Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hiacynt


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam , mam pytanie o możliwość adaptacji poddasza a tym samym zmiany poziomu nachylenia dachu do 30-35 stopni?

 

Witam

Można w projekcie Hiacynt wygospodarować  poddasze, poprzez zmianę kata nachylenia dachu i podniesienie ścianki kolankowej. Należy jednak liczyć się z tym, że projekt po zmianach straci proporcje i będzie wyglądał zupełnie inaczej niż w oryginale.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam! Czy można prosić o podanie wyceny? Dziękuję

Dzień dobry, dokumentacja techniczna projektu jest w trakcie opracowywania. Dopiero po skończeniu rysunków będziemy w stanie zlecić wykonanie kosztorysów i podać na stronie szacowany koszt budowy. Takie informacje powinny znaleźć się na stronie w lutym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,bardzo podoba mi się ten projekt, ale ma za mały metraż. Czy jest możliwość powiększenia domu, chodzi mi konkretnie o przesunięcie ściany budynku (od strony pokój, pokój, pom. gospodarcze)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,bardzo podoba mi się ten projekt, ale ma za mały metraż. Czy jest możliwość powiększenia domu, chodzi mi konkretnie o przesunięcie ściany budynku (od strony pokój, pokój, pom. gospodarcze)?

Witam

Można oczywiście wykonać taką zmianę w ramach adaptacji projektu do działki przez projektanta adaptującego lub zamówić ją w naszej pracowni w ramach zakupu projektu. Koszty zmian są określane indywidualnie za każdym razem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agata

Witam,

czy mogę także prosić wymiary każdego pomieszczenie "po ścianach"? I info czy można zlikwidować ściankę działową w kuchni?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy mogę także prosić wymiary każdego pomieszczenie "po ścianach"? I info czy można zlikwidować ściankę działową w kuchni?

Pozdrawiam

Witam

Ścianki działowe można dowolnie modyfikować na etapie adaptacji projektu.

Proszę o podanie adresu mailowego, ma który będziemy mogli wysłać szczegółowe rysunki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...