Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Portos


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ile kosztuje dorysowanie piwnicy? Jestem ciekawa gdyż posiadanie takiej piwnicy jest bardzo przyjemne jeżeli chodzi o przechowywanie różnych konfitur czy warzyw i owoców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbyszek

Witam właśnie zakupiłam projekt Portos.

 

Macie pomysły na zmiany? Ktoś buduje bo nigdzie nie można nic znaleźć na temat tego projektu.

My mamy zamiar rozpocząć budowę na wiosnę 2011.

 

Witam jeszcze raz pisze zaczeliśmy budowe domu PORTOS 08-06-2010 strop został zrobiony zmiany jakie powstały to poszerzenie garażu o 1m i zamiast sciany miedzy salonem a kuchnią dwa filary dodało to przestrzeni a jeszcze kominek na rogu oraz sciana przy kominku zmiejszona jest do 1,4m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz pisze zaczeliśmy budowe domu PORTOS 08-06-2010 strop został zrobiony zmiany jakie powstały to poszerzenie garażu o 1m i zamiast sciany miedzy salonem a kuchnią dwa filary dodało to przestrzeni a jeszcze kominek na rogu oraz sciana przy kominku zmiejszona jest do 1,4m

 

Witam,

Zapraszam do umieszczenia na naszym forum zdjęć z realizacji projektu Portos. Sądzę, że będą one bardzo interesujące dla pozostałych użytkowników forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Witam jeszcze raz pisze zaczeliśmy budowe domu PORTOS 08-06-2010 strop został zrobiony zmiany jakie powstały to poszerzenie garażu o 1m i zamiast sciany miedzy salonem a kuchnią dwa filary dodało to przestrzeni a jeszcze kominek na rogu oraz sciana przy kominku zmiejszona jest do 1,4m

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leszek

Witam serdecznie. Chcę kupić projekt domku i zacząć budować dom Portos na pomorzu środkowym. Mam prośbę jeśli ktoś buduje ten domek proszę o wrzucenie jakiś fotek z kolejnych etapów na pewno się przyda no i jeśli ktoś ma koszty, rzuty prosiłbym o przesłanie na maila będę wdzięczny. A i jeszcze jedna prośba, jeśli ktoś buduje ten domek i zgodziłby sie pokazać go byłbym wdzięczny. Interesuje mnie dokładnie kuchnia, jaka jest w rzeczywistości.

proszę o kontakt: leszekkazik@o2.pl

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja zaczynam budowę wiosną 2011 i niestety nigdzie nie mogę znaleźć w internecie blogów na temat budowy Portosa.Mnie też troszkę martwi ta kuchnia jest dosyć wąska. Zamiast garderoby na dole myślimy by zrobić spiżarnie salon. Także wyrównujemy ściany od strony ogrodu. dzięki temu salon będzie większy.Zastanawiamy się nad kominkiem czy będzie nam potrzebny. Likwidujemy boczny balkon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DarekBasia

Witam wszystkich,

 

Od wiosny jesteśmy posiadaczami projektu "Portos" i załatwiamy wszelkie formalności, jeśli dobrze pójdzie zaczniemy już jesienią jak pójdzie mniej dobrze to na wiosnę. Pomału również szukamy ekipy do postawienia naszego domku, pytanie do Zbyszka jeśli możesz powiedz ile kosztował cię będzie stan surowy, jak na razie znalazłem ekipę za 25 000 (stan surowy bez dachu), i nie wiem czy to dobra cena.

 

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Od wiosny jesteśmy posiadaczami projektu "Portos" i załatwiamy wszelkie formalności, jeśli dobrze pójdzie zaczniemy już jesienią jak pójdzie mniej dobrze to na wiosnę. Pomału również szukamy ekipy do postawienia naszego domku, pytanie do Zbyszka jeśli możesz powiedz ile kosztował cię będzie stan surowy, jak na razie znalazłem ekipę za 25 000 (stan surowy bez dachu), i nie wiem czy to dobra cena.

 

Pozdrawiam

Darek

 

Witam myślę ze to dobra cena ale uważam że lepiej znaleźć firmę która postawi całość bo potem jeden majster narzeka na drugiego i nie ma kogo rozliczyć w razie jakiegoś błędu u mnie jedna firma stawia stan surowy z dachówka +rynny+okna dachowe wyjdzie około 40 000 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Właśnie zaczynam...

 

Witam,

Zachęcam do umieszczania zdjęć z budowy domu Portos na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny-bezpieczne-dobre-domy-2010

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...