Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Atlas


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

W zakładce "Realizacje" dla projektu domu Atlas znajdują się zdjęcia z realizacji Atlasa, którego elewacja jest w kolorze śmietankowym z czarnym dachem (siedem zdęć). Muszę przyznać, że jest to mój faworyt jeżeli chodzi o wykończenie zewnętrzne budynku.

 

Jestem aktualnie na etapie budowy domu według projektu Tytan II, który jest podobny do Atlasa.

W związku z powyższym mam do Państwa pytanie i prośbę, czy posiadacie Państwo szczegółowe informację na temat wykończenia z zewnątrz zrealizowanego Atlasa. Interesował by mnie:

- kolor elewacji (na zdjęeciu wygląda jak śmietankowy, ale chciałabym poznać dokładny kolor),

- jakiego koloru pomalowana jest podbitka (nie jestem pewna czy podbitka jest w kolorze ciemny brąz czy czarna) i z jakiej firmy jest lakierobejca

- jakie są wymiary tarasu, gdyż sądze że są one inne niż w projekcie podstawowym (taras wygląda imponująco)

- czym wykońcoczy jest taras (płyta tarasowa) oraz murki tarasu

- czym wykończony jest cokół domu

 

Jeżeli Państwo nie posiadają w/w informacji, czy mogłabym prosić o podpytanie inwestora lub o przesłanie namiarów na inwestora (oczywiście za jego zgodę) w celu skontaktowania się z nim.

 

Z góry dziękuję.

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

W zakładce "Realizacje" dla projektu domu Atlas znajdują się zdjęcia z realizacji Atlasa, którego elewacja jest w kolorze śmietankowym z czarnym dachem (siedem zdęć). Muszę przyznać, że jest to mój faworyt jeżeli chodzi o wykończenie zewnętrzne budynku.

 

Jestem aktualnie na etapie budowy domu według projektu Tytan II, który jest podobny do Atlasa.

W związku z powyższym mam do Państwa pytanie i prośbę, czy posiadacie Państwo szczegółowe informację na temat wykończenia z zewnątrz zrealizowanego Atlasa. Interesował by mnie:

- kolor elewacji (na zdjęeciu wygląda jak śmietankowy, ale chciałabym poznać dokładny kolor),

- jakiego koloru pomalowana jest podbitka (nie jestem pewna czy podbitka jest w kolorze ciemny brąz czy czarna) i z jakiej firmy jest lakierobejca

- jakie są wymiary tarasu, gdyż sądze że są one inne niż w projekcie podstawowym (taras wygląda imponująco)

- czym wykońcoczy jest taras (płyta tarasowa) oraz murki tarasu

- czym wykończony jest cokół domu

 

Jeżeli Państwo nie posiadają w/w informacji, czy mogłabym prosić o podpytanie inwestora lub o przesłanie namiarów na inwestora (oczywiście za jego zgodę) w celu skontaktowania się z nim.

 

Z góry dziękuję.

Anna

Witam

Niestety nie posiadamy informacji o detalach wykończenia domu Atlas ze zdjęć, o których Pani pisze.

Ponieważ zdjęcia te otrzymaliśmy już dosyć dawno, niestety nie jesteśmy w stanie ustalić danych kontaktowych do autora tychże zdjęć.

Przykro nam bardzo, że nie możemy pomóc...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witam serdecznie, W zakładce "Realizacje" dla projektu domu Atlas znajdują się zdjęcia z realizacji Atlasa, którego elewacja jest w kolorze śmietankowym z czarnym dachem (siedem zdęć). Muszę przyznać, że jest to mój faworyt jeżeli chodzi o wykończenie zewnętrzne budynku.   Jestem aktualnie na etapie budowy domu według projektu Tytan II, który jest podobny do Atlasa. W związku z powyższym mam do Państwa pytanie i prośbę, czy posiadacie Państwo szczegółowe informację na temat wykończenia z zewnątrz zrealizowanego Atlasa. Interesował by mnie: - kolor elewacji (na zdjęeciu wygląda jak śmietankowy, ale chciałabym poznać dokładny kolor), - jakiego koloru pomalowana jest podbitka (nie jestem pewna czy podbitka jest w kolorze ciemny brąz czy czarna) i z jakiej firmy jest lakierobejca - jakie są wymiary tarasu, gdyż sądze że są one inne niż w projekcie podstawowym (taras wygląda imponująco) - czym wykońcoczy jest taras (płyta tarasowa) oraz murki tarasu - czym wykończony jest cokół domu   Jeżeli Państwo nie posiadają w/w informacji, czy mogłabym prosić o podpytanie inwestora lub o przesłanie namiarów na inwestora (oczywiście za jego zgodę) w celu skontaktowania się z nim.   Z góry dziękuję. Anna
Witam Niestety nie posiadamy informacji o detalach wykończenia domu Atlas ze zdjęć, o których Pani pisze. Ponieważ zdjęcia te otrzymaliśmy już dosyć dawno, niestety nie jesteśmy w stanie ustalić danych kontaktowych do autora tychże zdjęć. Przykro nam bardzo, że nie możemy pomóc...   Pozdrawiam

Jeżeli to Państwu pomoże w szukaniu danych kontaktowych do autora zdjęć, to ta właśnie realizacja zajęła u Państwa pierwsze miejsce w konkursie na "najlepiej wykończony dom" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam, Bardzo prosze o unowocześnienie grafikia projektu Atlas II. Czarny dach, smietankowa elewacja, stolarka złoty dąb. Myślę, że to zachęci innych do tego projektu. Ja kupiłam ten projekt ale wygląd domu na stronie projektu wcale nie zachęca....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, Bardzo prosze o unowocześnienie grafikia projektu Atlas II. Czarny dach, smietankowa elewacja, stolarka złoty dąb. Myślę, że to zachęci innych do tego projektu. Ja kupiłam ten projekt ale wygląd domu na stronie projektu wcale nie zachęca....

 

Witam

W najbliższym czasie nie planujemy odświeżenia elewacji dla domu Atlas. Zachęcamy jednak do zapoznania się ze zdjęciami z realizacji tegoż domu dostępnymi na naszej stronie www przy prezentacji projektu  - na pewno będą inspiracją dla osób, którym nie do końca odpowiada styl prezentowany przez nas na wizualizacjach domu Atlas.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Uprzejmie proszę o przesłanie kosztorysu oraz informacji o wysokości ścianki kolankowej na adres justyna0122@interia.pl . Z góry dziękuję

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne - 74 zł za kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305 zł za kosztorys do stanu wykończonego. Bezpłatnie mogę przesłać na maila ogólne zestawienia kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego - dzisiaj je Pani udostępnię.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, czy istnieje możliwość otrzymania kontaktu ze zdobywcą 1 miejsca w konkursie na najlepszą realizację? :) Chodzi o projekt Atlas, świetnie wykończony. Pozdrawiam

Witam

Niestety nie jesteśmy uprawnieni do przekazywania danych kontaktowych osób, które wzięły udział w konkursie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 7 months later...
Gość Michał

Witam.

Czy ktoś z Państwa wie, gdzie stoi ten dom według projektu Atlas, z ciemną dachówką i kremową (śmietankową ) elewacją. Jeśli tak proszę o kontakt: michaljakub@o2.pl

Pozdrawiam

Michał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam. Czy ktoś z Państwa wie, gdzie stoi ten dom według projektu Atlas, z ciemną dachówką i kremową (śmietankową ) elewacją. Jeśli tak proszę o kontakt: michaljakub@o2.pl Pozdrawiam Michał 

witam chciałabym wiedziec jaki symbol ma ten kolor elewacji z czarnym dachem .piekny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...