Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Gwiazdka I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz st-ce

Witam jestem w trakcie wybierania projektu domu ,z żoną ustaliliśmy ze będzie to Gwiazdka 1. Jeśli to możliwe to bardzo proszę o wysłanie mi na maila: bin79@o2.pl rysunków i przekroju i jeśli to w ogóle możliwe zestawienia materiałów bądź kosztorysu domku Gwiazdka I.Ponieważ chce z konsultować z to z moim architektem i czy bedzie zgodny planem zagospodarowania przestrzennego Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam! Bardzo podoba nam się ten dom i zastanawiamy się nad zakupieniem projektu. Jednak fajnie byłoby zobaczyć jak wygląda chociaż na zdjęciach. Stąd moja prośba do osób budujących ten dom, czy ktoś mógłby przesłać zdjęcia z jego realizacji na adres: ephix@wp.pl? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość stibi

Witam, jesteśmy z żoną bardzo zainteresowani zakupem projektu Gwiazdka, bardzo prosimy o przesłanie kosztorysu lub przynajmniej kwoty budowy tego projektu. Proszę o informacje na maila stibdom@gmail.com Pozdrawiam stib.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam jestem w trakcie wybierania projektu domu, po obejrzeniu kilkudziesięciu projektów Gwiazdka 1 najbardziej mi odpowiada. Jeśli to możliwe to bardzo proszę o wysłanie mi na maila: kamilwiacek@o2.pl rysunków i przekroju i jeśli jest możliwe zestawienia materiałów bądź kosztorysu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesteśmy z mężem zainteresowani zakupem projektu. Jeśli jest to możliwe to prosimy o wysłanie na maila: oluniakonkursy@wp.pl rysunków i przekroju oraz zestawienia materiałów i kosztorysu domku Gwiazdka I. Dziękujemy i pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich

Już skończone fundamenty.W przyszłym tygodniu zasypują.Jeżeli mogę od razu doradzic,to w projekcie jest docieplenie fundamentów grubości 14cm. Wystarczy 5cm więc polecam od razu zmienic.Ale na razie wszystko idzie super.

 

Pytanie do Radek_W.

Gdzie budujesz Gwiazdke I?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Tomek

Wybudował się już ktoś według tego projektu? Może ten ktoś podesłać zdjęcia na tomjund@op.pl? I jak można również kosztorys :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam,

Dostałem pozwolenie na budowę domu z dachem dwuspadowym, czy jest szansa że jakiś geniusz odrzuci mi projekt Gwiazdka I ze względu na dach garażu?

 

Witam,

Radziłabym skonsultować to w urzędzie, który wydał decyzję o warunkach zabudowy. To od nich zależy jej interpretacja. Najkorzystniej będzie, jeżeli zada im Pan pytanie drogą pisemną i w formie pisemnej otrzyma odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Czy między pokojem nr 2 a łazienką na poddaszu jest w ścianie jakiś słup podtrzymujący strop? Pytam bo planuję powiększyć ten pokój od frontu kosztem łazienki :)

 

Witam,

Sprawdziłam i mogę Panią poinformować, że w ścianie pomiędzy pokojem numer 2 i łazienką na poddaszu nie ma ukrytego słupa. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana mogę udostępnić rysunek szczegółowy poddasza projektu Gwiazdka I. Proszę o kontakt mailowy na adres: a.jaszczynska@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam jestem zainteresowana tym projektem. Jeśli to możliwe to bardzo proszę o wysłanie mi na maila: emilia_f2@wp.pl rysunków i przekroju i jeśli jest to możliwe zestawienia materiałów bądź kosztorysu domku Gwiazdka I.Ponieważ muszę skonsultować to z moim architektem czy będzie zgodny planem zagospodarowania przestrzennego Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Witam. Również jestem zainteresowany projektem Gwiazdka I. Czy mógłby ktos przesłac na meila ewentualnego kosztorysu, zdjęć w stanie surowym czy też juz całkiem wykończonego? Mój meil lookyso@wp.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość dariusz

wielka prośba do agnieszki i marcina- na wiosne ruszam z budową i chętnie skorzystam z waszego doświadczenia- przeslijcie mi na maila daro-64@o2.pl wasz adres mailowy albo nr tel. mam pare pytań b chętnie porozmawiam- dzieki z góry pozdrawiam serdecznie dj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daro

prośba do agnieszki i marcina- na wiosne ruszam z budową i chetnie skorzystam z waszego doświadczenia- przeslijcie mi na maila daro-64@o2.pl wasz adres mailowy albo nr tel. b chętnie porozmawiam dzieki z góry pozdrawiam serdecznie dj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczania zdjęć z realizacji projektu domu Gwiazdka I na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
Gość agnieszka

bardzo podoba mi się ten dom w środku. Niestety z zewnątrz już nie tak bardzo:( Chodzi o układ dachu. Czy jest możliwość zrobienia dachu w drugą stronę /tak żeby spad był nad wejściem/ Raczej piszę mało zrozumiale ale proszę o odpowiedź:)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podoba mi się ten dom w środku. Niestety z zewnątrz już nie tak bardzo:( Chodzi o układ dachu. Czy jest możliwość zrobienia dachu w drugą stronę /tak żeby spad był nad wejściem/ Raczej piszę mało zrozumiale ale proszę o odpowiedź:)/>/>

 

Witam

Proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl. Wówczas będziemy mogli dopytać o szczegóły zmiany, któą chce Pani wprowadzić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...