Jump to content
Forum dobredomy.pl
redakcja

Projekt Amaltea I

Recommended Posts

Guest łukasz

ja będę zaczynał od czerwca-lipca, tylko mam dylemat czy kotłownia nie będzie za mała na piec na eko-groszek, ogólnie projekt jest idealny jak dla mnie

Guest jarek

Witam może ktoś już wykonywał tynki w domku amaltea I, interesuje mnie ilość metrów2 tynku wewnetrznego

Guest Kejti

cudny projekt! jesteśmy w trakcie papierkowych spraw jeśli dostaniemy pozwolenie do jesieni to zaczynamy fundamenty:D

ja będę zaczynał od czerwca-lipca, tylko mam dylemat czy kotłownia nie będzie za mała na piec na eko-groszek, ogólnie projekt jest idealny jak dla mnie

Witam,

W projekcie przewidzieliśmy piec gazowy. Radziłabym Panu skonsultować wymiary pomieszczenia gospodarczego z producentem wybranego kotła. Podano on Panu dokładne parametry pomieszczenia wymagane akturat dla ich kotła.

Pozdrawiam

Guest łukasz

Dziękuje za odpowiedz i zainteresowanie, projekt już kupiłem, i postanowiłem zrobić piwnice pod całością i tam kotłownie. Projekt jest naprawdę fajny, ale teraz tak patrze to dom będzie duży a wygląda na skromny mały. Ogólnie projekt jest super, chodź do łatwych nie należy ale dom buduje się tylko raz i warto wybrać odpowiedni projekt. W końcu będzie służył mi całe życie.

Pozdrawiam

Witam jaka była ilość tynków w m2

Witam,

Poniżej podaję powierzchnię ścian w projekcie Amaltea I:

ścian zewnętrzne 24cm 152,285 m2

ścian wewnętrzne 24cm 23,234 m2

Ścianki działowe 12cm 45,672 m2

Ścianki działowe 8cm 8,295 m2

Mam nadzieję, że te informacje będą pomocne.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Guest Ewa

Witam. Czy ktoś w okolicy Lublina buduje lub wybudował taki dom ? Proszę o kontakt e-mailowy ewiba2512@interia.pl

Guest Gość

Myślę, że zdecyduję się na ten projekt domku.. tylko bardzo chciałabym zobaczyć go w realu. Czy jest ktoś ze świętokrzyskiego w pobliżu kto buduje ALMATEA I?

Witam,

jaka jest powierzchnia ścian nośnych?

Witam,

Powierzchnia ścian nośnych wynosi:

ścian zewnętrzne 24cm - 152,3m2,

ścian wewnętrzne 24cm - 23,2m2.

Pozdrawiam

Guest Magda

Chciałabym zobaczyć domek na żywo przed zakupem projektu. Czy ktoś mi pomoże i pozwoli zobaczyć wybudowany domek?? Proszę o odpowiedź.

Guest Magda

Myślę, że zdecyduję się na ten projekt domku.. tylko bardzo chciałabym zobaczyć go w realu. Czy jest ktoś ze świętokrzyskiego w pobliżu kto buduje ALMATEA I?

Ja jestem ze świętokrzyskiego i też bardzo podoba mi się Almatea I i też chciałabym go zobaczyć.. mam nadzieję że się uda i ktoś nas zaprosi na oglądanie :)) A kiedy planujesz budowę??

Guest łukasz

dom prawie stoi w trakcie budowy zmieniłem jeszcze pare rzeczy obniżyłem klatke schodową i zrobiłem stopnie wysokie na 17 długie 26 cm bo w projekcie są 19 cm a 17 będą wygodniejsze tylko klatka musiała iść w dół

Nie zrobiłem przejścia za kominem i zamurowałem to i wejście do schowanka zrobione jest za kominem kuchnia zyskała dodatkową ścianę schowek jest bardzie pojemny z takim weściem i za kominem spokonie zmieści się jeszcze lodówka kuchnia stała się bardziej funkcjonalna większa

może przyda się wam to a i przddłużyłem dom o 1 m kuchnia jadalnia i salon powiększyły się i powstała fajna przestrzeń

podsumowując drugi raz znów wybrał bym ten projekt fajny jest a zmiary każdy robi pod siebie ale warto się tym dzielić bo komuś może przydać się to