Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ida


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam Technicznie poszerzenie garażu na dwustanowiskowy w domu Ida możliwe jest do zrealizowania. Najlepiej wykonać to na etapie adaptacji projektu - nasza Pracownia wystawi zgodę na taką zmianę.   Pozdrawiam

Super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie informacja o kosztorysie?

Witam

- projekt Ida aktualnie jest koncepcją – oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację wynosi obecnie około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt ( w momencie złożenia zamówienia podamy konkretny termin opracowania dokumentacji). 

-  kosztorysy dla naszych projektów opracowujemy w oparciu o szczegółową dokumentację – oznacza to, że wycenę kosztorysowa dla domu Idabędziemy mogli zlecić dopiero wtedy, gdy projekt będzie już gotowy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam! jaki jest koszt inwestycji tego domku? Pozdrawiam!

Witam,

Projekt Ida jest jednym z najnowszych w naszej ofercie.

Nie posiadamy jeszcze wszystkich opracowań do niego.

Jak tylko będziemy mieli gotowy kosztorys do projektu, informacje te udostępnimy na naszej stronie internetowej.

Potrwa to jednak przynajmniej kilka tygodni.

W międzyszasie można opierać się na kosztorysach podobnych projektów, które zostały już opracowane np. Lenka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Karol

Witam serdecznie...

Mam pytanko odnośnie kubatury NETTO budynku- czy w jej skład wliczany jest garaż i 'strych' ? Druga kwestia która mnie interesuje to kotłownia; czy istnieje możliwość powiększenia jej tak aby zastosować do opału paliwo stałe? Jeśli tak to jaka jest wymagana minimalna powierzchnia takiego pomieszczenia dla przedmiotowego budynku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie... Mam pytanko odnośnie kubatury NETTO budynku- czy w jej skład wliczany jest garaż i 'strych' ? Druga kwestia która mnie interesuje to kotłownia; czy istnieje możliwość powiększenia jej tak aby zastosować do opału paliwo stałe? Jeśli tak to jaka jest wymagana minimalna powierzchnia takiego pomieszczenia dla przedmiotowego budynku. Pozdrawiam

Dzień dobry!

 

Garaż i strych są wliczone do kubatury netto. Nie ma w przepisach minimalnej powierzchni kotłowni na paliwo stałe dla kotłów do 24kW. Trzeba po prostu dopasować pomieszczenie do wybranego urządzenia i jego gabarytów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Gość

Witam mam pytanie odnośnie niewielkich zmian w projekcie chodzi o zlikwidowanie jednego okna przy schodach a okno w łazience zastąpienie oknem dachowym jakie mogą być koszty takiej zmiany orientacyjnie pozdrawiam ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie niewielkich zmian w projekcie chodzi o zlikwidowanie jednego okna przy schodach a okno w łazience zastąpienie oknem dachowym jakie mogą być koszty takiej zmiany orientacyjnie pozdrawiam ola

Witam,

Uprzejmie proszę o wysyłanie zapytań o wyceny zmian na nasz adres : info@dobredomy.pl.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...