Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Proteusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość krzysztofl

Witam, proszę  o kontakt osoby które są w trakcie budowy lub wybudowali już dom z projektu ''PROTEUSZ''.Jesteśmy na etapie wybierania projektu i chcielibyśmy się trochę poradzić, a najchętniej obejrzeć na żywo dom.

Proszę o wiadomość na  adres kris.lenar@op.pl.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,

jestem zainteresowana tym projektem. Jednak chciałabym wprowadzić kilka zmian m.in. powiększyć salon z kuchnią przesuwając całą ścianę nośną o 0,5 m oraz powiększyć garaż przesuwając ścianę nośną o 0,5 m. Czy jest możliwość otrzymania projektu z tymi zmianami czy tylko wydają Państwo zgodę na wprowadzenie zmian w projekcie przez własnego architekta.

 

 

Czy ktoś buduje ten domek w zachodniej części Polski??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem zainteresowana tym projektem. Jednak chciałabym wprowadzić kilka zmian m.in. powiększyć salon z kuchnią przesuwając całą ścianę nośną o 0,5 m oraz powiększyć garaż przesuwając ścianę nośną o 0,5 m. Czy jest możliwość otrzymania projektu z tymi zmianami czy tylko wydają Państwo zgodę na wprowadzenie zmian w projekcie przez własnego architekta.

 

 

Czy ktoś buduje ten domek w zachodniej części Polski??????

Witam

Zmiany najlepiej nanieść na projekt w ramach jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem. Nasza Pracownia oczywiście wystawi zgodę na ich realizację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość krzysiekl

WITAM ! REALIZUJE KTOŚ TEN PROJEKT ? JEŚLI TAK TO NAPISZCIE COŚ !! JA PRZYMIERZAM SIĘ DO FUNDAMENTÓW POGODA SPRZYJA NA RAZIE ,GORZEJ Z FORMALNOŚCIAMI URZĘDOWYMI:)) TO MÓJ email erakoz@interia.pl JAK TYLKO COŚ ZACZNĘ TO NA PEWNO WRZUCĘ ZDJĘCIA!! JESTEM Z MAZOWIECKIEGO

Witam, mam pytanie na jakim etapie budowy jesteście obecnie,macie może jakieś zdjęcia  domu. My wylaliśmy na razie fundamenty.

Jesteśmy z okolic Kozienic.  kris.lenar@op.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekl

Witam, mam pytanie na jakim etapie budowy jesteście obecnie,macie może jakieś zdjęcia  domu. My wylaliśmy na razie fundamenty.

Jesteśmy z okolic Kozienic.  kris.lenar@op.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, mam pytanie na jakim etapie budowy jesteście obecnie,macie może jakieś zdjęcia  domu. My wylaliśmy na razie fundamenty. Jesteśmy z okolic Kozienic.  kris.lenar@op.pl Pozdrawiam

Witam , robi się dach dopiero ! Wysłałem emaila . Pozdrawiam i zapraszam.Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie na jakim etapie budowy jesteście obecnie,macie może jakieś zdjęcia  domu. My wylaliśmy na razie fundamenty. Jesteśmy z okolic Kozienic.  kris.lenar@op.pl Pozdrawiam

Witam , robi się dach dopiero ! Wysłałem emaila . Pozdrawiam i zapraszam.Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...