Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Proteusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość esteves

Witam. Czy jest możliwa zamiana normalnych tradycyjnych ław fundamentowych na płytę fundamentowa ? Myśle , że budynek zyska wtedy na lepszym ociepleniu. Prosiłbym również o rysunek szczegółowy tomi.max@wp.pl zamierzam zdecydować się właśnie na ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Czy jest możliwa zamiana normalnych tradycyjnych ław fundamentowych na płytę fundamentowa ? Myśle , że budynek zyska wtedy na lepszym ociepleniu. Prosiłbym również o rysunek szczegółowy tomi.max@wp.pl zamierzam zdecydować się właśnie na ten projekt.

Witam

Na etapie adaptacji projektu można dokonać zmiany posadowienia budynku z fundamentów tradycyjnych na płytę fundamentową.

Rysunki prześlemy w poniedziałek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

WITAM ! REALIZUJE KTOŚ TEN PROJEKT ? JEŚLI TAK TO NAPISZCIE COŚ !! JA PRZYMIERZAM SIĘ DO FUNDAMENTÓW POGODA SPRZYJA NA RAZIE ,GORZEJ Z FORMALNOŚCIAMI URZĘDOWYMI:)) TO MÓJ email erakoz@interia.pl JAK TYLKO COŚ ZACZNĘ TO NA PEWNO WRZUCĘ ZDJĘCIA!! JESTEM Z MAZOWIECKIEGO

Witam, przymierzamy się również do tego projektu, chcemy rozpocząć budowę jakoś w czerwcu. Chciałem spytać czy posiadacie jakąś ofertę cenową na wykonanie dachu? Proszę o kontakt na maila piotrbanaszynski@gmail.com z góry dziękuję i czekam z ciekawością na jakieś zdjęcia, pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W projekcie jest strop betonowy, ale czy istnieje możliwość zastosowania dźwigarów dachowych? 

Witam

Jako alternatywne rozwiązanie dla domu Proteusz mamy opracowany projekt prefabrykowanej więźby dachowej firmy MItek (prefabrykowane wiązary). Projekt taki otrzyma Pan wraz z zakupioną dokumentacją projektową.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Robert N.

Witam,

Proszę o przesłanie rysunku szczegółowego i pozostałych dostępnych materiałów dla projektu Proteusz najlepiej w wersji lustro na adres robertnowak@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...