Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Realny


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Jestem bardzo zainteresowana projektem REALNY, moje pytanie czy za zmianę kominka i podpięcie go do wspólnego komina byłoby odpłatne oraz interesuje mnie utworzenie spiżarki w kuchni czy mogę to miejsce utworzyć w trakcie budowy czy wymaga to zmian w projekcie? Czy bez problemu projekt i wniosek o te zmiany mogę zamówić u przedstawiciela w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem bardzo zainteresowana projektem REALNY, moje pytanie czy za zmianę kominka i podpięcie go do wspólnego komina byłoby odpłatne oraz interesuje mnie utworzenie spiżarki w kuchni czy mogę to miejsce utworzyć w trakcie budowy czy wymaga to zmian w projekcie? Czy bez problemu projekt i wniosek o te zmiany mogę zamówić u przedstawiciela w Warszawie?

Witam

- zaproponowane zmiany technicznie możliwe są do zrealizowania. Najlepiej nanieść je na PROJEKT na etapie jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem

- PROJEKT można zamówić bezpośrednio u nas w Pracowni bądź u dowolnego przedstawiciela. Listę przedstawicieli znajdzie Pani/Pan u nas na stronie WWW pod adresem https://www.dobredomy.pl/o-nas/nasi-przedstawiciele/

- w przypadku zamówienia projektu domu Realny bezpośrednio u nas w Pracowni postaramy się go wysłać w przeciągu dwóch dni roboczych

 

Pozdraiwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam, Również poproszę o szczegółowe rysunki dla projektu Realny. Mój adres to mastersimson@wp.pl Pozdrawiam.
Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam

Ja też poproszę o szczegółowe rysunki z wymiarami, tomguard@tomguard.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam!

Czy jest możliwość  wykonania podpiwniczenia tego domu? Prosiłbym również o szczegółowe wymiary do tego projektu.

Michal_Krzak@wp.pl

Pozdrawiam,

Dzień dobry! Oczywiście wyślemy rysunki na podany adres. Istnieje możliwość podpiwniczenia budynku. Należałoby jedynie przewidzieć skąd miałby być dostęp. Taką zmianę można wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o szczegółowe rysunki z wymiarami. A nie moglibyście stworzyć takiego projektu tylko większego o 20 m i żeby miał spiżarkę na parterze. Już nawet sobie wyobraziłam jakby mógł wyglądać. Podoba mi się to, że nie ma schodów w salonie i jest osobna kuchnia. Sugestie mogę przesłać na private.

Mój e-mail domek09@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o szczegółowe rysunki z wymiarami. A nie moglibyście stworzyć takiego projektu tylko większego o 20 m i żeby miał spiżarkę na parterze. Już nawet sobie wyobraziłam jakby mógł wyglądać. Podoba mi się to, że nie ma schodów w salonie i jest osobna kuchnia. Sugestie mogę przesłać na private. Mój e-mail domek09@tlen.pl

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
​W sprawie przeróbki projektu proszę o kontakt na adres info@dobredomy.pl
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o szczegółowe rysunki z wymiarami Realnego oraz o dokumentację kosztorysową l.lechki@vp.pl
Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Ja również poproszę o szczegółowe rysunki z wymiarami Realnego oraz o dokumentację kosztorysową marcin.soplinski@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Poproszę o dokumentację i kosztorys :) Czy w Realnym jest projekt wentylacji mechanicznej oraz czy jest możliwość wydłużenia balkonu nad tarasem i dodatkowo wykonania kominka na zewnątrz połączonego z kominkiem w salonie tak jak w projekcie Telimena :) Pozdrawiam ewa.pawelek@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...