Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Astra


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdika

Witam, buduję astrę od czerwca, zaadaptowałam poddasze robiąc płytę ale nie na całości nad salonem jest antresola, jestem na etapie dachu i tarasów. Czy budował ktoś astrę na terenie podkarpacia lub w obrębie 300 km chętnie podjechałbym oglądnąć realizacje jeśli można.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość magdika

Witam wlasnie czekam na dokumenty i wladnie tez chcemy miec otwarta przestrzen nad salonem, czy byla by mozliwosc przeslania paru zdjec z Pani realzacji? pozdrawaim moj adres madziol34@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia

witam,

z mężem planujemy na jesień budowę tego domu, proszę o przesłanie jakichkolwiek zdjęć dotyczących realizacji budowy Astry na nataliajak@interia.eu, z góry bardzo dziękuje,

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia

witam,

planuje z mężem budowę tego domu na jesień tego roku, czy moga mi Państwo przeslać jakieś zdjęcia z realizacji domu, głównie chodzi mi o wnętrze domu, z góry będę bardzo wdzięczna,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Paweł

Witam, buduję astrę od czerwca, zaadaptowałam poddasze robiąc płytę ale nie na całości nad salonem jest antresola, jestem na etapie dachu i tarasów. Czy budował ktoś astrę na terenie podkarpacia lub w obrębie 300 km chętnie podjechałbym oglądnąć realizacje jeśli można.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam czy ktoś buduje ten dom na terenie podkarpacia? proszę o kontakt jestem zainteresowany obejrzeniem i chciałbym zaczerpnąć kilka porad dotyczących budowy. Gdyż latem planuje zacząć budowę tomekko0@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Astra na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
witam, pewnie zapraszam . o adres prosze pytac w mailu. dagma89@tlen.pl pozdrawiam
wiatm! zaczynam budowe tego domku na wiosne 2013. czy bylaby taka mozliwosc przeslania zdjec domku z zewnatrz i wewnatrz, na adres marcon339@wp.pl. z gory bardzo dziekuje marcin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zaczynam budowe tego domku na wiosne 2013, prosze chetnych o kilka zdjec z realizacji projektu na aders marcon339@wp.pl

ile wyniosly was wszystkie koszty dot. stanu surowego zamknietego?

pozdrawiam marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lafiryndka

A witam wszystkich, zakupilismy projekt Astra w kwietniu tego roku, teraz wprowadzamy pewne zmiany i juz latem planujemy zaczac budowe w Lubuskim woj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam wszystkich, zakupilismy projekt Astra w kwietniu tego roku, teraz wprowadzamy pewne zmiany i juz latem planujemy zaczac budowe w Lubuskim woj.

 

Witam,

Życzę powodzenia w załatwianiu formalności i oczywiście w trakcie budowy:)

Czekamy na zdjęcia i zachęcam do utworzenia własnego tematu i wątku na forum w kategorii Mój Dziennik Budowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszytskich

 

LAfirundko życzę powodzenia w budowie Astry-ja również jestem z lubuskiego i również planuje budowe owego domu :) Na razie jesteśmy na "wstępnym" etapie ale z chęcią chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat Astry.... proszę o kontak a.muller@onet.pl :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ile ten dom - projekt ASTRA, kosztuje wybudowanie metodą gospodarczą? (bez kosztów działki) tak żeby można było zamieszkać (bez zbędnych luksusów i kosztownych nowości/udziwnień, proszę o Wasze opinie? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...