Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Realny


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 years later...
  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Monika

Witam serdecznie, czy ktoś buduje ten domek w okolicach zachodniopomorskiego? Z chęcią zobaczyłabym go na żywo :)

Witam, buduje Pani ten dom??, jestem z wielkopolski i też się zastanawiam nad tym projektem.Widziała Pani go na żywo??Proszę o info n maila: mon.jan25@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czy jest możliwa zmiana w projekcie polegająca "na wyrównaniu" prawej ściany? Jeżeli tak to jak wpłynie to a metraż salonu i gabinetu oraz pokojów na piętrze? I czy możliwe jest usunięcie kominka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powierzchnia pokojów na piętrze jest podawana po podłodze?

Witam

Podane powierzchnie pomieszczeń na poddaszu to powierzchnie użytkowe, liczone od wysokości pomieszczenia 1,9m. Jeśli chce Pani poznać wymiary pomieszczeń liczone po podłodze, proszę o podanie adresu mailowego - prześlę Pani szczegółowe wymiary.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwa zmiana w projekcie polegająca "na wyrównaniu" prawej ściany? Jeżeli tak to jak wpłynie to a metraż salonu i gabinetu oraz pokojów na piętrze? I czy możliwe jest usunięcie kominka?

Witam

Chodzi Pani o poszerzenie budynku na równi z wykuszem, czy likwidację wysunięcia ściany w kuchni?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwa zmiana w projekcie polegająca "na wyrównaniu" prawej ściany? Jeżeli tak to jak wpłynie to a metraż salonu i gabinetu oraz pokojów na piętrze? I czy możliwe jest usunięcie kominka?
Witam Chodzi Pani o poszerzenie budynku na równi z wykuszem, czy likwidację wysunięcia ściany w kuchni?   Pozdrawiam

o poszerzenie budynku na równi z wykuszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powierzchnia pokojów na piętrze jest podawana po podłodze?
Witam Podane powierzchnie pomieszczeń na poddaszu to powierzchnie użytkowe, liczone od wysokości pomieszczenia 1,9m. Jeśli chce Pani poznać wymiary pomieszczeń liczone po podłodze, proszę o podanie adresu mailowego - prześlę Pani szczegółowe wymiary.   Pozdrawiam

kasia80as@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam kilka pytań:

- Wg. planu zagospodarowania mojej działki kąt nachylenia dachu może wynosić od 20 do 42 stopni. Projekt ma kąt 43 stopni. Czy jest możliwa nieznaczna zmiana nachylenia dachu w projekcie tak aby pasował do planu?

- Czy możliwe jest przesunięcie kominka, rezygnacja z jego komina i podłączenie kominka do komina w kotłowni ?

- Dołączam do pytania o "Czy jest możliwa zmiana w projekcie polegająca "na wyrównaniu" prawej ściany? Jeżeli tak to jak wpłynie to a metraż salonu i gabinetu oraz pokojów na piętrze?" Chodzi o wyrównanie (powiększenie) salonu i pokoju do ściany kuchni.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam kilka pytań: - Wg. planu zagospodarowania mojej działki kąt nachylenia dachu może wynosić od 20 do 42 stopni. Projekt ma kąt 43 stopni. Czy jest możliwa nieznaczna zmiana nachylenia dachu w projekcie tak aby pasował do planu? - Czy możliwe jest przesunięcie kominka, rezygnacja z jego komina i podłączenie kominka do komina w kotłowni ? - Dołączam do pytania o "Czy jest możliwa zmiana w projekcie polegająca "na wyrównaniu" prawej ściany? Jeżeli tak to jak wpłynie to a metraż salonu i gabinetu oraz pokojów na piętrze?" Chodzi o wyrównanie (powiększenie) salonu i pokoju do ściany kuchni. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Witam

Tak, istnieje możliwość wprowadzenia wymienionych zmian. Można je nanieść na projekt na etapie adaptacji budynku. Natomiast przesunięcie kominka w narożnik salonu spowoduje, że istniejący już komin w kotłowni będzie szerszy o dodatkowe piony. Po wyrównaniu ściany zewnętrznej do linii wykusza salon z jadalnią będą miały wielkość: 31,66 m2, a gabinet: 11,62 m2.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Projekt bardzo mi się podoba, czy mogłabym się dowiedzieć jakie wymiary ma kuchnia w tym projekcie? oraz jaka jest szerokość salonu z jadalnią?

Czy jest możliwe otrzymanie szczegółowego zwymiarowania rzutów kondygnacji budynku ? Mój mail ademu@o2.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Projekt bardzo mi się podoba, czy mogłabym się dowiedzieć jakie wymiary ma kuchnia w tym projekcie? oraz jaka jest szerokość salonu z jadalnią?

Czy jest możliwe otrzymanie szczegółowego zwymiarowania rzutów kondygnacji budynku ? Mój mail ademu@o2.pl

Witam

W dniu dzisiejszym prześlemy Panu szczegółowe rysunki dla domu Realny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, wraz z mężem jesteśmy zainteresowani kupnem projektu REALNY lub Lena, czy moglibyśmy dowiedzieć się jakie są wymiary pomieszczeń w tych projektach? Mój mail andzia-rataj@02.pl Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jesteśmy zainteresowani tym projektem czy można dostać na maila szczegółowe rzuty pomieszczeń??

I jeszcze jedno pytanie czy istnieje jakaś możliwość na umieszczenie gdzieś spiżarki =) podaje maila lookash.lg@gmail.com

Witam

Szczegółowe rysunki dla projektu prześlę w dniu dzisiejszym na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wraz z mężem jesteśmy zainteresowani kupnem projektu REALNY lub Lena, czy moglibyśmy dowiedzieć się jakie są wymiary pomieszczeń w tych projektach? Mój mail andzia-rataj@02.pl Pozdrawiamy

Witam

Szczegółowe rysunki dla projektu prześlę w dniu dzisiejszym na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...