Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Telimena II 1G


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Gość Robert napisał:

Witam jestem zainteresowany tym projektem czy jest możliwość rozbudowania projektu o podpiwniczenie od ściany garażu do ściany oddzielającej schody z salonem ok. 60 m2, wyrównanie ściany w salonie, usunięcie kominka z wewnątrz. Czy na poddaszu można zrobić w łazience okno dachowe i/lub podnieść ścianę kolankową? Proszę o kontakt mój e-mail: robertomc@o2.pl

Dzień dobry,

Opisane zmiany są możliwe do wprowadzenia.

Można zlecić je nam. W celu otrzymania wyceny i terminu realizacji proszę o przesłanie  e-maila z opisem zmian na adres: info@dobredomy.pl.

Odpowiedź otrzyma Pan w ciągu 1-2 dni roboczych.

Zmiany można wprowadzić również na etapie adaptacji. Wówczas ich wyceny dokona wybrany przez Pana architekt.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 369
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
Gość Gość Kamil

Witam, jestem zainteresowany projektem Telimena II 2G. Czy mógłbym prosić o przesłanie rzutów budynku wraz z wymiarami oraz zestawienia materiałów i ich wycenę? Z góry dziękuje. Email kam.jackowski@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Gość Kamil napisał:

Witam, jestem zainteresowany projektem Telimena II 2G. Czy mógłbym prosić o przesłanie rzutów budynku wraz z wymiarami oraz zestawienia materiałów i ich wycenę? Z góry dziękuje. Email kam.jackowski@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Marek C

Dzień dobry, jestem zainteresowany projektem Telimena II IG. Czy mógłbym prosić o przesłanie rzutów budynku wraz z wymiarami na adres mciupa80@o2.pl Dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Marek C napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowany projektem Telimena II IG. Czy mógłbym prosić o przesłanie rzutów budynku wraz z wymiarami na adres mciupa80@o2.pl Dziękuję.

 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Dzień dobry,

Proszę o przesłanie rzutów z wymiarowanymi pomieszczeniami i z oznaczeniem ścian nośnych domu  oraz zestawienia materiałów na adres roblobi@o2.pl

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gość Rob napisał:

Dzień dobry,

Proszę o przesłanie rzutów z wymiarowanymi pomieszczeniami i z oznaczeniem ścian nośnych domu  oraz zestawienia materiałów na adres roblobi@o2.pl

Z góry dziękuję

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania

Dzien dobry! Odkupie od posiadacza pelnegl projektu, projekt kominka zewnetrznego (murowanego). Prosze zainteresowanych okontakt mailowy: balcerowska2c@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika

Dzień dobry, 

Proszę o przesłanie rzutów z wymiarami na maila: miska099@wp.pl

Chciałbym jeszcze dopytać czy w łazience na piętrze można zrezygnować z lukarny z oknem i zastąpić ja oknem w dachu? Pytam ze względu na warunki zabudowy, które mówią o wysokości elewacji frontowej max 3m i niestety tu byłoby więcej. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Monika napisał:

Dzień dobry, 

Proszę o przesłanie rzutów z wymiarami na maila: miska099@wp.pl

Chciałbym jeszcze dopytać czy w łazience na piętrze można zrezygnować z lukarny z oknem i zastąpić ja oknem w dachu? Pytam ze względu na warunki zabudowy, które mówią o wysokości elewacji frontowej max 3m i niestety tu byłoby więcej. 

Pozdrawiam

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Zmiany są możliwe do zaprojektowania. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Wybrany architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...