Jump to content
Forum dobredomy.pl
Redaktor

Projekt Flawia II

Recommended Posts

Guest Elżbieta

Witam . Kiedy będzie dostępny kosztorys tego domku. Bardzo mi się podoba. Pozdrawiam.

Witam . Kiedy będzie dostępny kosztorys tego domku. Bardzo mi się podoba. Pozdrawiam.

Witam

Projekt Flawia II aktualnie jest koncepcją - oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację projektową wynosi około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu szczegółowej dokumentacji będziemy mogli zlecić dla domu wycenę kosztorysową.

Pozdrawiam

Guest Tomasz

witam. mam 3 pytania dotyczące tego projektu:

1. czy istnieje możliwość powiększenia salony tak aby ściana "od góry" była na tej samej wysokości co siana 2 pokoi?

2. czy można do tego projektu dodać piwnicę?

3. można ten projekt rozszerzyć o oranżerie w miejsce wykusza z salonu z jednoczesną likwidacją balkonu?

pozdrawiam

witam. mam 3 pytania dotyczące tego projektu: 1. czy istnieje możliwość powiększenia salony tak aby ściana "od góry" była na tej samej wysokości co siana 2 pokoi? 2. czy można do tego projektu dodać piwnicę? 3. można ten projekt rozszerzyć o oranżerie w miejsce wykusza z salonu z jednoczesną likwidacją balkonu? pozdrawiam

Witam

Wymienione przez Pana zmiany w projekcie Flawia II technicznie możliwe są do zrealizowania. Nasza Pracownia wystawi zgodę na ich realizację, a samo naniesienie zmian na projekt najlepiej wykonać na etapie jego adaptacji.

Pozdrawiam

Guest piotr

Dzień dobry - jestem zainteresowany zakupem projektu domu flawia II- czy mogę prosić państwa o zwymiarowany rzut czy też rzuty tego projektu i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego na adres: bbsonores@wp.pl

Dzień dobry - jestem zainteresowany zakupem projektu domu flawia II- czy mogę prosić państwa o zwymiarowany rzut czy też rzuty tego projektu i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego na adres: bbsonores@wp.pl

Witam. Niestety projekt Flawia II jest aktualnie na etapie koncepcji, dokumentacja techniczna projektu nie jest gotowa. Materiały będą dostępne około 5-6 tygodni od zamówienia projektu przez pierwszego klienta. Pozdrawiam

Guest Gość

Witam. Niestety projekt Flawia II jest aktualnie na etapie koncepcji, dokumentacja techniczna projektu nie jest gotowa. Materiały będą dostępne około 5-6 tygodni od zamówienia projektu przez pierwszego klienta. Pozdrawiam

Guest kasia

Witam Proszę o przesłanie kosztorysu i zestawienia materiałów oraz innych szczegółów projektu na maila kasia309@poczta.fm Dziękuję i pozdrawiam 

Witam Proszę o przesłanie kosztorysu i zestawienia materiałów oraz innych szczegółów projektu na maila kasia309@poczta.fm Dziękuję i pozdrawiam 

Witam

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Kasia

Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

WitamCzy również mogę prosić o przesłanie kos ztorysu i zestawienia materiałów do tyczących tego projektu na maila: kasia.michalak@o2.pl Dziękuję

Witam Czy również mogę prosić o przesłanie kos ztorysu i zestawienia materiałów do tyczących tego projektu na maila: kasia.michalak@o2.pl Dziękuję

Witam

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest ed

Witam Czy również mogę prosić o przesłanie kosztorysu i zestawienia materiałów dotyczących tego projektu na maila: ewosw@neostrada.pl Dziękuję

Witam Czy również mogę prosić o przesłanie kosztorysu i zestawienia materiałów dotyczących tego projektu na maila: ewosw@neostrada.pl Dziękuję

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.

Pozdrawiam

Guest Karolina

Witam serdecznie, również proszę o kosztorys i zestawienie materiałów. Mój email : bkarolina@ymail.com

Przy okazji jest ktoś, kto już buduje ten dom w okolicach Częstochowy lub w ogóle w śląskim ( graniczącym z łódzkim lub opolskim) i podzieliłby się przynajmniej zdjęciami? jeśli tak to proszę o kontakt :) z góry dziękuję

Witam serdecznie, również proszę o kosztorys i zestawienie materiałów. Mój email : bkarolina@ymail.com Przy okazji jest ktoś, kto już buduje ten dom w okolicach Częstochowy lub w ogóle w śląskim ( graniczącym z łódzkim lub opolskim) i podzieliłby się przynajmniej zdjęciami? jeśli tak to proszę o kontakt :) z góry dziękuję

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Rafał

Witam. Proszę o przeslanie kosztorysu, zestawienia materiałów, zwymiarowanego rzutu projektu i innych rzutów oraz innych szczegółów projektu na e-mail: raso88@interia.pl Dziękuję.

Witam. Proszę o przeslanie kosztorysu, zestawienia materiałów, zwymiarowanego rzutu projektu i innych rzutów oraz innych szczegółów projektu na e-mail: raso88@interia.pl Dziękuję.

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Kasia

Witam, czy można gdzieś obejrzeć realizację projektu Flawia II?Z góry dziękuję za informację.

Guest Kasia

Witam. Proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów, z wymiarowanego rzutu projektu i innych rzutów oraz innych szczegółów projektu na e-mail: c4y@op.pl . Czy posiadacie Państwo jakieś zdjęcia z realizacji tego projektu ? Pozdrawiam

Witam. Proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów, z wymiarowanego rzutu projektu i innych rzutów oraz innych szczegółów projektu na e-mail: c4y@op.pl . Czy posiadacie Państwo jakieś zdjęcia z realizacji tego projektu ? Pozdrawiam

Witam
Na obecną chwilę nie posiadamy zdjęć z budowy domu Flawia II.

Pozdrawiam

Guest Leszek

Witam. Proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów, z wymiarowanego rzutu projektu i innych rzutów oraz innych szczegółów projektu na e-mail: leszek.han@interia.pl

Witam. Proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów, z wymiarowanego rzutu projektu i innych rzutów oraz innych szczegółów projektu na e-mail: leszek.han@interia.pl

witam

Pozdrawiam

Guest Marika

Witam czy można zrezygnować z strychu i dobudowac garaż tak aby nadal zostało okno w lazience

Witam czy można zrezygnować z strychu i dobudowac garaż tak aby nadal zostało okno w lazience

Witam

Adaptacja strychu jest tylko propozycją i nie trzeba jej wykonywać.

Dobudowany garaż może być wysunięty do przodu, tak aby zostało okno w łazience.

Pozdrawiam