Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Flawia II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy kosztorys uwzględnia wykończenie poddasza? Proszę o kosztorys i użyte materiały na e-mail paula3808@op.pl Poproszę również czy jest możliwość o usunięcie wykuszu i w zamian powiekszenie salonu i kuchni o jego wielkość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

41 minut temu, Gość Paula napisał:

Witam, czy kosztorys uwzględnia wykończenie poddasza? Proszę o kosztorys i użyte materiały na e-mail paula3808@op.pl Poproszę również czy jest możliwość o usunięcie wykuszu i w zamian powiekszenie salonu i kuchni o jego wielkość.

Dzień dobry!

Tak, kosztorys uwzględnia wykończenie poddasza.

W dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe.

Zmiany, o których Pani pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz
Witam, proszę o przesłanie wszelkich możliwych materiałów na adres mateuszjankowiak@onet.eu Przypuszczam iż jest możliwość doprojektowania balkonu z drugiej strony szczytu, oraz wydłużenia wykuszu na dole? Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Mateusz napisał:

Witam, proszę o przesłanie wszelkich możliwych materiałów na adres mateuszjankowiak@onet.eu Przypuszczam iż jest możliwość doprojektowania balkonu z drugiej strony szczytu, oraz wydłużenia wykuszu na dole? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Haręża Jarosław
Witam jesteśmy zainteresowani tym projektem Flawia 2 . mam pytanie czy projekt jest dostosowany na obciążenia śniegu i wiatru w okolicach bielsko biała . Proszę o wysłanie wszystkich dostępnych materiałów na adres harezaj@wp.pl tel 604314722
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość Haręża Jarosław napisał:

Witam jesteśmy zainteresowani tym projektem Flawia 2 . mam pytanie czy projekt jest dostosowany na obciążenia śniegu i wiatru w okolicach bielsko biała . Proszę o wysłanie wszystkich dostępnych materiałów na adres harezaj@wp.pl tel 604314722

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres.

Nasze domy projektujemy na obciążenia w I strefie wiatrowej i II strefie śniegowej. W przypadku lokalizacji obiektu w innej strefie należy adaptować konstrukcję więźby dachowej na większe obciążenia. Adaptacji ze względu na większe obciążenia wymagają także fundamenty budynku. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Maciej
W dniu 12.01.2019 o 10:35, Gość paula3808@op.pl napisał:

Witam, forumowiczów czy ktoś z Was jest w trakcie budowy Flawii zwykłej lub II i III?

Witam, ja jestem w trakcie budowy tego projektu. Jestem na etapie wnoszenia ścian i stropów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paula3808@op.pl
W dniu 12.01.2019 o 10:35, Gość paula3808@op.pl napisał: Witam, forumowiczów czy ktoś z Was jest w trakcie budowy Flawii zwykłej lub II i III?
Witam, ja jestem w trakcie budowy tego projektu. Jestem na etapie wnoszenia ścian i stropów 

Jakieś zmiany Pan zastosował w konstrukcji? nasz budowlaniec twierdzi, że w projekcie jest za dużo stali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Maciej
W dniu 12.01.2019 o 10:35, Gość paula3808@op.pl napisał: Witam, forumowiczów czy ktoś z Was jest w trakcie budowy Flawii zwykłej lub II i III?
Witam, ja jestem w trakcie budowy tego projektu. Jestem na etapie wnoszenia ścian i stropów 
Jakieś zmiany Pan zastosował w konstrukcji? nasz budowlaniec twierdzi, że w projekcie jest za dużo stali.

Zrezygnowałem z wykuszu i zamiast tego jest tylko okno. Za dużo stali?! W którym miejscu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...
W dniu 25.09.2020 o 19:57, Falkorn napisał:

Witam. Proszę o wszelkie dostępne materiały na adres e-mail : wow.1996@o2.pl 

Dodatkowo chciałbym zapytać czy istnieje możliwość wydłużenia domu do 3m i poszerzenia do 2m oraz podniesienie poddasza o ok 4 -5 szycht. Dom planujemy usytuować w okolicy Rzeszowa.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...