Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Atlas


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Sylwia

bardzo ciekawy projekt. Osobiście jestem nim zainteresowany, ale mam jedno pytanie czy kuchnia nie jest zbyt ciemna ??

 

Hej moi znajomi nie dawno postawili Atlasika śliczny dome kuchnia nie będzie ciemna jeśli w oknie nie będzie żadnych fieranek ewentualnie jakaś zazdrostka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość andrzej

Hej moi znajomi nie dawno postawili Atlasika śliczny dome kuchnia nie będzie ciemna jeśli w oknie nie będzie żadnych fieranek ewentualnie jakaś zazdrostka .

 

można prosić o informacje kosztorysu budowy Atlasika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

W projekcie Atlas doświetlenie kuchni zgodne jest z wymogami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie(DZ.U.02.75.690). Proszę także obejrzeć zdjęcia z realizacji projektu Atlas, gdzie znajdą Państwo zdjęcie kuchni. Sądzę, że najpełniej zilustruje ono jej prawidłowe doświetlenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość agatakedziora@o2.pl

Witam

czy ktos z Państwa posiada zdjecia z budowy Atlasa?

czy ktoś z Państwa ma przeprojektowany w tym projekcie dach nad garażem?

bardzo proszę o zdjęcia na adres

agatakedziora@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...
Gość Gość

Witam. Czy ktoś z was buduje lub wybudował ten dom w okolicy Krakowa lub Wadowic? jestem z Wadowic i jestem zainteresowany budową tego domku ale chciałbym go zobaczyć w rzeczywistości. Bardzo proszę o pisanie tutaj lub kontakt ze mną pod nr tel 512 100 855Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość MAriola

Witam,

Proponuję Pani obejrzenie projektu Driada. Mam nadzieję, że okaże się interesujący.

Pozdrawiam

 

obejrzalam propozycje i niestety nie jest tak urokliwa jak atlasik- poprzez zapytanie dot. zmoiany dachu chcialam sie dowiedziec czy w szczytowym punkcie atlasa jest mozliwosc wstawienia kalenicy, ale tak ay naal byl to dach wielospadowy- generalnie poszukuje czegops w kierunku dachu jaki jest w projekcie ariadna II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzalam propozycje i niestety nie jest tak urokliwa jak atlasik- poprzez zapytanie dot. zmoiany dachu chcialam sie dowiedziec czy w szczytowym punkcie atlasa jest mozliwosc wstawienia kalenicy, ale tak ay naal byl to dach wielospadowy- generalnie poszukuje czegops w kierunku dachu jaki jest w projekcie ariadna II

 

Witam,

Istnieje możliwośc wprowadzenia zmiany w ramach adaptacji projektu. Może je Pani zlecić architektowi adaptującemu lub naszej pracowni. W celu uzyskania dokładniejsych informacji na ten temat proszę o kontakt na adres mailowy: info@dobredomy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Czy byłaby możliwość zdobycia informacji od właściciela zrealizowanego projektu Atlas odnośnie murku ogrodzeniowego (płytka czy kamień łupany?) i jaki był koszt?

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...
  • 4 months later...

Witam.Czy ktoś buduje ten dom w okolicach Kielc, czy tez w województwie świętokrzyskim??? Proszę

o kontakt.

 

 

 

ja mam taki dom troszke go przerobiłam ale nadal jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Atlas na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Paweł Parzych

Czy można zobaczyć taki gotowy domek gdzieś w podlaskiem ? okolice Łomży, Białegostoku, Ostrołęki, Ełku ?

Prosze o kontakt: pawel (malpka) parzych.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 months later...
Gość Klaudia

Witam,

Bardzo prosze o unowocześnienie grafikia projektu Atlas II. Czarny dach, smietankowa elewacja, stolarka złoty dąb. Myślę, że to zachęci innych do tego projektu. Ja kupiłam ten projekt ale wygląd domu na stronie projektu wcale nie zachęca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...