Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Virgo II g2


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Gość jolanta pietraszek

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć z jakiej firmy pochodzą schody w załączonych zdjęciach z realizacji domu Virgo 2- prosiłabym o odpowiedź na emaila JP2381@poczta.fm Z góry dzię kuję za odpowiedż i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jolanta

Pani Aneto, bardzo dziękuję za odpowiedź, proszę tylko jeszcze o napisanie, czy firma Mahoń, jest firmą solidną, nie ma żadnego problemu z montażem, wykonaniem i jakością schodów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pytanko odnośnie ogrzewania w salonie czy ma Pani podłogowe czy grzejniki? Chodzi mi wogóle o to czy zdecydowała się Pani załozyć panele na podłogówkę i czy lepiej kłaść terakote??? Bo jesteśmy z mężem na etapie wyboru podłogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Aneto !Gratuluje slicznego domku.Mam pytanko !Czy P{ani osobiscie projektowala wnetrza,czy prosila Pani o pomoc dekoratora.Jesli ma Pani wiecej zdjec to byl bym wdzieczny gdyby przeslala je na moj mail;"romandebowski@aol.comZ gory dziekuje Roman Debowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Aneto czy mogła by pani podac całkowity koszt wykonania schodow bo sa bardzo ladne i pewnie drogie i chcialbym tak orientacyjnie wiedziec czy bedzie mnie stac a na stronie tej firmy nie ma podanych cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Witam panią Anetę..!Mam do Pani małą prośbę... nie dawno zakupiełem projekt domu taki sam jak pani tylko z poj. garazem. Chciałem zapytać czy była by jaka kolwiek mozliwość obejzenia pani domu. Wiem to to moze być dla Pani troche nie zręcznie ale bardzo podoba mi sie państwa realizacja projektu.!Szukałem w swojej okolicy jakiego kolwiek Virgo ale niestety nic nie znaazłem. Jeśli jest jakaś mozliwość to bardzo bym prosił na odp na e-maila lukasznawrot7@wp.pl z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym jeszcze raz sprostować, że nie jestem właścicielką domu Virgo.

Informację o producencie schodów podałam dzięki uprzejmości właścicieli prezentowanego na zdjęciach domu Virgo. Odnośnie kosztów wykonania schodów radzę skontaktować się z firmą Mahoń.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Grazia

Pani Aneto zwróciłam uwagę na zmianę okien od suszarni i pokoju od strony ogrodu.Czy te zmiany wiążą się ze zmianami wewnątrz.Jeżeli tak to z jakimi? Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
Gość Judyta

Witam, własnie kupujemy projekt domku Virgo II2g i robimy z niego 1,5 tz ucinamy 1/3 garażu. Jedynie co mnie martwi to spiżarka. Moze orientuje sie ktoś czy ona wogole dobrze wyglada tak na środku?? zastanawiam sie nad jej usunieciem. Jest w koncu malutka.A wy co sądzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Paulina

Witam mam pytanie czy jest mozliwośc wysłania na prywatny email dodatkowych zdjec z innych pomieszczen bardzo mi zalezy poniewaz podoba mi sie ten domek. paulineczka05@wp.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...