlecić budowę firmie.

 

Mój adres mailowy to yassou2@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Również dołączam się do prośby o przesłanie kosztorysu i rysunków szczegółowych. Projekt jest świetny, a ja właśnie jestem na etapie szukania projektu. Przejrzałam już setki innych i żaden mi się nie spodobał tak, jak ten. Ps. Czy Państwo zajmujecie się również kompleksową budową domów? Czy dysponujecie informacjami o sprawdzonych wykonawcach? Pytam, ponieważ do stanu deweloperskiego zamierzamy zlecić budowę firmie. Mój adres mailowy to yassou2@op.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Niestety nie zajmujemy się budową domów – możemy polecić usługi Brokera Budowy Domów, które może polecić Państwu sprawdzona ekipę budowlaną.

Szczegóły na naszej stronie WWW pod adresem https://www.dobredomy.pl/artykul,zbuduj-ten-dom.html 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulina

Witam, proszę o przesłanie informacji dotyczących kosztorysu, zestawienia materiałów, prac budowlanych i rysunków szczegółowych wraz z wymiarami pomieszczeń a także przekrojów na adres paulinaszalek@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Renata

witam ,Również dołączam się do prośby o przesłanie kosztorysu i rysunków szczegółowych. Projekt jest świetny, a ja właśnie jestem na etapie szukania projektu. Przejrzałam już setki innych i żaden mi się nie spodobał tak, jak ten. na adres retek20@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,Również dołączam się do prośby o przesłanie kosztorysu i rysunków szczegółowych. Projekt jest świetny, a ja właśnie jestem na etapie szukania projektu. Przejrzałam już setki innych i żaden mi się nie spodobał tak, jak ten. na adres retek20@vp.pl

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...