Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ida


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Katarzyna Widuch

Witam, proszę o rysunki szczegółowe domu IDA oraz proszę o szczegółową wycenę, jeśli państwo jeszcze nie posiadają wyceny to proszę o wycenę do projektu LENA proszę o wysłanie na kwiduch@op.pl

Dziękuję bardzo i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o rysunki szczegółowe domu IDA oraz proszę o szczegółową wycenę, jeśli państwo jeszcze nie posiadają wyceny to proszę o wycenę do projektu LENA proszę o wysłanie na kwiduch@op.pl Dziękuję bardzo i pozdrawiam

Witam. Rysunki oraz uproszczony kosztorys prześlemy w dniu dzisiejszym. 

Kosztorysy szczegółowe są płatne:

Kosztorys stanu surowego: 74 zł

Kosztorys stanu wykończonego: 305 zł

Można je zamówić za pośrednictwem strony internetowej:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

 

lub za pośrednictwem

Działu Obsługi Klienta:

e-mail: biuro@dobredomy.pl

tel.: 071 35 20 440

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Sebastian

Witam.

Jest możliwość zrezygnować w nim z lukarny (jaskółki) nad łazienką i zastosować normalny dach spadzisty i okno dachowe w tym miejscu?? Wydaje mi się że zmniejszyło by to koszty niewiele zmniejszając funkcjonalność.

Jaka jest wysokość ścianki kolankowej ?

Jest możliwość zmiany sposobu ogrzewania na pompę ciepła i w całym domu zastosowanie ogrzewania podłogowego + rekuperacja????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.

Jest możliwość zrezygnować w nim z lukarny (jaskółki) nad łazienką i zastosować normalny dach spadzisty i okno dachowe w tym miejscu?? Wydaje mi się że zmniejszyło by to koszty niewiele zmniejszając funkcjonalność.

Jaka jest wysokość ścianki kolankowej ?

Jest możliwość zmiany sposobu ogrzewania na pompę ciepła i w całym domu zastosowanie ogrzewania podłogowego + rekuperacja????

 

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami na adres mailowy info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Paulina

Witam, jestem zainteresowana budową tego domu i chciałbym prosić o wysłanie szczegółowych rysunków tego domu, oraz chciałabym zapytać czy można zlikwidować to pionowe okno na poddaszu w łazience i wykonać zamiast tego prosty dwuspadowy dach oraz czy całą bryłę wyłączając garaż poszerzyć tak aby powstała jedna bryła (prostokąt) bez załamań?

A może mają Państwo podobne projekty jak IDA oraz EMMA ?

adres e-mail p-aulina@tlen.pl Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana budową tego domu i chciałbym prosić o wysłanie szczegółowych rysunków tego domu, oraz chciałabym zapytać czy można zlikwidować to pionowe okno na poddaszu w łazience i wykonać zamiast tego prosty dwuspadowy dach oraz czy całą bryłę wyłączając garaż poszerzyć tak aby powstała jedna bryła (prostokąt) bez załamań? A może mają Państwo podobne projekty jak IDA oraz EMMA ? adres e-mail p-aulina@tlen.pl Dziękuję i pozdrawiam

 

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pani rysunki do obu projektów. Tak, może Pani wprowadzić wymienione zmiany na etapie adaptacji projektu. Wpłyną one na wygląd budynku. W ofercie mamy jeszcze projekt, np. Brenda.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Robert

Witam,Jestem zainteresowany budowa domu IDA. Miałbym więc prośbę o przesłanie na maila: madas1232@o2.pl rysunków szczegółowych i kosztorysu uproszczonego projektu IDA - lustrzane odbicie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Witam.

Za niedługo zaczynam budowę projektu IDA.

Kupiłem projekt, dostałem kosztorys i wszystkie dodatki jakie akurat były w promocji.

Moje pytanie brzmi: dlaczego w przedmiarze zastosowano tak mały bloczek do budowy ścian nośnych??? Bloczek N24 zamiast E24 ??? Niestety do Państwa biura nie mogę się dodzwonić od jakiegoś czasu... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Za niedługo zaczynam budowę projektu IDA.

Kupiłem projekt, dostałem kosztorys i wszystkie dodatki jakie akurat były w promocji.

Moje pytanie brzmi: dlaczego w przedmiarze zastosowano tak mały bloczek do budowy ścian nośnych??? Bloczek N24 zamiast E24 ??? Niestety do Państwa biura nie mogę się dodzwonić od jakiegoś czasu... :(

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl - architekci odpowiedzą na Pana pytanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...