Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Apoloniusz


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

 

 

Witam, czy jest możliwość podesłania rysunków ze szczegółowymi wymiarami? Byłabym także wdzięczna za przesłanie rzutu parteru z łazienką powiększoną o brodzik (ktoś już wcześniej prosił o podobną "przeróbkę").
Mój mail: mg441@wp.pl
 
Dziękuję i pozdrawiam

 

 

Witam

 

Materiały prześlemy najpóźniej w dniu jutrzejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Witam

 

Mail do mnie dotarł :( Proszę o ponowne przesłanie materiałów

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Gość

witam .czy kto posiada taki domw woj.dolnoslaskim?
Witam , tak na dolnym śląsku razem z mężem wybudowaliśmy Apoloniusza :)
jaki był rzeczywisty koszt udowy - do stanu deweloperskiego i do stanu pod klucz?

350 TYS DO ZAMIESZKANIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Izabela

Witam. Bardzo podoba mi się wizualizacja pomieszczeń, czy mogłabym poprosić Dobre Domy o wizualizacje dolnego wc i górnej łazienki (z zamieszczoną w niej prostokątną wanna i pralką). Mój mail: izabela-w@wp.pl Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo podoba mi się wizualizacja pomieszczeń, czy mogłabym poprosić Dobre Domy o wizualizacje dolnego wc i górnej łazienki (z zamieszczoną w niej prostokątną wanna i pralką). Mój mail: izabela-w@wp.pl Dziękuje i pozdrawiam.

Witam

Aktualnie nie planujemy opracowania dodatkowych wizualizacji dla domu Apoloniusz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr S.

Witam. Jestem zainteresowany kupnem tego projektu ale interesuje mnie najpierw kilka innych szczegółów dotyczących tego projektu a mianowicie szacunkowy kosztorys , zestawienie materiałów oraz dokładniejsze wymiary pomieszczeń i wysokość ścianki kolankowej. Prosiłbym o przesłanie wersji z łazienką na dole powiększoną o brodzik. orllando@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany kupnem tego projektu ale interesuje mnie najpierw kilka innych szczegółów dotyczących tego projektu a mianowicie szacunkowy kosztorys , zestawienie materiałów oraz dokładniejsze wymiary pomieszczeń i wysokość ścianki kolankowej. Prosiłbym o przesłanie wersji z łazienką na dole powiększoną o brodzik. orllando@wp.pl

Witam

Prośbę przekazuję do architektów, odpowiedź otrzyma Pan na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Witam.

Mam pytania odnośnie projektu, który mi się podoba, ale osobiście chciałabym się zapytać czy można wprowadzić zmiany?

Zmiany polegałyby na tym by garaż był w bryle budynku tz. przednia i tylna ściana garażu zrównana z budynkiem, tak samo dach.

Okna klasyczne, kwadratowe/prostokątne, balkony tak samo, bez okien w dachu, ale duże okno lub balkon na strychu.

No i czy elewacje można sobie inną zrobić? Mój mail: izar8303@gmail.com

 

Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytania odnośnie projektu, który mi się podoba, ale osobiście chciałabym się zapytać czy można wprowadzić zmiany? Zmiany polegałyby na tym by garaż był w bryle budynku tz. przednia i tylna ściana garażu zrównana z budynkiem, tak samo dach. Okna klasyczne, kwadratowe/prostokątne, balkony tak samo, bez okien w dachu, ale duże okno lub balkon na strychu. No i czy elewacje można sobie inną zrobić? Mój mail: izar8303@gmail.com Dziekuje i pozdrawiam

Witam

Odpowiedź otrzyma Pani na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Jakub

Czy można prosić o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami (parter + poddasze). Jaka jest wysokość ścianki kolankowej ??? Mój e-mail: kuba_kowalski@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Natalia

Witam, bardzo podoba mi się ten projekt  ale w łazience na dole przydałby się jeszcze brodzik, czy była by możliwość powiększenia łazienki tak żeby się on tam zmieścił? Czy mogłabym prosić o przesłanie ogólnego zestawienia materiałowego i kosztorysowego stanu surowego otwartego i zamkniętego, zestawienie powierzchni poszczególnych przegród. natalia.walczak.88@gmail.com Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo podoba mi się ten projekt  ale w łazience na dole przydałby się jeszcze brodzik, czy była by możliwość powiększenia łazienki tak żeby się on tam zmieścił? Czy mogłabym prosić o przesłanie ogólnego zestawienia materiałowego i kosztorysowego stanu surowego otwartego i zamkniętego, zestawienie powierzchni poszczególnych przegród. natalia.walczak.88@gmail.com Z góry dziękuję :)

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Radek

Czy można prosić o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami (parter + poddasze). Jaka jest wysokość ścianki kolankowej ??? Mój e-mail: radomirk@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Dzień dobry, czy mogę prosić o przesłanie informacji odnośnie tego czy jest możliwość modyfikacji łazienki na parterze, żeby sie tam zmiescił prysznic? I również proszę o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami. mój e-mail: jolanta.szajda@gmail.com. Serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy mogę prosić o przesłanie informacji odnośnie tego czy jest możliwość modyfikacji łazienki na parterze, żeby sie tam zmiescił prysznic? I również proszę o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami. mój e-mail: jolanta.szajda@gmail.com. Serdecznie dziękuję.

Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. Można powiększyć łazienkę na parterze, ale jest to możliwe jedynie kosztem części kuchni i wiatrołapu, ewentualnie holu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzień dobry, czy mogę prosić o przesłanie informacji odnośnie tego czy jest możliwość modyfikacji łazienki na parterze, żeby sie tam zmiescił prysznic? I również proszę o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami. mój e-mail: jolanta.szajda@gmail.com. Serdecznie dziękuję.
Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. Można powiększyć łazienkę na parterze, ale jest to możliwe jedynie kosztem części kuchni i wiatrołapu, ewentualnie holu. Pozdrawiam.

Dzień dobry czy ja rowniez moge prosic o informacje odnoscnie modyfikacji lazienki na parterze.z góry dziekuje.barbarasek-ortynska@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry czy ja rowniez moge prosic o informacje odnoscnie modyfikacji lazienki na parterze,chcilabym zmiescic tam prysznic.z góry dziekuje.barbarasek-ortynska@wp.pl

Dzień dobry,

WC na parterze jest obudowane ściankami działowymi. Natomiast koło umywalki został zaznaczony kwadratowy słup, który pełni funkcje nośne. Aby zmieścić w tym pomieszczeniu prysznic, widzę dwa rozwiązania.

Pierwsze: zmniejszenie wiatrołapu i kuchni o około 80-90cm.

Drugie: przesunięcie ścianki WC w stronę jadalni (również o 80-90cm). Wiązałoby się to ze zmianą lokalizacji słupa i dodatkowych obliczeń konstruktora.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...