Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Atreusz


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

czy ktoś z budujących  ma już wykończoną kuchnie.Mam pytanie czy meble kuchenne normalnie weszły czy pomniejszał ktoś wnęki okienne bo wydaje mi się, że te duże okna i nisko osadzone po wylaniu podlogi okaża się za nisko i nie wejdą szafki kuchenne klasychnej wysokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość weronika

dzień dobry.chcialam się spytać czy okno w kuchni tak usytuowane (nisko) nie koliduje z zamontowaniem szafek kuchennych?przy wylaniu podłogi z ogrzewaniem podłogowym, bo wydaje mi się, że zostało bardzo mała wysokość od podłogi do wnęki okiennej.Proszę kogoś o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry.chcialam się spytać czy okno w kuchni tak usytuowane (nisko) nie koliduje z zamontowaniem szafek kuchennych?przy wylaniu podłogi z ogrzewaniem podłogowym, bo wydaje mi się, że zostało bardzo mała wysokość od podłogi do wnęki okiennej.Proszę kogoś o odp

Witam. W projekcie wysokość parapetu to 90cm od wykończonej podłogi. Jest to standardowa wysokość i nie będzie problemu z zamontowaniem szafek kuchennych. Niestety projekt nie przewiduje ogrzewania podłogowego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam, Ja również jestem bardzo zainteresowany kupnem projektu Dariusz. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres: piotrekdzik@o2.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja również jestem bardzo zainteresowany kupnem projektu Dariusz. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres: piotrekdzik@o2.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
11 godzin temu, Gość stw napisał:

Jestem przed zamontowaniem okien.Interesuje mnie o ile muszę podmurować wnękę okienną w kuchni, biorąc pod uwagę ogrzewanie podłogowe, żeby normalne zamontować meble kuchenne

Dzień dobry,

Będzie to uzależnione od zmian w grubości warstw podłogi na gruncie.

Jeśli ogrzewanie podłogowe było planowane już na etapie adaptacji to informacje o zmianie poziomu wykończonej posadzki znajdą Państwo w projekcie.

Jeśli pomysł powstał już po uzyskaniu pozwolenia na budowę to informacji na temat grubości warstw podłogi najlepiej szukać u konkretnego wykonawcy czy przedstawiciela firmy instalującej ogrzewanie podłogowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość Damian

Witam, uprzejmie proszę o przesłanie wszelkich zestawień, w tym materiałów, dotyczących projektu Arteusz oraz w miarę aktualnego kosztorysu na adres damian.kaminski_90@wp.pl. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Damian napisał:

Witam, uprzejmie proszę o przesłanie wszelkich zestawień, w tym materiałów, dotyczących projektu Arteusz oraz w miarę aktualnego kosztorysu na adres damian.kaminski_90@wp.pl. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Gość

Ja go buduje,co prawda pozmienialismy duzo rzeczy.wydaje mi sie ze jest duzo korzystniej i ładniej a co najwazniejsze praktyczniej.np zrezygnowaliśmy z garazu na poczet kotlowni i dodatkowego pokoju.wykusz okna do ziemi.okno w salonie jedno zamurowane a tarasowe 3m i powiekszylismy salon nie dzielac go sciana z pokojem przy nim.okno ktore bylo w tym pokoju bedzie do ziemi w wymiarach jak wykusz 90x230.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 7 months later...
Gość GOść Edi

Witam również chciałbym uzyskać rysunki. Chodzi o wymiary pomieszczeń jak wyglądają skosy. Czy można modyfikować projekt to jest likwidacja przedniego i tylnego  balkonu

roszi5@tlen.pl

Z góry dziękuję oraz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość GOść Edi napisał:

Witam również chciałbym uzyskać rysunki. Chodzi o wymiary pomieszczeń jak wyglądają skosy. Czy można modyfikować projekt to jest likwidacja przedniego i tylnego  balkonu

roszi5@tlen.pl

Z góry dziękuję oraz pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...