Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Gwiazdka I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mnie też się podoba. Na małym metrażu wszystko jest co trzeba. Martwi mnie tylko wielkość kuchni. Przy braku spiżarni to bardzo mało na taką rodzinę dla jakiej jest zaprojektowany ten dom. Nie sprawdzałam, ale zakładam, że projektantem jest mężczyzna zamawiający na wynos.

Poza tym dom jest jak trzeba.

 

Czy istnieje wersja w szkielecie? :D

 

Jeszcze jedno, co znaczy w zakładce kosztorys "stan pod klucz, bez instalacji wewnętrznych". Dla mnie pod klucz znaczyło zawsze, wchodzę i mieszkam, to jak, bez elektryki, kanalizacji itd.? <_<

 

W katalogu niebieskim jaki wydaliście 1/2010, szerokość tego domu to 1282, a na waszej stronie 1367. Jak jest naprawdę? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba. Na małym metrażu wszystko jest co trzeba. Martwi mnie tylko wielkość kuchni. Przy braku spiżarni to bardzo mało na taką rodzinę dla jakiej jest zaprojektowany ten dom. Nie sprawdzałam, ale zakładam, że projektantem jest mężczyzna zamawiający na wynos.

Poza tym dom jest jak trzeba.

 

Czy istnieje wersja w szkielecie? :D

 

Jeszcze jedno, co znaczy w zakładce kosztorys "stan pod klucz, bez instalacji wewnętrznych". Dla mnie pod klucz znaczyło zawsze, wchodzę i mieszkam, to jak, bez elektryki, kanalizacji itd.? <_>

 

W katalogu niebieskim jaki wydaliście 1/2010, szerokość tego domu to 1282, a na waszej stronie 1367. Jak jest naprawdę? :blink:

 

Witam,

Chciałabym poinformować Państwa, że na naszej stronie umieszczone są prawidłowe wymiary oraz powierzchnie pomieszczeń projektu Gwiazdka I. Prezentacja w katalogu była przygotowywana na podstawie koncepcji. Na stronie internetowej wszyskie dane projektu zostały już uaktualnione zgodnie z gotowa dokumentacją.

Odnośnie kosztów budowy to rzeczywiście nie obejmują one instalacji wewnętrznych. Przy przygotowywaniu kosztorysu nie są one brane pod uwagę.

Projekt został opracowany tylko w technologii murowanej. Istnieje możliwość zmiany technologii budowy domu w ramach adaptacji projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Zainteresowany

Witam Państwa ponownie,

Kolejne moje pytanie do Redakcji- Admina - w jaki sposób jest liczona powierzchnia w tym domku? Chodzi mi o poddasze, czy sa liczone skosy ( jesli tak, to w jaki sposób?- 50 proc pow. 140 cm do 220 cm czy tez 100 proc. powyzej 190 cm- nowy sposób przeliczania). I w których pokojach i na jakiej wysokosci są te skosy? Czy te metry, które Panstwo podajecie są liczone po podłodze?

Chciałbym takze zobaczyc o ile to mozliwe przekrój tego domku.

Moze ktoś z forumowiczów odpowie mi na te pytania:):) Po długich poszukiwaniach ( dziesiątki projektów) od kilku dni mysle,ze jest to ten projekt którego szukaliśmy z żoną.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa ponownie,

Kolejne moje pytanie do Redakcji- Admina - w jaki sposób jest liczona powierzchnia w tym domku? Chodzi mi o poddasze, czy sa liczone skosy ( jesli tak, to w jaki sposób?- 50 proc pow. 140 cm do 220 cm czy tez 100 proc. powyzej 190 cm- nowy sposób przeliczania). I w których pokojach i na jakiej wysokosci są te skosy? Czy te metry, które Panstwo podajecie są liczone po podłodze?

Chciałbym takze zobaczyc o ile to mozliwe przekrój tego domku.

Moze ktoś z forumowiczów odpowie mi na te pytania:):) Po długich poszukiwaniach ( dziesiątki projektów) od kilku dni mysle,ze jest to ten projekt którego szukaliśmy z żoną.

Pozdrawiam

 

Witam

Co do wersji projektu z garażem dwustanowiskowym informację umieszczę jak tylko skonsultuję to z autorem projektu.

Natomiast jeśli chodzi o pozostałe pytanie, to:

- powierzchnia użytkowa pomieszczeń na poddaszu jest powierzchnią liczoną od wysokości pomieszczenia 1,9m

- wysokość ścianki kolankowej w części głównej budynku wynosi po wykończeniu ok 93cm - skosy dotyczą pomieszczeń 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6. W pomieszczeniu 2/7 - pralnia nie występuje ścianka kolankowa i skosy dochodzą do samej podłogi

- proszę o podanie adresu mailowego na który będę mogła przesłać zwymiarowane rzuty i przekroje dla projektu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zainteresowany

WitamCo do wersji projektu z garażem dwustanowiskowym informację umieszczę jak tylko skonsultuję to z autorem projektu.Natomiast jeśli chodzi o pozostałe pytanie, to:- powierzchnia użytkowa pomieszczeń na poddaszu jest powierzchnią liczoną od wysokości pomieszczenia 1,9m- wysokość ścianki kolankowej w części głównej budynku wynosi po wykończeniu ok 93cm - skosy dotyczą pomieszczeń 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6. W pomieszczeniu 2/7 - pralnia nie występuje ścianka kolankowa i skosy dochodzą do samej podłogi- proszę o podanie adresu mailowego na który będę mogła przesłać zwymiarowane rzuty i przekroje dla projektuPozdrawiam

 

Witam ponownie,

Mój adres Pani Tatiano:janusz1-1@tlen.pl

Jestem coraz bardziej przekonany do tego projektu:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie do Admina - Redakcji.Czy jest w planach wersja z dwoma st.garażowymi??

 

Witam,

Chciałabym Państwa poinformować, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy zostanie opracowana i umieszczona na naszej stronie koncepcja projektu Gwiazdka II(z dwustanowiskowym garażem).

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Co do wersji projektu z garażem dwustanowiskowym informację umieszczę jak tylko skonsultuję to z autorem projektu.

Natomiast jeśli chodzi o pozostałe pytanie, to:

- powierzchnia użytkowa pomieszczeń na poddaszu jest powierzchnią liczoną od wysokości pomieszczenia 1,9m

- wysokość ścianki kolankowej w części głównej budynku wynosi po wykończeniu ok 93cm - skosy dotyczą pomieszczeń 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6. W pomieszczeniu 2/7 - pralnia nie występuje ścianka kolankowa i skosy dochodzą do samej podłogi

- proszę o podanie adresu mailowego na który będę mogła przesłać zwymiarowane rzuty i przekroje dla projektu

Pozdrawiam

 

Również proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów dwóch kondygnacji na adres steniu26@wp.pl Pozdrawiam PS Jak najbardziej zainteresowany projektem Gwiazdka I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli to możliwe to bardzo pposzę o wysłanie mi na maila: sylwia.o19@wp.pl rysunków i przekroju i jeśli to w ogóle jest możliwe zestawienia materiałów bądź kosztorysu domku Gwiazdka I. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Radek_W

Witam wszystkich

Już skończone fundamenty.W przyszłym tygodniu zasypują.Jeżeli mogę od razu doradzic,to w projekcie jest docieplenie fundamentów grubości 14cm. Wystarczy 5cm więc polecam od razu zmienic.Ale na razie wszystko idzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...