Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Apoloniusz


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Apoloniusz na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam,

 

Interesujący projekt jak dla mnie. Czy mogłabym się dowiedzieć jakie wymiary ma kuchnia w tym projekcie? oraz jaka jest szerokość salonu i jadalni?

Czy jest możliwe otrzymanie szczegółowego zwymiarowania rzutów kondygnacji budynku ? Mój mail ademu@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Interesujący projekt jak dla mnie. Czy mogłabym się dowiedzieć jakie wymiary ma kuchnia w tym projekcie? oraz jaka jest szerokość salonu i jadalni?

Czy jest możliwe otrzymanie szczegółowego zwymiarowania rzutów kondygnacji budynku ? Mój mail ademu@o2.pl

Witam

W dniu dzisiejszym prześlę panu szczegółowo zwymiarowane rysunki dla domu Apoloniusz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam! Ja jestem wlasnie podczas budowy tego domu mam duzo zdjec z prac budowlanych mysle ze juz moge cos powiedziec o tym projekcie a jesli ktos jest z okolic Warszawy lub dalej a chcial by zobaczy ten domek na zywo to chetnie pokaze lub cos podpowiem. Znam ten bol jak sie wybiera projekt domu i nie bardzo jest jak go zobaczyc w realu czy z kogos podpytac jak pewne sprawy wygladaja w praktyce. Ja tak mialem i dla tego chetnie pomoge. Kontakt ze mna to marcinl124@vp.pl jak nie bede odpowiadal na maila tego samego dnia lub kolejnego to prosze o cierpliwosc napewno odpisze jak bede mial chwile.

pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

witam. mam zamiar kupić projekt tylko chciałabym się dowiedzieć szczegółów . wymiary pomieszczen, dachu,Czy jest możliwe otrzymanie szczegółowego wymiarowania rzutów kondygnacji budynku ? Joasia_1992@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam zamiar kupić projekt tylko chciałabym się dowiedzieć szczegółów . wymiary pomieszczen, dachu,Czy jest możliwe otrzymanie szczegółowego wymiarowania rzutów kondygnacji budynku ? Joasia_1992@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Poproszę o przesłanie rzutów, kosztorysu i zestawienia materiałów na adres malentas1@gmail.com.

Czy w miejscu strychu można zrobić jeszcze jedną sypialnię z oknem na szycie?

Z góry dziekuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .czy kto posiada taki domw woj.dolnoslaskim?
Witam , tak na dolnym śląsku razem z mężem wybudowaliśmy Apoloniusza :)

Witam, czy można prosić o zdjęcia z wnętrza domku na adres agarusz88@wp.pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Gość
Witam, czy jest możliwość podesłania rysunków ze szczegółowymi wymiarami? Byłabym także wdzięczna za przesłanie rzutu parteru z łazienką powiększoną o brodzik (ktoś już wcześniej prosił o podobną "przeróbkę").

Mój mail: mg441@wp.pl

 

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .czy kto posiada taki domw woj.dolnoslaskim?
Witam , tak na dolnym śląsku razem z mężem wybudowaliśmy Apoloniusza :)

jaki był rzeczywisty koszt udowy - do stanu deweloperskiego i do stanu pod klucz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, czy jest możliwość podesłania rysunków ze szczegółowymi wymiarami? Byłabym także wdzięczna za przesłanie rzutu parteru z łazienką powiększoną o brodzik (ktoś już wcześniej prosił o podobną "przeróbkę").
Mój mail: mg441@wp.pl
 
Dziękuję i pozdrawiam

 

Witam

 

Materiały prześlemy najpóźniej w dniu jutrzejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...