Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Flawia II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Gość Marzena

Witam. Proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów, z wymiarowanego rzutu projektu i innych rzutów oraz innych szczegółów projektu na e-mail: marzena199312@wp.pl z góry dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów, z wymiarowanego rzutu projektu i innych rzutów oraz innych szczegółów projektu na e-mail: marzena199312@wp.pl z góry dziękuje 

 

Dzień dobry,

Wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienia dla projektu Flawia II. Kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo odpłatne. Można je zamówić poprzez Dział Sprzedaży, kontakt: 71 352 04 40. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dzień dobry,

Czy byłaby możliwość dobudowania kotłowni wraz z garażem z prawej strony (kosztem okien w łazience i pokoju) a w miejsce obecnej kotłowni zrobienie łazienki dla gości (oczywiście z drzwiami na hall)?

Czy mógłbym prosić o przesłanie rysunków szczegółowyche oraz zestawień dla projektu FLAWIA II na adres pj-87@wp.pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Czy byłaby możliwość dobudowania kotłowni wraz z garażem z prawej strony (kosztem okien w łazience i pokoju) a w miejsce obecnej kotłowni zrobienie łazienki dla gości (oczywiście z drzwiami na hall)?

Czy mógłbym prosić o przesłanie rysunków szczegółowyche oraz zestawień dla projektu FLAWIA II na adres pj-87@wp.pl?

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam. Jestem zainteresowany tym projektem, jednak nie chciałbym budować wykuszu z balkonem, a zamiast tego zostawić prostą ścianę z dużym oknem. Czy dopuszczalna jest taka zmiana w tym projekcie ? Pozdrawiam oru.cmg@gmail..com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany tym projektem, jednak nie chciałbym budować wykuszu z balkonem, a zamiast tego zostawić prostą ścianę z dużym oknem. Czy dopuszczalna jest taka zmiana w tym projekcie ? Pozdrawiam oru.cmg@gmail..com

Witam

Zmianę taką można wprowadzić na etapie adaptacji projektu - nasza Pracownia wystawi zgodę na jej realizację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wioleta

Witam. Jestem zainteresowana tym projektem, dlatego chcialabym otrzymac zestawienie materialow, wykaz stolarki okiennej i rysunki szczegolowe na adres wiolkaizdebska@wp.pl. Czy sa dostepne zdjecia z realizacji tego projektu?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany projektem Flawia II, jednak chciałbym dokonać pewnych zmian

I. bez wykuszu sama witryna

II. Jednostanowiskowym garaż jak w projekcie Justynian mały II z poddaszem ( 22,7 m2 ) ale bez wyjściowych drzwi z jednym oknem na środku

III. Zamiany pomieszczeń pomieszczenie gospodarczym w miejsce łazienki. Ponieważ do pomieszczenia gospodarczego jest komin więc prosimy o radę czy kominy są obowiązkowe w tym pomieszczeniu w przypadku gdy przewidujemy pompę ciepła?.

Dysponujemy działką o szerokość 24mczy Flawia II + garaż da się postawić na tej szerokości?. Interesuję mnie także zapoznanie się dokładniej z kosztorysem, zestawienia materiałów poddasza i parteru : przekroju budynku Flawia II bez garażu.na ares email: mrowinskiartur@gmail.com kontakt telefoniczny 730070087 pilne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany projektem Flawia II, jednak chciałbym dokonać pewnych zmian I. bez wykuszu sama witryna II. Jednostanowiskowym garaż jak w projekcie Justynian mały II z poddaszem ( 22,7 m2 ) ale bez wyjściowych drzwi z jednym oknem na środku III. Zamiany pomieszczeń pomieszczenie gospodarczym w miejsce łazienki. Ponieważ do pomieszczenia gospodarczego jest komin więc prosimy o radę czy kominy są obowiązkowe w tym pomieszczeniu w przypadku gdy przewidujemy pompę ciepła?. Dysponujemy działką o szerokość 24mczy Flawia II + garaż da się postawić na tej szerokości?. Interesuję mnie także zapoznanie się dokładniej z kosztorysem, zestawienia materiałów poddasza i parteru : przekroju budynku Flawia II bez garażu.na ares email: mrowinskiartur@gmail.com kontakt telefoniczny 730070087 pilne. Pozdrawiam

Witam. Materiały oraz odpowiedzi prześlemy w dniu dzisiejszym bezpośrednio na podany adres mail. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Dominik

Witam, czy można prosić o przesłanie rzutu parteru wraz ze szczegółowi wymiarami oraz zestawienia stolarki okiennej na adres miki@interia.eu Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość krzysztof

Witam.

Jestem zainteresowany tym projektem FlawiaII ,dlatego chciałabym otrzymać zestawienie materiałów, wykaz stolarki okiennej i rysunki szczegółowe czy istnieje możliwość realizacji tego projektu w wersji szkieletowej ,na adres kpasymowski@op.pl

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany tym projektem FlawiaII ,dlatego chciałabym otrzymać zestawienie materiałów, wykaz stolarki okiennej i rysunki szczegółowe czy istnieje możliwość realizacji tego projektu w wersji szkieletowej ,na adres kpasymowski@op.pl Pozdrawiam.

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Budynek zaprojektowany jest w technologii tradycyjnej murowanej. Zmianę konstrukcji budynku można wprowadzić na etapie adaptacji. Zajmują się tym firmy, które jednocześnie budują domy w takiej technologii.

Polecam kontakt z firmą WOLF HAUS

http://www.wolfhaus.pl/Projekty-indywidualne/Adaptacja-projektu-zewnetrznego

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia

Witam, jestem zainteresowana projektem flawii II proszę o przesłanie wszelkich dodatkowych bezpłatnych materiałów do przeanalizowania na adres email : nataliiii_7@tlen.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...