Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ambrozja III


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt Ambrozja III

 

 

 

Szczegółowy opis projektu domu Ambrozja III znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/ambrozjaIII

 

 

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika 

 

 

 

 

Link do projektu: Projekt Ambrozja III

 

 

 

 

Link do zdjęć z realizacji: Realizacje Ambrozja III

 

 

 

Link do obrotu 3D: Obrót 3D Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Gość Artur

Witam, poszukuję osób w mazowieckim lub sąsiednich województwach, którzy wybudowali dom Ambrozja. Z chęcią zobaczyłbym gotowy już dom. Myślę, że to by mnie definitywnie przekonało do kupna tego własnie projektu. Byłbym bardzo wdzięczny za możliwość obejrzenia na żywo tego pięknego domu.

 

Pozdrawiam

Artur

laszu@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

domek owszem wygląda bardzo ładnie, rozmieszczenie wydaje sie byc sensowne, ale tylko sie wydaje ponieważ nie wiem jaka koncepcję mial projektant, projektując belkę podtrzymującą wyciąg oraz komin, na środku wejścia z wiatrołapu" na salony". Na projekcie jest wszystko pięknie ładnie, wydaje sie ze jest dożo miejsca, ale w trakcie realizacji to można tylko bić głowa w ten mur i to nie tylko w przenośni!!!Na szczęście my w ostatniej chwili zwróciliśmy na to uwagę, ale co z pozostałymi budującymi?Niech pan projektant lepiej pomyśli o tym na przyszłość, albo niech projektuje stodoły, bo tam są tylko cztery ściany a on się gubi gdy jest ich więcej.rozczarowany klient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek owszem wygląda bardzo ładnie, rozmieszczenie wydaje sie byc sensowne, ale tylko sie wydaje ponieważ nie wiem jaka koncepcję mial projektant, projektując belkę podtrzymującą wyciąg oraz komin, na środku wejścia z wiatrołapu" na salony". Na projekcie jest wszystko pięknie ładnie, wydaje sie ze jest dożo miejsca, ale w trakcie realizacji to można tylko bić głowa w ten mur i to nie tylko w przenośni!!!Na szczęście my w ostatniej chwili zwróciliśmy na to uwagę, ale co z pozostałymi budującymi?Niech pan projektant lepiej pomyśli o tym na przyszłość, albo niech projektuje stodoły, bo tam są tylko cztery ściany a on się gubi gdy jest ich więcej.rozczarowany klient

 

Witam

Faktycznie nad przejściem z hallu do salonu zaprojektowano podciąg, jednakże znajduje się on na wysokości 2,59m, więc w żaden sposób nie przeszkadza w poruszaniu się po budynku. Wraz ze ścianą przy kominku stanowi pewne oddzielenie strefy dziennej od strefy wejściowej. Wszystko to wynik takich a nie innych, przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych budynku.

Wielkości poszczególnych pomieszczeń podane są przy każdej prezentacji projektu, a ich szczegółowe wymiary można w każdej chwili uzyskać od nas w postaci szczegółowo zwymiarowanych rzutów, więc nie powinny być żadną niespodzianką dla inwestora. Kwestia tylko odpowiedniego podejścia do tematu inwestycji oraz wcześniejszego zapoznania się z dokumentacją i można uniknąć rozczarowań.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam serdecznie...z mężem zastanawiamy się nad tym projektem jednak mielibyśmy prośbę do posiadaczy takiego domku... czy mógłby ktoś nam umożliwić obejrzenie w rzeczywistości swojego domku...???? my jesteśmy z woj. podkarpackiego.... bardzo prosimy o kontakt.... 600 473 951

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam...!ja też będę budować ten domek i mam pytanie jakie koszty zalania fundamentów???

 

 

Witam ja już wybudowałem teraz mi dach kładą koszt materiałów wyszedł mnie 65000 zł murarz sam oczywiście 12000 dach materiał 30000 oczywiście dachówka ceramiczna glazura czarna po prostu jest piękna z robotą w sumie 107000 zł oczywiście systemem gospodarczym w przyszłym roku okna i tag dalej i tag dalej piękny jest ten domek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, poszukujemy z zona osób z wielkopolski lub sąsiednich województwach, którzy wybudowali dom Ambrozja. Z chęcią oglądnelibysmy gotowy już dom. Pomogłoby to nam w podjęciu ostatecznej decyzji kupna tego projektu. Będziemy wdzięczni za umożliwienie obejrzenia na domu. Arek i Ania areksiwka@wp.pl 609444882

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Ambrozja III na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość KRZYSIEK

WITAM ZALALISMY Z ŻONĄ FUNDAMENTY TEGO DOMKU I NA PIERSZY RZUT JEST WIELKI ALE W REALU WCALE TAK NIE JEST JEST BARDZO PRAKTYCZNY I ZGRABNY WSZYSTKO MA TAK JAK POWINIEN MIEC JEDNYM SŁOWEM DOBRY WYBÓR POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

 

my w zeszłym roku zakupiliśmy ten projrkt.

Teraz jesteśmy na etapie tynkowania go w środku. Jeśli ktoś chciałby podjechać i obejrzeć jak wygląda domek prosze dzwonić pod nr 501480034 lub kontaktować sie mailem misia-vip@o2.p. Mamy także sporządzoną pełną dokumentację budowy, razem ze zdjęciami.

Jesteśmy z woj. łódzkiego. W tamtym roku my korzystaliśmy z życzliwości ludzi budujących dom Ambrozja III i bardzo pomogło nam to w podjęciu decyzji co do zakupu tego projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam,

 

my w zeszłym roku zakupiliśmy ten projrkt.

Teraz jesteśmy na etapie tynkowania go w środku. Jeśli ktoś chciałby podjechać i obejrzeć jak wygląda domek prosze dzwonić pod nr 501480034 lub kontaktować sie mailem misia-vip@o2.p. Mamy także sporządzoną pełną dokumentację budowy, razem ze zdjęciami.

Jesteśmy z woj. łódzkiego. W tamtym roku my korzystaliśmy z życzliwości ludzi budujących dom Ambrozja III i bardzo pomogło nam to w podjęciu decyzji co do zakupu tego projektu.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...