Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Juliusz Nowy


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Michał.

bardzo proszę o wysłanie rzutów, przekroju i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów i orientacyjne koszty budowy tego domu na e-mail: miszel_83@wp.pl z góry bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam . o co chodzi z tym konkursem gdzie jest jakis regulamin ? dziekuje za info

Witam

Jest to konkurs fotograficzny polegający na przysłaniu nam zdjęć wybudowanego na podstawie naszego projektu domu (zdjęcia domu, otoczenia, wnętrz) - można wygrać ciekawe nagrody.

 

KONKURS TRWA DO KOŃCA LISTOPADA 2015R.

ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU.

 

Szczegóły na stronie www pod adresem https://www.dobredomy.pl/news,konkurs-fotograficzny.html - tam też znajduje się regulamin.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o przesłanie mi wszelkich dostępnych materiałów dla wersji lustrzanej na adres kamil_mc@wp.pl . chciałbym także otrzymać informacje jakiej mocy przyłącze elektryczne jest właściwe dla tego domu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o przesłanie mi wszelkich dostępnych materiałów dla wersji lustrzanej na adres kamil_mc@wp.pl . chciałbym także otrzymać informacje jakiej mocy przyłącze elektryczne jest właściwe dla tego domu. Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Witam

Interesuje mnie ten projekt, chciałbym jednak wprowadzić dwie zmiany, podniesienie ścianki kolankowej o jeden bloczek silikatowy i poszerzyć garaż o 0,5m. Moje pytanie brzmi czy takie zmiany wykonalibyście Państwo bezpłatnie? Dodatkowo prosiłbym o przesłanie wszystkich bezpłatnych materiałów dotyczących tego projektu na adres seba20_85@tlen.pl.

Dziękuję i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Interesuje mnie ten projekt, chciałbym jednak wprowadzić dwie zmiany, podniesienie ścianki kolankowej o jeden bloczek silikatowy i poszerzyć garaż o 0,5m. Moje pytanie brzmi czy takie zmiany wykonalibyście Państwo bezpłatnie? Dodatkowo prosiłbym o przesłanie wszystkich bezpłatnych materiałów dotyczących tego projektu na adres seba20_85@tlen.pl.

Dziękuję i pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

​Zmiany na projekt można nanieść na dwa sposoby:

- zlecić naszym architektom - usługa dodatkowo płatna. W sprawie wyceny proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl

-  w ramach adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem - i wówczas koszty naniesienia zmian ustalać bezpośrednio z architektem adaptującym.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam . o co chodzi z tym konkursem gdzie jest jakis regulamin ? dziekuje za info
Witam Jest to konkurs fotograficzny polegający na przysłaniu nam zdjęć wybudowanego na podstawie naszego projektu domu (zdjęcia domu, otoczenia, wnętrz) - można wygrać ciekawe nagrody.   KONKURS TRWA DO KOŃCA LISTOPADA 2015R. ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU.   Szczegóły na stronie www pod adresem https://www.dobredomy.pl/news,konkurs-fotograficzny.html - tam też znajduje się regulamin.   Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Gość Gość

Czy ktos stawial juz dom z tego projektu? interesuje mnie koszt do stanu surowego zamknietego metoda gospodarcza. tu akurat w wyliczeniach jest podane 133 tys ale nie wiem jak wiarygodne sa to wyliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Agnieszka

Witam serdecznie. Interesujemy się z mężem tym projektem. Bardzo proszę o przesłanie zestawienia materiałów budowlanych do stanu surowego zamkniętego zawierające ich ilość oraz dodatkowo wszystkich materiałów, które są u Was dostępne bezpłatnie. Z góry dziękuję. Mój adres: AgnieszkaDziewicka78@gmail.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Interesujemy się z mężem tym projektem. Bardzo proszę o przesłanie zestawienia materiałów budowlanych do stanu surowego zamkniętego zawierające ich ilość oraz dodatkowo wszystkich materiałów, które są u Was dostępne bezpłatnie. Z góry dziękuję. Mój adres: AgnieszkaDziewicka78@gmail.com.

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam, prosiłabym o przesłanie rysunków szczegółowych, kosztorysu wybudowania domu do stanu surowego zamkniętego i wykończonego systemem gospodarczym i zestawienia materiałów na maila tynka91@interia.pl. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosiłabym o przesłanie rysunków szczegółowych, kosztorysu wybudowania domu do stanu surowego zamkniętego i wykończonego systemem gospodarczym i zestawienia materiałów na maila tynka91@interia.pl. Dziękuję i pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy materiały pokazowe. Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...