Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Flawia II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam . Kiedy będzie dostępny kosztorys tego domku. Bardzo mi się podoba. Pozdrawiam.

Witam

Projekt Flawia II aktualnie jest koncepcją - oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację projektową wynosi około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu szczegółowej dokumentacji będziemy mogli zlecić dla domu wycenę kosztorysową.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam. mam 3 pytania dotyczące tego projektu:

1. czy istnieje możliwość powiększenia salony tak aby ściana "od góry" była na tej samej wysokości co siana 2 pokoi?

2. czy można do tego projektu dodać piwnicę?

3. można ten projekt rozszerzyć o oranżerie w miejsce wykusza z salonu z jednoczesną likwidacją balkonu?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam 3 pytania dotyczące tego projektu: 1. czy istnieje możliwość powiększenia salony tak aby ściana "od góry" była na tej samej wysokości co siana 2 pokoi? 2. czy można do tego projektu dodać piwnicę? 3. można ten projekt rozszerzyć o oranżerie w miejsce wykusza z salonu z jednoczesną likwidacją balkonu? pozdrawiam

Witam

Wymienione przez Pana zmiany w projekcie Flawia II technicznie możliwe są do zrealizowania. Nasza Pracownia wystawi zgodę na ich realizację, a samo naniesienie zmian na projekt najlepiej wykonać na etapie jego adaptacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - jestem zainteresowany zakupem projektu domu flawia II- czy mogę prosić państwa o zwymiarowany rzut czy też rzuty tego projektu i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego na adres: bbsonores@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - jestem zainteresowany zakupem projektu domu flawia II- czy mogę prosić państwa o zwymiarowany rzut czy też rzuty tego projektu i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego na adres: bbsonores@wp.pl

Witam. Niestety projekt Flawia II jest aktualnie na etapie koncepcji, dokumentacja techniczna projektu nie jest gotowa. Materiały będą dostępne około 5-6 tygodni od zamówienia projektu przez pierwszego klienta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry - jestem zainteresowany zakupem projektu domu flawia II- czy mogę prosić państwa o zwymiarowany rzut czy też rzuty tego projektu i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego na adres: bbsonores@wp.pl
Witam. Niestety projekt Flawia II jest aktualnie na etapie koncepcji, dokumentacja techniczna projektu nie jest gotowa. Materiały będą dostępne około 5-6 tygodni od zamówienia projektu przez pierwszego klienta. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
Gość Kasia

Witam Proszę o przesłanie kosztorysu i zestawienia materiałów oraz innych szczegółów projektu na maila kasia309@poczta.fm Dziękuję i pozdrawiam 
Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

WitamCzy również mogę prosić o przesłanie kos ztorysu i zestawienia materiałów do tyczących tego projektu na maila: kasia.michalak@o2.pl Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Karolina

Witam serdecznie, również proszę o kosztorys i zestawienie materiałów. Mój email : bkarolina@ymail.com

Przy okazji jest ktoś, kto już buduje ten dom w okolicach Częstochowy lub w ogóle w śląskim ( graniczącym z łódzkim lub opolskim) i podzieliłby się przynajmniej zdjęciami? jeśli tak to proszę o kontakt :) z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, również proszę o kosztorys i zestawienie materiałów. Mój email : bkarolina@ymail.com Przy okazji jest ktoś, kto już buduje ten dom w okolicach Częstochowy lub w ogóle w śląskim ( graniczącym z łódzkim lub opolskim) i podzieliłby się przynajmniej zdjęciami? jeśli tak to proszę o kontakt :) z góry dziękuję

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał

Witam. Proszę o przeslanie kosztorysu, zestawienia materiałów, zwymiarowanego rzutu projektu i innych rzutów oraz innych szczegółów projektu na e-mail: raso88@interia.pl Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów, z wymiarowanego rzutu projektu i innych rzutów oraz innych szczegółów projektu na e-mail: c4y@op.pl . Czy posiadacie Państwo jakieś zdjęcia z realizacji tego projektu ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów, z wymiarowanego rzutu projektu i innych rzutów oraz innych szczegółów projektu na e-mail: c4y@op.pl . Czy posiadacie Państwo jakieś zdjęcia z realizacji tego projektu ? Pozdrawiam

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
Na obecną chwilę nie posiadamy zdjęć z budowy domu Flawia II.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...