Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Juliusz Nowy


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, zamierzam kupić ten projekt, proszę o przesłanie mi zapotrzebowania na energię elektryczną budynku przy ogrzewaniu na paliwo stałe, oraz zestawienia materiałów na e-mail w00g@interia.pl.       Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie kosztorysu na mój adres emial: madlen@o2.pl

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego. Na maila prześle Pani materiały dla projektu Juliusz Nowy, które mogę udostępnić bezpłatnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Gość

witam ,zamierzam kupic ten projekt , prosze o zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego, zawierające ilość materiałów, ich koszt jednostkowy oraz całkowity koszt budowy poszczególnych etapów . a najlepiej wszyskkich materialow ktore sa bezplatne na adres tomcio_maly@interia.pl dziekuje i pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,zamierzam kupic ten projekt , prosze o zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego, zawierające ilość materiałów, ich koszt jednostkowy oraz całkowity koszt budowy poszczególnych etapów . a najlepiej wszyskkich materialow ktore sa bezplatne na adres tomcio_maly@interia.pl dziekuje i pozdrawiam Tomek

Witam
Materiały prześlę w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Ala&Michał

Witam, bardzo spodobał nam się projekt Juliusz Nowy, prosimy o przesłanie materiałów do projektu które można przesłać bezplatnie na mój adres e-mail: michbien@wp.pl. Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam,

 

Bardzo spodobał nam się projekt domu Juliusz Nowy i poważnie zasanawiamy się nad zakupem tego projektu. Czy moglibyśmy prosić o przesłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego, zawierające ilość materiałów, ich koszt oraz całkowity koszt budowy (materiały bezpłatne do projektu). Z góry dziękujemy i pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo spodobał nam się projekt domu Juliusz Nowy i poważnie zasanawiamy się nad zakupem tego projektu. Czy moglibyśmy prosić o przesłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego, zawierające ilość materiałów, ich koszt oraz całkowity koszt budowy (materiały bezpłatne do projektu). Z góry dziękujemy i pozdrawiam Michał

Witam

Proszę o podanie adresu mailowego na który mam przesłać materiały.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, intensywnie poszukujemy projektu który spełniałby nasze oczekiwania bez wielu zbędnych zmian,bardzo proszę w takim razie o przesłanie dostępnych bezpłatnie materiałów na adres blakkat666@o2.pl. dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...