Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Proteusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michal

Witam. Interesuje mnie usuniecia okna w sypialni i przeniesienia go na strone ogrodową. Okno po stronie ogrodowej bedzie balkonowe, z wyjsciem na powiekszony taras. Dodatkowo chce pokasowac okna w lazienkach oraz pralni i skorzystac z rekuperacji. Czy takie przerobki sa mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Interesuje mnie usuniecia okna w sypialni i przeniesienia go na strone ogrodową. Okno po stronie ogrodowej bedzie balkonowe, z wyjsciem na powiekszony taras. Dodatkowo chce pokasowac okna w lazienkach oraz pralni i skorzystac z rekuperacji. Czy takie przerobki sa mozliwe?

Witam

Zaproponowane zmiany możliwe są na etapie adaptacji projektu, nie wymagają one naszej zgody.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal

Witam. Interesuje mnie usuniecia okna w sypialni i przeniesienia go na strone ogrodową. Okno po stronie ogrodowej bedzie balkonowe, z wyjsciem na powiekszony taras. Dodatkowo chce pokasowac okna w lazienkach oraz pralni i skorzystac z rekuperacji. Czy takie przerobki sa mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Interesuje mnie usuniecia okna w sypialni i przeniesienia go na strone ogrodową. Okno po stronie ogrodowej bedzie balkonowe, z wyjsciem na powiekszony taras. Dodatkowo chce pokasowac okna w lazienkach oraz pralni i skorzystac z rekuperacji. Czy takie przerobki sa mozliwe?

Witam

Zaproponowane zmiany możliwe są na etapie adaptacji projektu, nie wymagają one naszej zgody.  

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Mam pytanie czy może ktoś już realizuje ten projekt ?

Jeśli tak to proszę o kontakt na mój prywatny adres e-mail : erakoz@interia.pl

Podoba mi się bardzo ale zobaczyć realne zdjęcia było by miło:)

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam

Proteusz jest naszym nowym projektem - obecnie jest on w fazie koncepcji. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do niego wynosi około 5 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będziemy mieć dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Ile teraz trzeba czekać na ten projekt od momentu złożenia zamówienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesteśmy zainteresowani z mężem tym projektem. Czy można zamówić u Państwa ten projekt z drobnymi zmianami - chodzi o częściowe podpiwniczenie i zmiana jednej łazienki. Jeśli tak, proszę się odezwać na mój email: kambak19@wp.pl, wówczas dokładniej prześlemy koncepcję zmian.

pozdrawiam

projekt świetny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesteśmy zainteresowani z mężem tym projektem. Czy można zamówić u Państwa ten projekt z drobnymi zmianami - chodzi o częściowe podpiwniczenie i zmiana jednej łazienki. Jeśli tak, proszę się odezwać na mój email: kambak19@wp.pl, wówczas dokładniej prześlemy koncepcję zmian. pozdrawiam projekt świetny!

Witam

Zapytanie przekazałam do architektów - proszę oczekiwać kontaktu na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

dzień dobry

 

Jesteśmy zainteresowani projektem, mamy jednak pytanie. Czy jest  możliwość aby w salonie i jadalni był podwyższony strop, tak aby było widać belki nośne?

 

Dzień dobry,

W projekcie Proteusz zaprojektowano strop żelbetowy nad parterem. Istnieje możliwość likwidacji tego stropu nad częścią salonu i jadalni oraz ocieplenie na tym fragmencie połaci dachu. Taką zmianę można wprowadzić do dokumentacji na etapie adaptacji u lokalnego architekta.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, jestem zainteresowana projektem, chciałabym jednak dopytać o możliwość dokonania kilku zmian. Czy można powiększyć salon z jadalnią np. rozszerzając go po prawej stronie? Oraz, czy w większej łazience można wydzielić saunę (rezygnując z wanny)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana projektem, chciałabym jednak dopytać o możliwość dokonania kilku zmian. Czy można powiększyć salon z jadalnią np. rozszerzając go po prawej stronie? Oraz, czy w większej łazience można wydzielić saunę (rezygnując z wanny)?

Dzień dobry!

 

Wszystkie opisane zmiany są możliwe. Takich zmian może dokonać projektant adaptujący na podstawie bezpłatnej zgody naszej pracowni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

WITAM ! REALIZUJE KTOŚ TEN PROJEKT ? JEŚLI TAK TO NAPISZCIE COŚ !! JA PRZYMIERZAM SIĘ DO FUNDAMENTÓW POGODA SPRZYJA NA RAZIE ,GORZEJ Z FORMALNOŚCIAMI URZĘDOWYMI:)) TO MÓJ email erakoz@interia.pl

JAK TYLKO COŚ ZACZNĘ TO NA PEWNO WRZUCĘ ZDJĘCIA!! JESTEM Z MAZOWIECKIEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...