Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

ARIADNA I


RLUK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kupiliśmy projekt Ariadna II, gdyż w sprzedaży nie było jeszcze projektu z garażem jednostanowiskowym, skróciliśmy garaż aby budynek miał 14m (zgodnie z warunkami zabudowy) i z garażu planujemy zrobić kotłownie z pomieszczeniem gospodarczym. Przenieśliśmy kominek na druga stronę salonu ( w róg salonu i ścianki od schodów), po drugiej stronie ściany będzie kotłowania. Przesunęliśmy wyjście do garażu pod schody (na środku budynku), a w miejscu drzwi ma być łazieneczka - prysznic). Jak narazie to tyle zmian.

Etapy naszej budowy:

 

09.09.2010 - rozpoczęcie prac ziemnych, zalanie ław

 

09.10.2010 - zabetonowany pierwszy strop

 

12.11.2010 - zabetonowany drugi strop

 

 

 

Zapraszam do oglądania etapów budowy naszej ARIADNY :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Ewelina

Dodałem kolejne zdjęcia. Zabetonowaliśmy drugi strop, chwile poczekamy i zaczynamy montować więźbę dachową :)

 

Jak przykryjemy, to zapraszam na zwiedzanie :D

 

gdzieby można zobaczyc ariadne w realu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam my z mężem budujemy Ariadnę jesteśmy na etapie fundamentów. Przerobiliśmy troszke ten projekt ze względu na nasze indywidualne potrzeby. Zlikwidowaliśmy międzyjnymi dwa balkony, zrobiliśmy cześciowe podpiwniczenie. W pomieszczeniu nad garażem urządziłam sobię garderobę do której można wejśc zarówno z łazienki jak i z naszej sypialni;) W miarę bieżących prac postaram się wstawić parę zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, mam prośbę do P. Bodpio i pozostałych inwestorów Ariadny jaki był koszt budowy fundamentów, ławy do etapu stawiania murów. Czekamy właśnie na pozwolenie budowy. Nie mamy orietacji jakie pieniądze trzeba szykować na fundamenty. My budujemy Ariadnę III bez garażu, ale koszty będą zapewne podobne. Zdjęcia naprawde super, prosimy o więcej. Mój adres maur2@o2.pl- jeśli ktoś nie chce pisać szczegółów o kosztach. Bardzo proszę o informację i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbę do P. Bodpio i pozostałych inwestorów Ariadny jaki był koszt budowy fundamentów, ławy do etapu stawiania murów. Czekamy właśnie na pozwolenie budowy. Nie mamy orietacji jakie pieniądze trzeba szykować na fundamenty. My budujemy Ariadnę III bez garażu, ale koszty będą zapewne podobne. Zdjęcia naprawde super, prosimy o więcej. Mój adres maur2@o2.pl- jeśli ktoś nie chce pisać szczegółów o kosztach. Bardzo proszę o informację i z góry dziękuję

 

3.000 zł deski budowlane (szalowane było 1,10 m w górę)

10.400 zł beton

4.000 zł robocizna

+ stal jednak ciężko powiedzieć ile jej weszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian i Beata

Ile zużył Pan metrów kwadr. blachodachówki?

 

Witam

Mamy zamiar wybrać ten projekt, czy jest możliwość obejrzenia waszego domu. Kontakt skot1a@interia.pl

z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Widzę, że Ariadna pięknie rośnie. Życzę powodzenia w budowie. Chciałabym także zachęcić do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym. Zdjęcia należy nadsyłać do 30 września 2011!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły:https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam i czekamy na kolejne wieści z budowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...