Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ida


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
W dniu 1.05.2019 o 13:25, Gość andrzej napisał:

Witam czy jest możliwosc zamowienia tego projektu w konstrukcji szkieletowej tzw kanadyjski.pozdrawiam

Dzień dobry, niestety nie podejmujemy się przeprojektowania projektu na technologię szkieletową.  Jeśli byłby Pan zainteresowany technologią prefabrykowaną szkieletową to proponujemy kontakt z firmą Wolf System. Dokonają oni zmian w dokumentacji domu, w oparciu o swoje rozwiązania, a następnie go wybudują. Dając gwarancję wysokiej jakości. 

Podaję kontakt:
tel. +48 32  605 37 00
e-mail: mail@wolfsystem.pl

Zmianę można również wprowadzić na etapie adaptacji projektu.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Asia

Witam,

czy może mi ktoś powiedzieć co to są za płyty w wizualizacji tego projektu? już niedługo będę zabierała się za ostatni etap - wykończenie i bardzo mi się to podoba ale nikt nie wie co to jest?

czy jest jakaś wizualizacja tego projektu ale poddasza? Ma ktoś może coś takiego gotowego? Proszę o info na maila j.chmielowiec@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Asia napisał:

Witam,

czy może mi ktoś powiedzieć co to są za płyty w wizualizacji tego projektu? już niedługo będę zabierała się za ostatni etap - wykończenie i bardzo mi się to podoba ale nikt nie wie co to jest?

czy jest jakaś wizualizacja tego projektu ale poddasza? Ma ktoś może coś takiego gotowego? Proszę o info na maila j.chmielowiec@wp.pl

Dzień dobry, nie mamy gotowej wizualizacji poddasza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dzień dobry. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych na adres olgazarzycka11@gmail.com. Dodatkowo proszę o udzielenie informacji nt. możliwości powiększenia garażu tak, aby był na 2 auta. Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gość Olga napisał:

Dzień dobry. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych na adres olgazarzycka11@gmail.com. Dodatkowo proszę o udzielenie informacji nt. możliwości powiększenia garażu tak, aby był na 2 auta. Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzić taką zmianę do projektu, poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
Dnia 12.01.2020 o 20:27, bartek78 napisał:

Pytanie ile szerokości ma wjazd garażu i czy mogę prosić więcej zdjęć z budowy bo zakupiłem ten projekt a mam dość szerokie auto :D 

 

Dnia 12.01.2020 o 20:27, bartek78 napisał:

Pytanie ile szerokości ma wjazd garażu i czy mogę prosić więcej zdjęć z budowy bo zakupiłem ten projekt a mam dość szerokie auto :D 

Garaż ma 2,50 m ale spokojnie da się go lekko powiększyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...