Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Virgo II g2


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć z jakiej firmy pochodzą schody w załączonych zdjęciach z realizacji domu Virgo 2- prosiłabym o odpowiedź na emaila JP2381@poczta.fm Z góry dzię kuję za odpowiedż i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam, czy ktos buduje dom pod Łodzią? Ja buduję w okolicach Nowosolnej. Jakie zmiany wprowadizliscie by zyskac więcej powierzchni i by dom był bardzije funkcjonalny? Czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktos buduje dom pod Łodzią? Ja buduję w okolicach Nowosolnej. Jakie zmiany wprowadizliscie by zyskac więcej powierzchni i by dom był bardzije funkcjonalny? Czekam na info.

 

Witam,

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć do pierwszego etapu upływa w dniu 30 czerwca 2011!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Witam serdecznie wszystkich-mam zamiar sie budować i jestem zainteresowana tym wlaśnie projektem- czy ktoś z panstwa kto wybudował juz taki dom jest w stanie podać koszt budowy w stanie surowym i koszt budowy pod klucz? Nie wiem ile potrzebuję pieniążków na wybudowanie takiego domu. A może ktoś ma zdjęcia skończonego domu? Jeżeli tak to mogę prosić o przeslanie na email-a studio-verona@wp.pl Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Traffic

Witam serdecznie wszystkich-mam zamiar sie budować i jestem zainteresowana tym wlaśnie projektem- czy ktoś z panstwa kto wybudował juz taki dom jest w stanie podać koszt budowy w stanie surowym i koszt budowy pod klucz? Nie wiem ile potrzebuję pieniążków na wybudowanie takiego domu. A może ktoś ma zdjęcia skończonego domu? Jeżeli tak to mogę prosić o przeslanie na email-a studio-verona@wp.pl Z góry dziękuję

 

Witam,

Czy ktoś z państwa wybudował ten dom w okolicach mazowieckiego?? Jestem prawie zdecydowany na budowę tego domu ale chciałbym porozmaiwa z kims kto juz go postawil no i oczywiście jeśli byłaby taka możliwośc to obejrzec taki domek na żywo. Proszę o kontakt pod trafic@o2.pl . Z góry Bardzo dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 3 years later...
Gość Gość 2

Naprawdę piękny dom Ja właśnie jestem w fazie wykończenia i niestety muszę stwierdzić iż koszty są bardzo duże Ja na tą chwilę zamykam się w 700 tyś zł efekt jest bardzo fajny ale niestety koszta już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Krzyś

Naprawdę piękny dom Ja właśnie jestem w fazie wykończenia i niestety muszę stwierdzić iż koszty są bardzo duże Ja na tą chwilę zamykam się w 700 tyś zł efekt jest bardzo fajny ale niestety koszta już nie.

Witam.Czyli w porównaniu do kosztorysu to jest przepaść. Rozumiem, ze ta kwota jest bez działki i ogrodu itp. itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...