Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ariadna III


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,wszystkich zainteresowanych budową domku ariadna zapraszam na nasz blog. Tam są zdjęcia i relacje z budowy.

www.ariadna.mojabudowa.pl

 

Witam,

Chciałabym zachęcić do założenia na naszej stronie własnego tematu w kategorii Mój Dziennik Budowy. Sądzę, że informacje na temat przebiegu budowy oraz zdjęcia będą bardzo cenne dla pozostałych użytkowników forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 5 months later...
Gość szymon

Witam wszystkich!

 

Ja razem z moją żoną wybraliśmy ten projekt i jesteśmy na etapie załatwiania apierków.

Bardzo proszę o przesłanie jakichkolwiek zdjęć z budowy na e-maila ewakielb@op.pl

 

Z góru dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Rumorek;)

Witam!!!

My z mężem rozpoczniemy budowę na wiosnę 2013:) do tego czasu, 'przygotowujemy' działkę pod budowę. zdjęcia postaramy się wstawiać na bieżąco:) trzymajcie za nas kciuki;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Informuję o powiększeniu mojej galerii z budowy domu Ariadna III. Znajdują się one TUTAJ: "https://picasaweb.google.com/fotografie.aukcji/AriadnaIII#"

 

Wszystko idzie ku końcowi, pozostało malowanie , podłogi na górze, drzwi wew, parapety i wykończenie z zewnatrz.

W lutym będą schody to wrzucę kilka zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...
Gość Szymon

Witam, my budujemy - mamy zamiar na wiosnę 2013:) też wprowadziliśmy pewne zmiany... budujemy blisko trasy kraków - jędrzejów

 

Wiatm! Na jesień zaczynam budowę domu Ariadna 3. Czy można obejrzeć budowę Państwa domu?? Gdzie można go dokładnie obejrzeć?? jestem z okolic Młogoszcza także jest bardzo blisko. lub proszę o kontakt do Państwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Informuję o powiększeniu mojej galerii z budowy domu Ariadna III. Znajdują się one TUTAJ: "https://picasaweb.google.com/fotografie.aukcji/AriadnaIII#"

 

Wszystko idzie ku końcowi, pozostało malowanie , podłogi na górze, drzwi wew, parapety i wykończenie z zewnatrz.

W lutym będą schody to wrzucę kilka zdjęć.

 

W jakim programie tworzą Państwo wizualizacje? Chyba że dostają je Państwo od Sprzedawców np. łazienek i mebli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W jakim programie tworzą Państwo wizualizacje? Chyba że dostają je Państwo od Sprzedawców np. łazienek i mebli.

 

Witaj

wizualizację otrzymuję od projektantow mebli , łazienek itp.

 

dom stoi, już mieszkam

 

zapraszam , 664 929 427

 

PS : trochę już bym w nim zmienił :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość MARCIN

Witam, my budujemy - mamy zamiar na wiosnę 2013:) też wprowadziliśmy pewne zmiany... budujemy blisko trasy kraków - jędrzejów

Wiatm! Na jesień zaczynam budowę domu Ariadna 3. Czy można obejrzeć budowę Państwa domu?? Gdzie można go dokładnie obejrzeć?? jestem z okolic Młogoszcza także jest bardzo blisko. lub proszę o kontakt do Państwa

WITAM JA BUDUJE JOZ DRUGI ROK TERAZ ZOSTALA JOZ TYLKO WYKONCZENIOWKA JESTEM Z JAWORZNA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MARCIN

Koledzy czy się da dorysować do tego projektu tzn. Ariadna III piwnicy? Czy jest możliwość zrobienia salonu i tej kuchni na dwóch poziomach tzn. różnica schodka? Bardzo mi się to podoba Dołączona grafika Proszę o szybką... Dołączona grafika

JA MAM I POLECAM TYLKO POLOWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, my budujemy - mamy zamiar na wiosnę 2013:) też wprowadziliśmy pewne zmiany... budujemy blisko trasy kraków - jędrzejów

Wiatm! Na jesień zaczynam budowę domu Ariadna 3. Czy można obejrzeć budowę Państwa domu?? Gdzie można go dokładnie obejrzeć?? jestem z okolic Młogoszcza także jest bardzo blisko. lub proszę o kontakt do Państwa
WITAM JA BUDUJE JOZ DRUGI ROK TERAZ ZOSTALA JOZ TYLKO WYKONCZENIOWKA JESTEM Z JAWORZNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Witam, my budujemy - mamy zamiar na wiosnę 2013:) też wprowadziliśmy pewne zmiany... budujemy blisko trasy kraków - jędrzejów Wiatm! Na jesień zaczynam budowę domu Ariadna 3. Czy można obejrzeć budowę Państwa domu?? Gdzie można go dokładnie obejrzeć?? jestem z okolic Młogoszcza także jest bardzo blisko. lub proszę o kontakt do Państwa
WITAM JA BUDUJE JOZ DRUGI ROK TERAZ ZOSTALA JOZ TYLKO WYKONCZENIOWKA JESTEM Z JAWORZNA

Witam serdecznie, bardzo proszę o kontakt osoby, które budują ten dom w okolicach Kielc lub w województwie Świętokrzyskim.Czy istnieje możliwość spotkania i obejrzenia domu, kontakt alksa@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Marcela Kanik

Witam Jest mozliwosc obejrzenia panstwa domku w jaworznie?? Poniewaz tez jestem zaintesowany tym projektem prosze o kontakt wojtaszek1644@wp.pl

Prosze barzo jest mozliwosc obejrzenia domku, jestesme zainteresowany barzo. dzienkujemeMarcelka_1@yahoo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...