Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Amaltea I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ja będę zaczynał od czerwca-lipca, tylko mam dylemat czy kotłownia nie będzie za mała na piec na eko-groszek, ogólnie projekt jest idealny jak dla mnie

 

Witam,

W projekcie przewidzieliśmy piec gazowy. Radziłabym Panu skonsultować wymiary pomieszczenia gospodarczego z producentem wybranego kotła. Podano on Panu dokładne parametry pomieszczenia wymagane akturat dla ich kotła.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość łukasz

Dziękuje za odpowiedz i zainteresowanie, projekt już kupiłem, i postanowiłem zrobić piwnice pod całością i tam kotłownie. Projekt jest naprawdę fajny, ale teraz tak patrze to dom będzie duży a wygląda na skromny mały. Ogólnie projekt jest super, chodź do łatwych nie należy ale dom buduje się tylko raz i warto wybrać odpowiedni projekt. W końcu będzie służył mi całe życie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam jaka była ilość tynków w m2

 

Witam,

Poniżej podaję powierzchnię ścian w projekcie Amaltea I:

ścian zewnętrzne 24cm 152,285 m2

ścian wewnętrzne 24cm 23,234 m2

Ścianki działowe 12cm 45,672 m2

Ścianki działowe 8cm 8,295 m2

Mam nadzieję, że te informacje będą pomocne.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Myślę, że zdecyduję się na ten projekt domku.. tylko bardzo chciałabym zobaczyć go w realu. Czy jest ktoś ze świętokrzyskiego w pobliżu kto buduje ALMATEA I?

 

Ja jestem ze świętokrzyskiego i też bardzo podoba mi się Almatea I i też chciałabym go zobaczyć.. mam nadzieję że się uda i ktoś nas zaprosi na oglądanie :)) A kiedy planujesz budowę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

dom prawie stoi w trakcie budowy zmieniłem jeszcze pare rzeczy obniżyłem klatke schodową i zrobiłem stopnie wysokie na 17 długie 26 cm bo w projekcie są 19 cm a 17 będą wygodniejsze tylko klatka musiała iść w dół

Nie zrobiłem przejścia za kominem i zamurowałem to i wejście do schowanka zrobione jest za kominem kuchnia zyskała dodatkową ścianę schowek jest bardzie pojemny z takim weściem i za kominem spokonie zmieści się jeszcze lodówka kuchnia stała się bardziej funkcjonalna większa

może przyda się wam to a i przddłużyłem dom o 1 m kuchnia jadalnia i salon powiększyły się i powstała fajna przestrzeń

podsumowując drugi raz znów wybrał bym ten projekt fajny jest a zmiary każdy robi pod siebie ale warto się tym dzielić bo komuś może przydać się to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...