Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

ARIADNA I


RLUK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam mam pytanie do Pana bodpio czy zmieniał Pan wysokość ścianki kolankowej? jeśli tak to o jaką wysokość Pozdrawiam

 

Ścianka kolankowa jest zmieniona o ok. 15 cm ( dwa pustaki + wieniec 24cm ). Uważam, że nie ma potrzeby wyżej windować ścianki ponieważ zepsuje urok domu zewnątrz a pomieszczenia u góry mają i tak wystarczającą powierzchnię licząc od wysokości 190cm.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
Gość Bogdan i Aga

Witamy

Bardzo byśmy chcieli zobaczyć tą extra realizację - na żywo.

Jesteśmy z okolic Sandomierza.

Czy istnieje taka możliwość?

Kilka rad odnośnie realizacji- może jakieś spostrzeżenia odnośnie użytkowania.

Za miesiąc zaczynamy i też wprowadziliśmy kilka zmian.

Pozdrawiamy i czekamy na pilną odpowiedź.

Bogdan i Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Oczywiście nie ma najmniejszego problemu. Sam oglądałem wcześniej i wiem, że widok na żywo dużo pomaga w podejmowaniu dalszych decyzji podczas budowy tak więc zapraszam.

 

Pozdrawiam

 

 

Witamy

Bardzo byśmy chcieli zobaczyć tą extra realizację - na żywo.

Jesteśmy z okolic Sandomierza.

Czy istnieje taka możliwość?

Kilka rad odnośnie realizacji- może jakieś spostrzeżenia odnośnie użytkowania.

Za miesiąc zaczynamy i też wprowadziliśmy kilka zmian.

Pozdrawiamy i czekamy na pilną odpowiedź.

Bogdan i Aga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Kiedy będą załączone kolejne zdjecia zrealizacji, które Państwo dostaliście. Konkurs się już zakończył :)

 

Witam,

Oczywiście umieścimy konkursowe zdjęcia na naszej stronie, ale niestety ze względu na sezon urlopowy troszeczkę się to opóźni. Sądzę, że do końca miesiąca na pewno umieścimy wszystkie zdjęcia konkursowe na naszym profilu. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 10 months later...
Gość justyna

Witam, ze zdjęć niewiele można zobaczyć. Zapraszam na wycieczkę w okolice Tarnowa Dołączona grafika

witam jestem z okolic pana tez bedziemy budowac ariadne1 chcielibysmy ja obejrzec to moj email justyna24ejanus@wp.pl tel. 500656832,bardzo nam zalezy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

witam, czy ktoś może ma aktualnie wybudowany domek Ariadne I w woj. świętokrzyskim? czekamy tylko na pozwolenie i ruszamy z budowa domku, tylko nie do końca jestem przekonana o takim rozmieszczeniu jak jest w projekcie, dlatego chciałabym gdzies na żywo zobaczyc domek..

witam mamy prosbe czy jest mozliwosc obejrzenia u panstwa ariadny jestesmy ze swietokrzyskieko bardzo nam zalezy zobaczyc doradzic sie przed zaczeciem,email justyna24ejanus@wp.pl tel.500656832

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...